11804 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

La Bella Apartments

Se izdava nov apartman vo Ohrid, vo strog centar 50 m oddalecenost o...


60 €
или предлог цена
- 20 % Попуст
75 €
Охрид

Станови

03 мај 11:17Промовирано

Глисер SEA ARROW 25

Се продава глисер SEA ARROW 25 со евро приколка Должина на пловило...


03 мај 14:46Промовирано

GOLF 6 1.6 TDI 2009 god Extra sostojba

Se prodava GOLF 6 2009 god 1.6 TDI 77kw 105 ks motor,menjac,zamaec...


6.799 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
6.850 €
Денес 11:31Промовирано

Plafonjerki

Se prodavaat 2 dobro socuvani koristeni plafonjerki. Cena 300 dena...


300 МКД
или предлог цена
- 25 % Попуст
400 МКД
Денес 20:08Samsung CLP-300

Ласерски принтер во боја, со нови оригинал тонери/кертриџи. Малку ...


Денес 20:08Media Combo III Capture card

InnoDV MEDIA COMBO III Capture card Firewire, DV, S-Video input. ...


Денес 20:08HUAWEI Ascend Y530 (za delovi)

Se prodava HUAWEI Ascend Y530 za delovi. Telefonot e navrnat. Ne e no...


500 МКД
или предлог цена
Денес 20:08Кулер за графичка картичка

Кулер за графичка картичка. VGA heatsink cooler 55mm Kuler za grafi...


Денес 20:08Апартман за 2 особи во строг центар на Охрид, со паркинг

> Се издава апартман во централно градско подрачје во близина на глав...


20 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Денес 19:49Апартман за 2 особи во строг центар на Охрид, со паркинг

>> Се издава апартман во централно градско подрачје во близина на гла...


20 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 19:49VW Passat

VW Passat 1.9tdi 77kw 105ks 2006 god. Registriran cela godina Alumins...


4.900 €
или предлог цена
Денес 19:46EKSKLUZIVNO

Се продава атрактивен плац на Охридско езеро,во многу баран домен до ...


1 €
или предлог цена
Денес 19:40ЕДИНСТВЕН НА ОХРИДСКО ЕЗЕРО

Се продава атрактивен плац на Охридско езеро,во многу баран домен до ...


1 €
или предлог цена
Денес 19:40Gramofon Ion TTUSB 05 USB

ispraven sochuvan


3.000 МКД
или предлог цена
Денес 19:34DIZNI 1.0 CO2/TIG pogolem broj

✅zavaruvanje ✅co2 ✅tig ✅aluminium ✅argon DIZNI 1.0 VO POGOLEM BROJ C...


40 МКД
или предлог цена
Денес 19:31Се продава Фиат браво 1.9 - 150 кс во одлична состојба

Се продава Фиат Браво 2007 година. Има изминато 241 xxx км. Дизел мот...


4.200 €
или предлог цена
Денес 19:21Se prodava Fiat Bravo 1.9 - 150 ks

Се продава Фиат Браво 2007 година. Има изминато 241 xxx км. Дизел м...


4.200 €
или предлог цена
Денес 19:21Se prodava kompletna bebeska kolicka 3 vo 1

Se prodava bebeska kolicka FREEON, 3 VO 1 vo odlicna sostojba koriste...


4.000 МКД
или предлог цена
Денес 19:09СЕ ПРОДАВА КАМП ВО ГРАДИШТЕ!

Кампот се наоѓа близу продавницата, опфаќа поголема површина, има соп...


2.499 €
или предлог цена
- 0 % Попуст
2.500 €
Денес 19:06KREVET DRVEN 200x90 vo Ohrid

Krevetot e soçuvan i e komplet so duśek Krevetot se naogja vo centar...


2.500 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
2.700 МКД
Денес 18:59PRODAVAM 4 GUMI GOODYEAR VECTOR4SEASOB 205 55 16

PRODAVAM gumi GOODYEAR VECTOR4SEASON 205 55 16 gumite se za site sezo...


100 €
или предлог цена
Денес 18:53Сателитска антена со мотор и ресивер (antena motor receiver)

Се продава комплет сателитска антена со Diseq мотор, држач и ресивер ...


2.000 МКД
или предлог цена
Денес 18:42Велосипед за мали деца

Се продава велосипед на три тркала за мали деца. Тел: 071/751-980


2.000 МКД
или предлог цена
Денес 18:42Se izdava apartman vo centar ohrid

Se izdava apartman centar ohrid kaj dijagnosticki centar Sonce mak 4 ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 18:36RANGE ROVER EVOQUE DYNAMIX LUX HST*****NOV******

Prodavam RANGE ROVER EVOQUE HSE DYNAMIX LUX 2.2/150ks (4x4) NOVVV so ...


По Договор
или предлог цена
Денес 18:33  НОВ ОГЛАС

Bandasi 5×110 15 za opel

Prodavam 4 celicni bandasi za opel 5×110 15


4.000 МКД
или предлог цена
Денес 18:18Velosiped FISCHER germanski vo perfektna fabricka sostojba

Prodavam velosiped FISCHER germanski Vo fabricka sostojba so site o...


По Договор
или предлог цена
Денес 18:18SPECIJALNI NOZICI ZA SECENJE JAJCA OD JAPONSKA PREPELICA

Prodavam specijalni nozici za brzo i lezno secenje na jajca od japons...


200 МКД
или предлог цена
Денес 18:18Kopacki novi i polovni doneseni od Australija

Prodavam kopacki novi i polovni doneseni od Australija


По Договор
или предлог цена
Охрид

Фудбал / Чевли

Денес 18:18Се продава плац

Се продава плац од 300 квадрати ,со приклучок на вода,маркица за град...


60 €
или предлог цена
Денес 18:14Апартман ,,СИМОНА,, -Центар

Апартманот ,,СИМОНА,, се наога во Центарот на градот (во близина на ...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Денес 18:14Apartman ,,VERA,,-STROG Centar

Se izdava aпартманот ,,ВЕРА,, Sе наоѓа во Строг Центар на градот, во ...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Денес 18:14Mondia velosiped tocak donesen od ch za visok covek nad180

Gumi 26ka Shimano oprema Led svetlo i stop svetlo Shifteri Odlicn...


5.000 МКД
или предлог цена
Денес 18:10Prodavam novi polarizirani naocari,ocila za sonce

Novi so torbicka i marama


450 МКД
или предлог цена
Денес 18:10Skoro novi celicni bandazi so gumi za reno clio 14ki

4 skoro novi bandazi so letni gumi dunlop


Денес 18:10Se prodava digalka,dizalica,original od opel i ford

Kako novi Cena 600 den od digalka


600 МКД
или предлог цена
Денес 18:09Honda Cbf600s

Se prodava ili zamenuva za avtomobil Honda CBF600S. ✅ 2008 godina. ...


По Договор
или предлог цена
Денес 18:08Rabota vo kafeterija i suvenirnica

Fort Caffe ima potreba od prodavacki na suveniri so poznavanje na Ang...


1 €
или предлог цена
Денес 17:58Iznajmuvame Dvosoben Stan - Apartman

Iznajmuvame novi i luksuzno opremeni stanovi vo centarot na Ohrid na ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 17:45SOBI I STUDIA VO OHRID

Se izdavaat sobi i studia vo Ohrid opremeni so: TV Kablovska Wi-fi...


450 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

Денес 17:40PRODAVAM SKUTER APRILIA ATLANTIC 125

Моторот е од прв сопственик , во одлична состојба. Контакт 077 68...


1.399 €
или предлог цена
Денес 17:32Prodavam sporet za PARNO 27 kw (Koper)

Продавам шпорет на дрва за парно 27 kw


390 €
или предлог цена
Денес 17:23Volkswagen Touran

Volkswagen touran 1.6 tdi Dsg automatik 7 brzini Godina 2011 u...


1 €
или предлог цена
Денес 17:17Страна 1 од 296

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам