Цела Македонија
                   
329495 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Bichon Frisé

Kuchenca od rasata BISHON FRISE koi se rodeni na 07.05.2023 spremni o...


200 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Животни / Кучиња

04 јун 14:33Промовирано

Stan 39 m2 Kisela Voda, Zavrsna faza

🏢Стан во завршна фаза 39м2 ➡️ 7 кат . Дневна,кујна,тераса и посебна...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
56.550 €
Кисела Вода / Скопје

Станови

Вчера 13:00Промовирано

SE IZDAVA OPREMEN LOKAL MAKSIM GORKI

SE IZDAVA LOKAL VO ULICA MAKSIM GORKI - SKOPJE. LOKALOT E OPREMEN SO ...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дуќани

03 јун 21:48Промовирано

Se prodava mazda 6 2.0

Se prodava mazda 6 2.0 dizel motor top sostojba, registrirana do 28.1...


3.400 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 00:22Се издава дуќан во старата чаршија во Прилеп

Се издава комплетно реновиран дуќан во старата чаршија во Прилеп во в...


1 МКД
или предлог цена
Прилеп

Дуќани

Денес 00:21Skuter 150 cc nov ic ne vozen

Skuterot e nov kupen pred dve godini i garaziran od togas nee vozen!!!


800 €
или предлог цена
Денес 00:21BEST RENT A CAR - FORD FIESTA

BEST RENT A CAR OFFER NEW FORD FIESTA 1.2 PETROL MANUAL 2017 NEW FI...


28 €
или предлог цена
Денес 00:21Playstation 3

se prodava playstation 3 socuvan ispraven potpolno


1 €
или предлог цена
Денес 00:21IZNAJMUVANJE NA VOZILA RENT A CAR SKOPJE

Se izdavaat Ford Fiesta 1.2 benzin manuel 2017 5 vrati Fiat Tipo 1...


25 €
или предлог цена
Денес 00:21CHEVROLET AVEO CH T300 NEW FACE 2012 1.4 BENZIN 100EDITION

Prodavam Chevrolet Aveo 1.4 benzin 101 ks 24.12.2011 god proizvodstvo...


5.550 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Автомобили

Денес 00:20pistol za penomat nov

pistol za penomat nov


1.500 МКД
или предлог цена
Денес 00:20peugeot speedfight2

se prodava vespata poradi kupuvanje nova vo dobra sostojba ispravna b...


700 €
или предлог цена
- 12 % Попуст
799 €
Денес 00:20Nikon d3400 me lens 18 55mm

Nikon mnogu socuvan, mnogu malku koristen.


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Останато

Денес 00:20Profesionalen aparat za Kafe

Mnogu dobar i socuvan aparat za kafe. Profesionalen i raboti bezprek...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Останато

Денес 00:20Trosed, dvosed i fotelja

Prodavam, trosed, dvosed i fotelja polovni i mnogu socuvani. Cena po ...


По Договор
или предлог цена
Сарај / Скопје

Дневна соба / Останато

Денес 00:20Se prodava alfa 156 1.9jtdm facelift

Se prodava alfa 156 1.9jtdm 2004 reg do 9 mesec so zelen karton alfa ...


2.700 €
или предлог цена
Денес 00:19Motorola E 20 Nov ne e otvoren 24 meseci garancija

Motorola E 20 Nov ne e otvoren * 24 meseci garancija


5.300 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Мобилни телефони

Денес 00:18Vlecna Sluzba Slep Sluzba Pomos na pat Skopje Makedonija

Vlecna Sluzba Avto transport M.B LOBE vi nudi bezbeden profesionalen ...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Шлеп служба

Денес 00:15Seat Ibiza 1.2 TDI 2012 Godina

👉 Se prodava Seat Ibiza Ecomotive (Start-Stop) 1.2 TDI 55KW/75KS👈 ...


4.900 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Автомобили

Денес 00:15Toyota Corolla 2.0 dizel

Se prodava Toyota Corolla 2.0 Dizel 66kw 2003 godina vtor gazda kolat...


2.750 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Автомобили

Денес 00:15FASADNI LAJSNI STOLBOVI I ELEMENTI OD STIROPOR

IZRABOTUVAME: -fasadni lajsni koi se nameneti za ukrasni okviri okol...


3 €
или предлог цена
Денес 00:15RTX 3060 OC 12GB Twin Edge

Продавам Графичка Картичка користена 2 месеци, во одлична состојба и ...


21.500 МКД
или предлог цена
- 2 % Попуст
22.000 МКД
Денес 00:15Slep Sluzba Road Assistance Vlecna sluzba Pomos pat skopje

Vlecna Sluzba Avto transport M.B LOBE vi nudi bezbeden profesionalen ...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Шлеп служба

Денес 00:14Fiat Grande Punto 1.2 2007godina

Se prodava Fiat Grande Punto, registrirano do 17.08.2023, napraveno e...


3.500 €
или предлог цена
Кратово

Автомобили

Денес 00:14Leskovachka Boshkovski vrabotuva!

Barame mashko za rabota vo leskovachka Rabotni chasa 8 Barajte iskl...


1.000 МКД
или предлог цена
Сарај / Скопје

Нудам работа

Денес 00:13Куќа во центар на градот со дворно место

Се продаваат две куќи една до друга со дворни места на КПБР 3453/1, с...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

Денес 00:09C220 AVANGARD FABRIKA

Mercedes c220 170HP 2009 god. Vo soobrakjajna. Kolata ne e od plac. ...


245 €
или предлог цена
- 98 % Попуст
10.500 €
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 00:09SE IZNAJMUVA

Se izdava atraktiven deloven prostor od 180m2 so sopstvn parking vo P...


1 €
или предлог цена
Денес 00:09SE PRODAVA razladna vitrina trokrilna vo odlicna sostojba

razladna vitrina trokrilna vo odlicna sostojba


1.350 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
1.450 €
Денес 00:09SE IZNAJMUVA

se iznajmuva na atraktivna lokacia vo Prilep na ulica N.H.Orde Copel...


3 €
или предлог цена
Денес 00:09Se prodava deloven prostor

Se prodava deloven prostor na top lokacija vo Prilep na dve ulici na...


1 €
или предлог цена
Денес 00:08SE PRODAVA TROKRILNA VETRINA

SE PRODAVA TROKRILNA VETRINA vo dobra sostojba


1.350 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
1.450 €
Денес 00:08Originalno CD RADIO za NISSAN JUKE

Se prodava Originalno CD RADIO za NISSAN JUKE,vo odlicna sostojba. 0...


3.200 МКД
или предлог цена
Денес 00:07CONTINENTAL Premium Contact 215 55 17

Prodavam 2 letni gumi CONTINENTAL Premium Contact 2 215/55/17 , vo o...


2.300 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
2.500 МКД
Денес 00:07Harley Davidson

Harley Davidson V-Rod God:2006/05 CC:1200 HP:120 Top sostojba Na...


По Договор
или предлог цена
Денес 00:07LETNI GUMI GENERAL TIRE 215/55/17

prodavam 2 letni gumi GENERAL TIRE 215/55/17,malku vozeni ,vo odlicna...


3.000 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
3.200 МКД
Денес 00:07Mercedes w140

Se prodava w140 Mercedes S300 Turbo Dizel Automatik God.1996 Reg...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Денес 00:05MERCEDES

Se prodava Mercedes Dizel 3.0 Registriran 08.2023 4 Novi Gumi ...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Денес 00:05Seat Leon 1.8t 2001g / full

Се продава Seat Leon 1.8t 20v (ABA type) 2001g со full опрема, редовн...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
3.499 €
Кичево

Автомобили

Денес 00:04Nikon P900 83x opticki zoom / Никон П900

Се продава максимално зачуван Nikon P900 со 83х оптички зум, важи за ...


500 €
или предлог цена
Денес 00:04Moleraj

Verven moler so rabotno iskustvo 20 god vo italia montiranje skali g...


1 €
или предлог цена
Денес 00:04Seat Alhambra 1.9 Dizel 116ks 6brzini - Delovi

Seat Alhambra 1.9 Dizel 116ks 6brzini - se sto vi treba na delovi


По Договор
или предлог цена
Денес 00:04Ford Galaxy 1.9 TDI 116hp, 6 brzini | Za delovi

Se prodava Ford Galaxy 1.9 TDI 116hp, 6 brzini, se sto vi treba na de...


По Договор
или предлог цена
Денес 00:03Страна 4 од 8238

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам