12095 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

АПАРТМАНИ СЕКУЛОВСКИ - ОД 20 € ПО НОЌЕВАЊЕ

Апартманот Секуловски се наоѓа во населбата Охридати. Блиску до Факул...


25 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

07 авг 15:56Промовирано

Apartmani vo Pestani

Се издаваат нови апартмани во туристичката населба Пештани на брегот ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

09 авг 14:21Промовирано

Poluprikolka Schmitz

Podetalni informacii na tel 072249000


По Договор
или предлог цена
Охрид

Приколки

09 авг 13:03Промовирано

Apartman Ohrid

-Se izdava stan, vo blizina na Biljanini izvori. -Kompleno namesten


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 05:09Prodavam velosiped

Prodavam koristen velosiped vo ekstra sostojba biser Ohrid


3.000 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

Денес 02:31Kingston HyperX 8GB DDR4-2400 CL15

Cenata e fiksna Da ne mi se javuvate za cenata 1 стик (8GB) DDR...


1.700 МКД
или предлог цена
- 15 % Попуст
2.000 МКД
Денес 02:11Hitno sport Mercedes c220

Sport Mercedes c220 coupe so napraven Chip Tuning. Ima full oprema. G...


По Договор
или предлог цена
Денес 01:32Apartman Ohrid Sv.Stefan

Се изнајмува комплетно опремен апартман во Охрид - Св. Стефан. Ап...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Денес 01:31Kupuvam Garsonjera

Kupuvam Garsonjera do 30.000 e. Ponudite samo na tel.


30.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 01:22Citroen C3 pikasso

Se prodava C3 pikasso registrirana cela godina,vgraden Nov plinski ur...


1 €
или предлог цена
Денес 01:22Се продава плац

Се продава плац погоден за градба на добра локација на 1.5 км од цент...


40 €
или предлог цена
Денес 01:13Polnac/полнач/charger za lap top ACER.

Prodavam polnac za lap top model Acer. Ispraven 100% skoro nekoristen...


Денес 01:12SE IZDAVA APARTMAN

SE IZDAVA APARTMAN VO STROG CENTAR NA OHRID,KOMPLETNO OPREMEN SO TV,K...


1.500 МКД
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 23:26Krstarenje po Ohridsko Ezero so Katamarani

KRSTARENJE I ORGANIZIRANJE NA SEKAKVI VIDOVI EKSKURZII NIZ OHRIDSKOTO...


Вчера 23:26Издавам луксузен апартман во строг центар на Охрид

Се издава луксузен апартман во Охрид. Апартманот е има одвоена дневн...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Вчера 23:11Se izdava luksuzno ureden Apartman''

apartmanot se naoga vo centralniot del od gradot i e vo neposredna bl...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Вчера 22:58Sienje bagat klasika

Ispravna Stara masina za siejne rabotit ko sat za domasni upotrebi i ...


3.000 МКД
или предлог цена
Вчера 22:55difuzer zaluzina aircontroler bmw f10

resetka ili zaluzina za bmw F10 2010 godina 530 disel zdrava i ispra...


130 €
или предлог цена
Вчера 22:55HONDA CIVIC 1.8 V-tec- type S BEZ ZAMENI...

115kw 140hp, redok primerok so dve vrati Godina: 2008 -novi pred...


7.000 €
или предлог цена
Вчера 22:44izdavam povolno sobi vo Ohrid

Izdavam sobi vo Ohrid 350 od avtobuskata stanica vo pravec na centar....


350 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

Вчера 22:33Sony Playstation 2 во одлична состојба

Се продава Sony Playstation 2 slim одлично сочуван, чипуван, доаѓа со...


3.500 МКД
или предлог цена
Вчера 22:31Апартмани и соби Охрид

Издавам апармани и соби во Охрид лоцирани кај градската болница. Апа...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Вчера 22:15Privatno Smestuvanje vo Ohrid STUDIO 2

izdavam studio na tivka i mirna lokacija vo ohrid vo neposredna b...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Вчера 22:09Апартман за 2 особи во строг центар на Охрид, со паркинг

> Се издава апартман во централно градско подрачје во близина на глав...


25 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Вчера 21:41Апартман за 2 особи во строг центар на Охрид, со паркинг

>> Се издава апартман во централно градско подрачје во близина на гла...


25 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 21:40PRIJATEN AMBIJENT ZA PAROVI

CENETI GOSTI!. IMA SLOBODNI MESTA OD 20 AVGUST NA TAKA. POVELETE!...


500 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Вчера 21:38Ohrid-Apartman strog centar prva linija do ezero

Ohrid-Se iznajmuva apartman strog centar prva linija do ezero na ul.K...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 21:04Kupuvam tomos avtomatik.

Kupuvam tomos avtomatik vo ispravna ili ne ispravna sostojba, samo da...


По Договор
или предлог цена
Вчера 20:58SE IZNAJMUVAAT APARTMANI VO OHRID

Се изнајмуваат 2 апартмани во Охрид . Двата се наоѓаат на 7 кат во з...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 20:55Motokultivator

Se prodava plug trkala I tegovi za 506


1 €
или предлог цена
Охрид

Останато

Вчера 20:37Se prodava Velosiped Biser

Velosiped Biser


2.000 МКД
или предлог цена
Вчера 20:37Sobi i apartmani Ohrid

Издавам апармани и соби во Охрид лоцирани кај градската болница. Апа...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

Вчера 20:35Stan vo strog CENTAR so PARKING za 6 lica!!!

Stanot e sloboden posle 10ti avgust!!! Iznajmuvam dvosoben stan 60 k...


500 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

Вчера 20:32Studija i sobi s.Trpejca

Izdavam sudija i sobi vo selo Trpejca na samo desettina metri od ezer...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

Вчера 20:22ИМПЕРИЈА – Куќа во центар

Шифра Д 81/25 Се продава реновирана куќа со вкупна површина 170м², ...


188.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Вчера 20:20ИМПЕРИЈА – Куќа во населба Влашкамала

Шифра Д 94/11 Се продава куќа со вкупна површина 400м² со катност П+...


320.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Вчера 20:20BMW E83 X3 2.0D X-DRIVE 4X4 - BUSINESS

Se prodava BMW X3, model E83, 2.0D 150ps, 4x4 (X-Drive), 6 brzini, vo...


7.000 €
или предлог цена
Вчера 20:13Se iznajmuva dukan - deloven prostor

Се изнајмува деловен простор - дуќан во центарот на Охрид под хотел М...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Дуќани

Вчера 19:47Студија во центар на ОХРИД позади Охридска банка

Се издаваат студија во центарот на Охрид позади охридска банка,студиј...


500 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

Вчера 19:42Ohrid-se izdava stan do ezero vo centar

Ohrid-se izdava celosno opremen stan so obezbeden besplaten parking d...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

Вчера 19:42Range Rover Evoque SD4 2.2 190 HP

Возилото е во беспрекорна состојба, редовно сервисирано, без маани. П...


25.800 €
или предлог цена
Вчера 19:38***Sobi***

Iznajmuvam sobi za privatno smestuvanje vo Ohrid. SOBITE SE NAOGAA...


450 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

Вчера 19:37Страна 1 од 303

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам