Цела Македонија
                   
329493 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

КРАТОК ПРЕСТОЈ во ВЕЛЕС 1000 ден

Се издава стан за КРАТОК ПРЕСТОЈ цена 1000 денари, ноќевање 1500 дена...


1.000 МКД
или предлог цена
Велес

Станови

Вчера 13:00Промовирано

PETKOV5KI.LuxuryApartments

Se izdava luskuzno opremen apartman na kratok I podolg prestoj. Cena...


4.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Станови

Вчера 13:00Промовирано

Peugeot 308 1.6HDI 68kw 134 000km!!

🔹Peugeot 308🔹 🟢1.6HDI 68kw/92ps 🟢138 000km 🟢2012god 🟢Servisira...


7.000 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 10:13Промовирано

Peugeot 407

☑PEUGEOT 407 1.6HDI 80KW☑ ☑Марка-Peugeot ☑Модел-407 ☑Мотор-1.6hd...


3.100 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
3.300 €
Струмица

Автомобили

Денес 00:01GOLF 6 1.6 TDI

Voziloto e vo besprekorna sostojba servisirano komplet so servisna is...


7.600 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 00:00BMW X6 F16 - Купена Нова во M-KAR Скопје

BMW X6 SAC (F16) - X6 xDrive30d M Full Paket so full carbon M Perfoma...


79.999 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Автомобили

Денес 00:00Macbook Air 13-inch 2019, i5, 8gb ram, 128gb SSD

Лаптопот е купен во iStyle и е без ниту една гребнатинка. Батеријата ...


599 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 23:59СЕ ПРОДАВА ЧЕТВОРОСОБЕН СТАН ВО КИСЕЛА ВОДА - ADORA FLATIRON

Се продава НОВ НАМЕСТЕН четворособен стан со 3 спални соби, Дневна со...


250.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Вчера 23:59hyundai tucson

dzipot e redovno servisiran ( pred 8 meseci e smeneto smeneto kaisi ...


5.650 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Вчера 23:58Citroen berlingo 1.6 hdi klima ful oprema

Vo odlicna sostojba


3.650 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Автомобили

Вчера 23:54GRADEZEN PLAC karsi Kvantaski pozadi METAL NET

Se prodava 7.500 m2 pozadi Metal Net so markica za lesna industrija -...


70 €
или предлог цена
- 12 % Попуст
80 €
Гази Баба / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 23:53Atraktiven plac od 3.054m2 vo Madzari karsi KVANTASKI PAZAR

Индустриски плац во Маџари- карши кванташки пазар Информации споре...


110 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
120 €
Гази Баба / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 23:53Se iznajmuva industriski objekt 500m2

Se isnajmuva ili prodava industriski objekt 500 m2 so sopstveni kance...


По Договор
или предлог цена
Вчера 23:49Se iznajmuva deloven prostor 505m2

Se izdava ili prodava delovno industriski objekt so povrsina od 505m2...


1 €
или предлог цена
Вчера 23:49SE PRODAVA KANCELARIJA PELAGONKA 2

Se prodava kancelarija so povrsina od 50m2,kompletno opremeni: Klima ...


1 €
или предлог цена
Вчера 23:49SE PRODAVA KANCELARIJA PELAGONKA 2

Se prodava kancelarija so povrsina od 50m2,kompletno opremeni: Klima ...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 23:49IZDAVAM KANCELARII PELAGONKA 2

Se izdavaat kancelarii so vkupna povrsina od 50m2,kompletno opremeni:...


1 €
или предлог цена
Вчера 23:49kilometraza & klimatronic kapak gore motor

Se prodava kilometraza za golf 4 klimatronic i kapak gore motorot no...


50 €
или предлог цена
Вчера 23:48radio za kola

radio JVC original ima usb kable dvd pasuva na golf 5 /seat leon 2006...


6.000 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
6.500 МКД
Куманово

Останато

Вчера 23:48Delovi za hyundai,kia,shevrolet,honda,toyota,mazda i dr.

Prodavam samo novi delovi. HYUNDAI.accent,lantra,elantra,getz,sonata...


10 €
или предлог цена
Вчера 23:46Velosiped

Se prodava velosiped marka BMW. Poveke info na telefon 071271479.


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Останато

Вчера 23:46Се продава плац во село Лаг, Македонски Брод

Се продава плац од 506 м2 на мирна локација во село Лаг, Македонски Б...


По Договор
или предлог цена
Македонски Брод

Плацеви и Ниви

Вчера 23:45SE PRODAVA KUKA

Se prodava 2 ri sprat od kukja so poseben vlez i pomosen objekt so no...


42.500 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
43.000 €
Радовиш

Куќи / Вили

Вчера 23:44Prodavam Opel Antara prv sopstvenik 87000km

Prodavam opel antara 2.2 163ks (120kw) 6 BRZINI prv sopstvenik kupeno...


14.200 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
14.400 €
Вчера 23:44Se prodava dukan trgovski centar 103m2

Se prodava…..dukanot e iznajmen,kirija 16000den kompletno renoviran


65.000 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

Вчера 23:44Se prodavat bandazhi 5x100 r18

Se prodavat 3 zdravi i eden puknat bandash 5x100 r18 marka baracuda s...


144 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
150 €
Вчера 23:44Se prodava niva vo n.Ilinden vo gradezen reon

Се продава нива во н.Илиден во градежен реон со површина од 8255м2. Н...


28 €
или предлог цена
Илинден / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 23:44Se izdava dukan trgovski centar 80m2

Se izdava dukan 80m2. Tel.Gane. 078 473986


400 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

Вчера 23:43Vw Bora

Se prodava Vw Bora 🟢Voziloto e vo odlicna sostoj...


2.600 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
2.650 €
Куманово

Автомобили

Вчера 23:42Se prodava SAMSUNG A73 8GB RAM 256GB ROM

Se prodava SAMSUNG A73 8GB RAM 256GB ROM Vo odlicna sostojba bez nik...


18.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 23:40Transport Vlecna Slep Sluzba 24/7 Шлеп Влечна Служба 24/7

Avtotransport Zafirovski e licencirana i sertificirana sluzba so sto ...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Шлеп служба

Вчера 23:40BANDAZI BANDASI ALFA ROMEO

Se prodavaat bandasi za alfa 3kom vo super sostojba 16ki 7.5j et35 za...


1 €
или предлог цена
Вчера 23:37BRIDGESTONE Turanza, letni gumi 225/55R17

Se prodavaat 4-cetri odlicno socuvani letni gumi Bridgestone Turanza,...


80 €
или предлог цена
- 20 % Попуст
100 €
Вчера 23:35Amazon fire stick so instaliran kodi

Amazon fire tv stick i cube ispravni samo nemam daljinsko....moze da ...


1.790 МКД
или предлог цена
Вчера 23:34Odlicni ruteri nekoristeni,tenda,tp-link

Site ruteri se setirani idat so user name i password treba samo da gi...


Вчера 23:34CANON IR 7055i COLOR

Продавам Canon IR7055i колор во исправна состојба 700 evra. Можи да...


700 €
или предлог цена
Вчера 23:33Hp Disign Jet inkТ610;Т620 Т770;Т790;Т1100;Т1120;Т1200;Т1300

Продавам нови кертриџи за Хп плотер Т610;Т620;Т770;Т790;Т1100;Т1120;Т...


2.500 МКД
или предлог цена
Вчера 23:33Dell laptop odlicen

Ne e koristen mnogu Dell laptop lesen e i soliden za rabota,funkcioni...


89 €
или предлог цена
Вчера 23:33Klipovi Fico

Komplet garnitura za generalen servis na Fico


25.000 МКД
или предлог цена
Вчера 23:33Clarion odlicen so moznost promena na boja na display

Clarion odlicen so moznost promena na boja na display,Orginal kupen o...


Вчера 23:33Фрижидер замрзнувач frizider

Продавам фрижидер за замрзнување Ободин. Користен исправен.


6.000 МКД
или предлог цена
Вчера 23:33Apple testatura blutoth nova

Bezicna testatura tenka aplle orginal nekoristena voopsto so kutija i...


Вчера 23:33Imam 3 dobri klipovi

3 klipovi za korsa c .d i astra 1.4 benzin na lancee motor BR Klip 7...


1.800 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

Вчера 23:33Страна 5 од 8238

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам