Цела Македонија
                   
329496 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

IZNAJMUVANJE I PRODAZBA mikro magnetni bubici-bubica, бубица

**Novo, Apsolutno nevidliva slusalka so neprimetliv predavatel koj mo...


399 МКД
или предлог цена
01 јун 13:25Промовирано

Se prodava Fiat Bravo 1.9 jtd 2008

Se prodava Fiat Bravo 1.9 jtd 2008ma 120hp Potrosnja 5/6 L Parno/...


4.395 €
или предлог цена
- 0 % Попуст
4.399 €
Скопје Центар / Скопје

Автомобили

Вчера 18:01Промовирано

Mercedes-Benz ML 350 BlueTEC (258 Hp) 4MATIC

Mercedes-Benz M-class (W166) ML 350 BlueTEC (258 Hp) 4MATIC G-TRONIC ...


21.300 €
или предлог цена
25 мај 12:53Промовирано

Glava za kompresor

Raboti ispravna


2.500 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
3.000 МКД
Денес 00:42MINI COOPER 1.6 90ks benzin plin

Redovno servisiran vo perfektna sostojba benzin plin nov lovato bez d...


2.990 €
или предлог цена
- 12 % Попуст
3.400 €
Кичево

Автомобили

Денес 00:40BMW F10 530i 2013

Kolata e kompletno servisirana od plocki gumi filtri ulje Doneseno ...


13.400 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 00:39Ponudete Star Stan-Bitola

Ponudete: Star stan,za renoviranje po normalna cena, po moznost praze...


35.000 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 00:38Продажба на стан 57 м2 во н.Аеродром

Станот се наоѓа во зграда во непосредна близина на поранешна слаткарн...


78.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 00:38Центар... продажба на екслкузивен стан

Ексклузивно организиран станбен простор во непосредна близина на цент...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 00:38РОГ МАРАТОН целосно сочуван

Продаѓба на спотски велоситед со 10 брзини, од прв сопственик, во цел...


10.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

Денес 00:37Gopro hero 5 black , gopro5

Se prodava gopro hero 5 black, so dve baterii, polnac i memory card 6...


10.000 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
12.000 МКД
Ѓорче Петров / Скопје

Дрон камери

Денес 00:36Se izdava opremen stan vo Avtokomanda

Se izdava luksuzno opremen stan vo Avtokomanda


250 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
275 €
Гази Баба / Скопје

Станови

Денес 00:36Продажба на стан 82м2 во Ново Лисиче

Изложуваме на продажба трособен стан од 82м2 во Ново Лисиче на локац...


102.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 00:35Продажба на стан 65 м2 во Тафталиџе 2

Извонредно квалитетен стан од 62 + 3м2 , на први кат во мала зграда с...


89.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 00:35Vrsam transport na sekakov vid na roba

Vrsam transport na sekakov vid na roba niz cela Makedonija po najpovo...


По Договор
или предлог цена
Денес 00:33APARAT ZA ZAVARUVANJE SO ARGON

Se prodava aparat za zavaruvanje so argon, zaedno so boca


1.300 €
или предлог цена
Денес 00:32Baotian 125cc

Пали-вози + регистриран. Нова задна Dunlop гума!


500 €
или предлог цена
Денес 00:32BMW 116 D 2.0

ZA POVEKE INFORMACI NA TEL : 072553223


12.700 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Денес 00:29Seat leon 1.9 tdi vo perfektna sostojba nov

Prodavam seat leon 1.9 tdi 2009 /10 vo perfektna sostojba 070704241


7.200 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Денес 00:27Prodavam plac za gradba od 1075m2 vo Strumica

Prodavam plac za gradba vo Strumica vo tivka zona Sofilar na 500 m od...


33.000 €
или предлог цена
Струмица

Плацеви и Ниви

Денес 00:27Prodavam vintage velosiped 28er

Prodavam ispraven italianski velosiped so tri brzini i 28" gumi.


5.000 МКД
или предлог цена
Струмица

Велосипеди

Денес 00:27Prodavam mountain bike "BC"

Prodavam dobro socuvan mountain bike "BC BUSTER". Ramot e aluminski s...


9.000 €
или предлог цена
Струмица

Велосипеди

Денес 00:27Placevi Dracevo

Се наоѓаат на влезот во населба Драчево на крајот на улица „ Малешевс...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 00:27Prodavam velosiped hibrid "CANNONDALE CAAD X"

Prodavam dobro socuvan hibrid velosiped "CANNONDALE CAAD X" so golemi...


750 €
или предлог цена
Струмица

Велосипеди

Денес 00:27Se prodava BMW X1 xDrive 1.8d

BMW X1 xDrive 1.8 Dizel, 143 konja, 2011 god, ful oprema, 232.000 km....


11.200 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 00:25technics su v 650

prodavam vistinsko pojacalo technics su v 650 zacuvano i potpolno isp...


9.000 МКД
или предлог цена
Денес 00:25ONKYO A9511

Prodavam pojacalo vo odlicna sostojba,ONKYO A9511


7.500 МКД
или предлог цена
Денес 00:24samsung c27f390fhu

prodavam monitor skoro nov


7.000 МКД
или предлог цена
Денес 00:24Se prodava BMW X3

Se prodava bmw x3 top sostojba registirano do 17.01.2024god. Oprema: ...


6.700 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 00:22Se prodava mazda 6 2.0

Se prodava mazda 6 2.0 dizel motor top sostojba, registrirana do 28.1...


3.400 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 00:22Се издава дуќан во старата чаршија во Прилеп

Се издава комплетно реновиран дуќан во старата чаршија во Прилеп во в...


1 МКД
или предлог цена
Прилеп

Дуќани

Денес 00:21Skuter 150 cc nov ic ne vozen

Skuterot e nov kupen pred dve godini i garaziran od togas nee vozen!!!


800 €
или предлог цена
Денес 00:21BEST RENT A CAR - FORD FIESTA

BEST RENT A CAR OFFER NEW FORD FIESTA 1.2 PETROL MANUAL 2017 NEW FI...


28 €
или предлог цена
Денес 00:21Playstation 3

se prodava playstation 3 socuvan ispraven potpolno


1 €
или предлог цена
Денес 00:21IZNAJMUVANJE NA VOZILA RENT A CAR SKOPJE

Se izdavaat Ford Fiesta 1.2 benzin manuel 2017 5 vrati Fiat Tipo 1...


25 €
или предлог цена
Денес 00:21CHEVROLET AVEO CH T300 NEW FACE 2012 1.4 BENZIN 100EDITION

Prodavam Chevrolet Aveo 1.4 benzin 101 ks 24.12.2011 god proizvodstvo...


5.550 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Автомобили

Денес 00:20pistol za penomat nov

pistol za penomat nov


1.500 МКД
или предлог цена
Денес 00:20peugeot speedfight2

se prodava vespata poradi kupuvanje nova vo dobra sostojba ispravna b...


700 €
или предлог цена
- 12 % Попуст
799 €
Денес 00:20Nikon d3400 me lens 18 55mm

Nikon mnogu socuvan, mnogu malku koristen.


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Останато

Денес 00:20Profesionalen aparat za Kafe

Mnogu dobar i socuvan aparat za kafe. Profesionalen i raboti bezprek...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Останато

Денес 00:20Trosed, dvosed i fotelja

Prodavam, trosed, dvosed i fotelja polovni i mnogu socuvani. Cena po ...


По Договор
или предлог цена
Сарај / Скопје

Дневна соба / Останато

Денес 00:20Se prodava alfa 156 1.9jtdm facelift

Se prodava alfa 156 1.9jtdm 2004 reg do 9 mesec so zelen karton alfa ...


2.700 €
или предлог цена
Денес 00:19Motorola E 20 Nov ne e otvoren 24 meseci garancija

Motorola E 20 Nov ne e otvoren * 24 meseci garancija


5.300 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Мобилни телефони

Денес 00:18Страна 3 од 8238

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам