Цела Македонија
                   
330996 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Целосно реновирање на купатила

Целосно реновирање на купатила! *Изработка на плочки. ○ Изработ...


350 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градење, Реновирање / Плочкари

Денес 13:00Промовирано

PRODAZBA I MONTAZA NA KAMERI ZA PROFESIONALEN VIDEO NADZOR

VRSHIME PRODAZBA I MONTAZA NA PROFESIONALEN VIDEO NADZOR OD RENOMINIR...


9.999 МКД
или предлог цена
02 јул 16:28Промовирано

Се издава нов апартман во строг центар со бесплатен паркинг

Апартманот се наоѓа во строгиот центар на Охрид, само неколку метри о...


40 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 13:00Промовирано

Nov stan od 72m2 vo Ohrid - ZDRAVESKI

Нов стан од 72м2 на влез на Охрид од Струга Станот го има следниот...


1.100 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 15:08Се продава деловен простор на бул. Партизнаски одреди

Се продава атрактивен деловен простор во центарот на градот, спроти Г...


1.700 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Останато

Денес 15:08Nov stan od 60m2 vo centarot na Ohrid - ZDRAVESKI

Нов стан од 60м2 позади градски пазар Охрид Гоима следниот рпоред:...


1.300 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 15:08Stan od 66m2 vo Daljan - ZDRAVESKI

Se prodava stan vo Naselba Daljan Stanot ima vkupna povrsina od 66m...


870 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 15:08Stanovi vo izgradba od 61m2 do 66m2!!!

Се продаваат станови во изградба!! Локација: Мирче Ацев бр.35 Катно...


950 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 15:07ubava familijarna Kuca na glaven pat vo Kozle

Familijarna kuća na 2 kata vo SKOPJE,naselba:KOZLE,na glaven pat. Ku...


249.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

Денес 15:07Nov stan od 53m2 na Ul. Slavej Planina - ZDRAVESKI

Se prodava stan od 53m2 na Ulica Slavej planina – Ohrid. Stanot e no...


1.300 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 15:07Stan od 65m2 so dvor od 50m2 vo Ohrid - ZDRAVESKI

Стан од 65м2 на приземје со двор од 50м2 Се продава стан од 65м2 на...


107.250 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 15:07атрактивна куќа на 3 ката со паркинг и деловен простор

одлична понуда,само во агенција "ЧАНАК" се продава многу атрактивна ...


469.999 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Куќи / Вили

Денес 15:07SEIKO SRPD55 Automatic

Seiko SRPD55 automatic, kalibar 4R36, kukjiste celik, racno i samonav...


10.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Часовници / Машки / Останато

Денес 15:07СЕ ПРОДАВА познатиот комплекс АЛКА

СЕ ПРОДАВА: познатиот комплекс АЛКА кој се наоѓа на само 12км од цен...


399.999 €
или предлог цена
- 11 % Попуст
449.999 €
Сопиште / Скопје

Деловен простор / Останато

Денес 15:07APRILIA ATLANTIC 125cc 2006/7

MOTOROT E VO SUPER SOSTOJBA,REGISTRIRAN 1god ! 📞072541144


1.500 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Мотори (над 50 cc)

Денес 15:07Ford mondeo registrirano+servisirano

Se prodava Ford Mondeo 2007god. vo odlicna sostojba!!! Kolata e na re...


3.500 €
или предлог цена
Крива Паланка

Автомобили

Денес 15:07плац со маркица за градба на зграда ( ИСПЛАТА ВЕДНАШ - по до

агенцијата ЧАНАК бара плац со маркица за градба на зграда ( ИСПЛАТА В...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 15:07MERCEDES BENZ VITO LONG VIP 2010

SE PRODAVA MERCEDES BENZ VITO LONG VIP 2010🔥🔥🔥 *KOMBETO E VO SUPER...


12.000 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

Денес 15:07продавам КАНИСТАР

ПРОДАВАМ КАНИСТАР ОД 1100 литри со вентил бел во метална решетка ...


1 €
или предлог цена
Денес 15:07VW PASSAT 2.0TDI 2011 140KS

SE PRODAVA VW PASSAT 2.0TDI B7 *KOLATA E MNOGU DOBRO ODRZAVANA I E R...


11.000 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

Денес 15:07Се продава мал стан во Ново Лисиче,во близина на Т.Ц. ЛИЗА

Одлична понуда во ''ЧАНАК Агенција за недвижности''! Се продава стан...


65.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 15:07MERCEDES BENZ SPRINTER DOKA 213CDI EURO 5,2009/10

NOV UVOZ PRODAVAM MERCEDES BENZ SPRINTER DOKA 213CDI 2009/10 EURO 5 ...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
13.000 €
Бутел / Скопје

Комбиња

Денес 15:07фамилијарна куќа на улица Московска,спроти Сити МОЛ

одлична понуда,само во агенција ЧАНАК се продава фамилијарна куќа сп...


139.999 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

Денес 15:07BMW 320d F30 184HP SPORT EDITION

PRODAVAM BMW 320d F30 184HP 2013 SPORT EDITION🔥🔥🔥 *KOLATA E MNOGU...


14.000 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
15.000 €
Бутел / Скопје

Автомобили

Денес 15:07SAMSUNG WIRELEES CHARGER

NOV 075 376 989


60 €
или предлог цена
Денес 15:06SAMSUNG GALAXY NOTE 8

075 376 989 Se prodava Samsung Note 8 Kupen od T-mobile Makedonija ...


175 €
или предлог цена
Денес 15:06трајножаречка печка

СЕ ПРОДАВА И ПАНЕЛ МАЛКУ СТАР АМА ВО ОДЛИЧНА СОСТОЈБА 2000 ДЕН baraj...


2.200 МКД
или предлог цена
Денес 15:06Delovi za ford fiesta 2004 godina

Se prodavaat delovi za ford fiesta 2002 do 2008 godina 1.25 .


12 €
или предлог цена
- 90 % Попуст
123 €
Денес 15:05prodavam TELEVIZORI

QUART 70 cm QVADRO 70 cm BEKO 60 cm televizorite se so ramen ekra...


1.500 МКД
или предлог цена
Денес 15:05Peugeot 206 2.0 hdi 2001 god.na delovi

Delovi za pezo 206 2.0hdi


1 €
или предлог цена
Денес 15:05Delovi za opel astra G 2.0 dti

2000 godina 74 kw


111 МКД
или предлог цена
Денес 15:05Delovi za mercedes a140 1998god benzin

Delovi


123 €
или предлог цена
Денес 15:05AUDI A8 50tdi 2018g 65000km

SE PRODAVA ILI ZAMENUVA FULL OPREMA REGISTRIRSNO SO ZELEN KARTON ...


12 €
или предлог цена
Денес 15:05AUDI A4 EKSTRA ZACUVANO REG.09.2022

AUDI A4 2009/8 GOD REGISTRACIJA DO 20.09.2022g FULL SERVISIRANO - ...


8.500 €
или предлог цена
Денес 15:04СПРАТ ОД КУКА ПОКРАЈ ПРЕСПАНСКО ЕЗЕРО

СЕ ИЗДАВА СПРАТ ОД КУКА ВО ЛЕТНИОТ ПЕРИОД И НИЗ ЦЕЛА ГОД ЗА ЉУБИТЕЛИ ...


4.000 МКД
или предлог цена
Битола

Викенд куќи

Денес 15:04Мини шпорет и елемент за кујна.

Мини шпоретот е во одлична состојба,работен е само една година. Елем...


5.800 МКД
или предлог цена
Денес 15:04АТОМИЗЕР АГРОМЕХАНИКА 350L

ПРОДАВАМ ДВА АТОМИЗЕРИ АГРОМЕХАНИКА ОД ПО 350Л ВО ИСПРАВНА СОСТОЈБА С...


1 МКД
или предлог цена
Денес 15:04Plac 2288 m2 vo Raca Ohrid

Se prodavaat tri placa so vkupna povrsina od 2288 m2 vo Raca ( Ohrid ...


85 €
или предлог цена
Денес 15:04Garsonjera za kratok prestoj

Se iznajmuva garsonjera za kratok prestoj vo aerodrom tel 078446130


5 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 15:03***Apartmani***

Se izdavaat dva novi apartmani vo Ohrid odma do avtobuskata stanica 1...


600 МКД
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 15:03Соби во Центарот на градот Охрид

Соби за изнајмување во центарот на градот Охрид блиску до гимназијата...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

Денес 15:03Wv Polo 1.4 tdi 2007 godina

Se prodava Wv POLO 1.4 TDI 51KW 69 KS Godina 2007 Servisiran U...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 15:02XIAOMI REDMI NOTE 10S

SE PRODAVA XIAOMI REDMI NOTE 10S 6/128 FUUL PACK EKSTRA MOBILEN BEZ T...


9.600 МКД
или предлог цена
- 3 % Попуст
9.900 МКД
Денес 15:02Страна 1 од 8275

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам