Гостивар
                   
5082 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Jeep Grand Cherokee 5.7 HEMI motor

121.000 km cenata e za kes za Zamena e 11.500


9.500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 13:00Промовирано

Se prodava plac / Shitet plac

Se prodava plac na 8 Zona 360m2,292m2,291m2 Shitet plac ne Zonen e 8 ...


160 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

Вчера 20:58НОВ ОГЛАС
Промовирано

IVECO EURO CARGO PLATFORMA SLEP SHLEP REG

SE PRODAVA KAMION ZA SHLEP SLUZBA SO INOX PLATFORMA IVECO EURO CARGO ...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Камиони

Денес 19:37Промовирано

LADILNIK ZA IVECO 65c17 2007

Se prodava ladilnik za iveco 65c17 2007 godina komplet so shtopovi,pr...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Комбиња

Денес 19:37IVECO EURO CARGO PLATFORMA SLEP SHLEP REG

SE PRODAVA KAMION ZA SHLEP SLUZBA SO INOX PLATFORMA IVECO EURO CARGO ...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Камиони

Денес 19:37PRIKOLKA ZA SHLEP TEMA SLEP

Se prodava prikolka platforma za slep marka tema vo odlicna sostojba,...


3.000 €
или предлог цена
- 13 % Попуст
3.450 €
Гостивар

Приколки

Денес 19:36Apartman Mavrovo /Апартман Маврово

Se iznajmuva nov apartman 36m2 vo Stanben kompleks Mavrovo( 5ti kat i...


1 €
или предлог цена
Маврово и Ростуша / Гостивар

Станови

Денес 19:08OPEL VECTRA 2.0 BENZIN 10MES. REGISTRACIJA ODLICNA SOSTOJBA

Se Prodava Opel Vectra 2.0 Benzin✅ Morot i Menjac Sovrseni!!!!!✅ Vo O...


950 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 19:07  НОВ ОГЛАС

☆☆☆ VW POLO 1.4 TDI ☆ 51kw - 2006 Godina ☆☆☆

☆☆☆ EXTRA MODEL ☆☆☆ ✔⭕ VW POLO 1.4 TDI 2006, NAJ DOBRIOT MOTOR ✔⭕ ...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 18:432 skoro NOVI Letni gumi 205/55 R16

***2 Pollovni Gumi, skoro NOVI vo super sostojba 205/55 R16 Kompl...


4.499 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
4.999 МКД
Денес 18:43Rezervna Guma 205/55 R16 so bandas 5x112 za VW, Audi i dr…

Rezervna Guma skoro nova vo super dobra sostojba 205/55 R16 so celice...


3.500 МКД
или предлог цена
Денес 18:434 Solidni M+S Gumi R15

***4 Pollovni Gumi vo super sostojba Komplet Zaedno: *** 2 Pollo...


4.500 МКД
или предлог цена
Денес 18:43Pravosmukalka - Pellet - Pelet - Pelleti - Peleti

Pravosmukalka e predvideno za Pelleti, pa moze da se koristi i za dru...


По Договор
или предлог цена
Денес 18:43Celicni Bandazi 5x112 so 4 skoro novi Gumi 185/65 R15

***Celicni Bandazi 5x112 so 4 skoro novi Gumi 185/65 R1…Samo 2000 km ...


13.500 МКД
или предлог цена
Денес 18:43KREVET ZA DECA + LULJKA

Se prodava malku koristen krevet izveden od dukan koristen samo 3 mes...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Останато

Денес 18:43Odkup na rasipani ili oshteteni konzoli ps4, ps4pro, ps5

Odkup na rasipani ili oshteteni konzoli ps4,ps4 pro, ps5 Ceni vo zav...


По Договор
или предлог цена
Денес 18:10  НОВ ОГЛАС

Dodatok za auspuh

Se prodava Nov nergjosuvacki dodatok za auspuh za kola tel. 075 334 8...


1 МКД
или предлог цена
Денес 18:09Alpina D3 320 Diesel Orginal 208 PS

Alpina D3 320 Diesel Orginal 208 PS Reg So Zelen Karton do 01.07.202...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 18:09Procesor za laptop Intel Core i7 2670QM (SR02N)

Se prodava procesor za laptop Intel Core i7 2670QM (SR02N) socket rPG...


1.200 МКД
или предлог цена
- 40 % Попуст
2.000 МКД
Денес 18:04Audi A6 3.0 Quattro

AUDI A6 3.0 TDI 245 PS QUATTRO 2011 GOD 246.000 KM. GENERALEN SERVI...


22 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 17:58Se prodava Kuka vo Gostivar

Kukata e vo Gostivar ima dva ulazi posebno. Kukata ima 5 sprata od k...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

Денес 17:58SSD Leven 256 GB

Se prodava SSD Leven 256GB, vo odlicna sostojba, kupeno od anhoch.


1.300 МКД
или предлог цена
Денес 17:36BMW 116 2.0 DIZEL 2010 g.

* BMW 116 85 KW DIZEL 2.0 MODEL, 2010 GOD! * VOZILOTO E VO FABRICKA...


7.000 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 17:34***VOLVO V70 2,4 D5 FULL OPREMA***

Kolata e vo odlicna sostojba stegnata za vozenje,servisiran i registr...


2.500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 17:23Felgi so novi gumi 5x112

Se prodavaat felgite komplet so gumi riken m+s


Денес 17:20  НОВ ОГЛАС

RASPRODAZBA NA STAKLENI MASI

Prodavame na golemo stakleni masi so povolna cena Malite masi - 10 ev...


10 €
или предлог цена
Денес 17:14MODERNI STALAZI SO AKCISKA CENA

Se prodavat stalazi so mnogu dobar kvalitet i povolna cena . Dimenzia...


100 €
или предлог цена
Денес 17:14Rasprodazba na ekskluzivni mdf masi

Se prodavat mdf masi so razlicni dimenzi i visok kvalitet po promotiv...


100 €
или предлог цена
Денес 17:14GOLF 5 2.0 131 KW

Se prodava golf 5 077849246


3.660 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 17:00Allfa 90

Alfa90 mnogu socuvana Tel 077693345


6.000 МКД
или предлог цена
Денес 16:38  НОВ ОГЛАС

Povolna cena Furna na plin

Dve furni naedno mnogu ekonomicno i dobro socuvano


8.000 МКД
или предлог цена
Денес 16:38  НОВ ОГЛАС

Opel zafira 20D stranska

Prodavam opel zafira 20 dizel so 7 sediste donesena od stranstvo


1.100 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 16:26SAMSUNG S20 FE BEL,TOP SOSTOJBA EXTRA CENA!!!

Samsung Galaxy S20 FE bel,koristen top sostojba bez nikakov problem v...


По Договор
или предлог цена
Денес 16:12IPHONE XR CRN NEVERLOCK SOSTOJBA,EXTRA CENA

Iphone XR crn,koristen vo odlicna sostojba bez nikakov problem,nisto ...


По Договор
или предлог цена
Денес 16:12HUAWEI P40 LITE 128 GB FULL PAKET,EXTRA CENA!!!

Huawei P40 lite crn,koristen top sostojba vo full pakuvanje so site d...


По Договор
или предлог цена
Денес 16:12HUAWEI HONOR 8X,EXTRA CENA ZA KES!!

Huawei Honor 8x plqv,koristen so puknatina na stakloto kojsto ne prec...


3.500 МКД
или предлог цена
- 30 % Попуст
5.000 МКД
Денес 16:12HUAWEI NOVA 9 CRN,NOV SO TELEKOM GARANCIJA

Huawei Nova 9 crn,nov otpakuvan samo da se proba,8gb ram 128 gb memor...


По Договор
или предлог цена
Денес 16:12SAMSUNG S20 FULL PAKET,GARANCIJA EXTRA CENA!!!

Samsung Galaxy S20 siva boja,koristen kako nov so garancija od teleko...


По Договор
или предлог цена
Денес 16:12IPHONE 8 CRN,NEVERLOCK KAKO NOV,EXTRA CENA!!!

Iphone 8 crn neverlock koristen kako nov,besprekoren telefon socuvan ...


По Договор
или предлог цена
Денес 16:11aparat limonada limunada

aparati eshte ne gjendje te shkelqyeshme pune. UGOLINI me 4 vende ...


700 €
или предлог цена
Гостивар

Пијалаци

Денес 15:59Iphone 8 64

Telefoni eshte ne gjendje te shkelqyer. Pa asnji defekt Komplet me m...


10.000 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
10.200 €
Денес 15:58zasiluvac pojacalo bufer

prodavam pojacalo MAC od 500watti izvaden od kola polacaloto go dava...


3.500 МКД
или предлог цена
Денес 15:58Top Evtino Gumi za BMW -235x55x17 Continental

Prodavam polovni gumi M+S Continental . 4 kom, cena 65 eur, 2kom...


65 €
или предлог цена
- 24 % Попуст
85 €
Денес 15:51Страна 1 од 128

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам