9253 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Seat Leon 1.9 TDI

Se prodava Leon, proizveden 2005ta, 1.9 TDI 77KW najubaviot motor, na...


4.500 €
или предлог цена
24 јан 12:38Промовирано

Apple MacBook PRO (Retina, 13-inch, 2015)

Se prodava Apple MacBook PRO (Retina, 13-inch, Early 2015). Processo...


550 €
или предлог цена
Денес 18:07НОВ ОГЛАС
Промовирано

Citroen jumper 3.0hdi 2008

Citroen jumper 3.0hdi 2008g Full oprema so klima Gumi skoro novi ...


8.500 €
или предлог цена
Велес

Комбиња

Денес 09:28НОВ ОГЛАС
Промовирано

Prodavam Smart for two

Kolata e vo ekstra sostojba vredi da se proba i vide zacuvana premnog...


1.800 €
или предлог цена
Денес 20:30SE PRODAVA STARA KUKA KAJ KIRIL I METODIJ

Се продава стара куќа (веднаш вселива) позади училиштето Кирил и Мето...


7.650 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

Денес 20:24Golf 5 2005 godina

Golfot e vo besprekorna sostojba,bez dopolnitelni vlozuvanja,pali voz...


По Договор
или предлог цена
Денес 19:46Se prodava Seat Altea XL-2010 god

Full oprema,POVEKJE INFO NA BROJOT:+389 78 398 578 +389 78 398 578 ...


5.699 €
или предлог цена
Денес 19:46Iznajmuvam dukan vo centar

Iznajmuvam dukan vo Centar vo Veles od 23 m2 pozadi sudot,do Kapri ka...


1 МКД
или предлог цена
Велес

Дуќани

Денес 19:43NOVI 20'' 5X112 AUDI VW SEAT SKODA

VAG GROUP 20'' | 800€ (49 200ден) МОДЕЛ: AD8350 ДИМЕНЗИИ: 20'' 5X112...


800 €
или предлог цена
Денес 19:27NOVI 20'' 5X112 AUDI VW SEAT SKODA

VAG GROUP 20'' | 800€ (49 200ден) МОДЕЛ: AD8350 ДИМЕНЗИИ: 20'' 5X112...


800 €
или предлог цена
Денес 19:27AUDI A6 2.7 TDI 185KS

Kolata e vo odlicna sostojba so redoven servis ima pominato 325000 km...


6.500 €
или предлог цена
Денес 19:03GOLF 1.6 DIZEL

Kolata e vo odlicna sostojba reg. 18.05.2022 bez vlozuvanje kontakt ...


1.600 €
или предлог цена
Чашка / Велес

Автомобили

Денес 19:03406 2.0 hdi

Pezoto e odlicno pali vozi so mali zabeleski..2.0 110 hp voznja perfe...


5 €
или предлог цена
Денес 19:00Лозје 2186 м2

Се продава лозје во населено место Отовица во близина на езеро Младос...


8 €
или предлог цена
Денес 18:40prodavam nov mobilen

nov neuklucen samsung galaxy A22


10.000 МКД
или предлог цена
Денес 18:26  НОВ ОГЛАС

Pezo 307 2.0hdi 66kw na delovi

Se prodava samo na delovi info na 078 268 576 i na viber


2 €
или предлог цена
Денес 18:20Elektricen tricikal Pic- ap Kineski.

Triciklot e ispraven i e na baterii 48v


500 €
или предлог цена
Денес 18:19Iskra Klip-Klap komplet YU proizvodstvo5 vo edno

Kompletot e ispraven i malku koristen i e so 5 operacii : burmasina o...


5 МКД
или предлог цена
Денес 18:19Omce kiper miler sandak

Omce


1 €
или предлог цена
Велес

Камиони

Денес 18:19  НОВ ОГЛАС

Osovini za prikolka

Osovini mnogu jaki


1 €
или предлог цена
Велес

Камиони

Денес 18:18Apple MacBook PRO (Retina, 13-inch, 2015)

Se prodava Apple MacBook PRO (Retina, 13-inch, Early 2015). Processo...


550 €
или предлог цена
Денес 18:07  НОВ ОГЛАС

Limon

limon star 12-13 godini.


4.000 МКД
или предлог цена
Денес 18:07Машина Вишња

Се продава малку користена машина за повеќе информации јавете се на б...


4.000 МКД
или предлог цена
Велес

Останато

Денес 18:07SE PRODAVA STRAT OD KUKJA NA PRIZEMJE

SE PRODAVA SPRAT OD KUKJA NA PRIZEMJE SO POVRSINA OD 100METRI KVADRAT...


По Договор
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

Денес 18:04Suzuki Grand Vitara 2.0 4x4 2008 Plin Neuvezena Perfektna

Suzuki Grand Vitara 2.0 bez gram sminka Neuvezena kupena vo MK 2008...


7.700 €
или предлог цена
Денес 17:55  НОВ ОГЛАС

Samsung note 5

Telefonot raboti super samo na ekranot na gorniot lev kos ima liljako...


3.000 МКД
или предлог цена
Денес 17:49Gobleni

Цена од парче 1,500 денари Сите заедно 3,800 денари.


3.800 МКД
или предлог цена
Денес 17:46Huawei P20 Pro - САМО ДОДАТОЦИ

Се продава кутија со оригинал додатоци полнач, слушалки и џек за слуш...


1.500 МКД
или предлог цена
Денес 17:46Ford Mustang ecoboost premium

2.3 314 hp Кожен ентериер Подесување на волан Екран на допир Задна ...


35.999 €
или предлог цена
Денес 17:25Bakaren samonosecki kabel

Prodavam bakaren samonosecki kabel 4x16mm2 dolzina 82m cena po dogovor


1 МКД
или предлог цена
Денес 17:23NOVI 22" 5X120 LAND ROVER RANGE ROVER

LAND ROVER RANGE ROVER 22'' | 1200€ (73 800ден) МОДЕЛ: RR2083 ДИМЕНЗ...


1.200 €
или предлог цена
Денес 17:23Se prodava odlicno socuvan 101

Se prodava odlicno socuvan 101 cist benzin nikogash nemal plin,zdrav ...


400 €
или предлог цена
Денес 17:21Sanki Drveni

Дрвени санки 🛷Материјал: чамово дрво 🛷 Димензија 120cm 🛷Тежина ...


2.500 МКД
или предлог цена
Денес 17:11RENAULT MEGANE 1.9DCI UNIKAT % 2010 MOZNA ZAMENA

RENAULT MEGANE III 1.9 DCI 131ks.96kw.6-Brzini,VO PERFEKTNA SOSTOJBA ...


По Договор
или предлог цена
Денес 17:07Renault Kangoo 1.9 D 2000 Reg 6.2022 Odlicna

Renault Kangoo 1.9 D 2000 Prva boja,Bez sminkanici i skapanici Perf...


1.150 €
или предлог цена
- 23 % Попуст
1.500 €
Денес 17:04Opel Astra H 1.4 2007 Plin Neuvezena Odlicna

Opel Astra H 1.4 66 kw 90 ks 2007 godina vo soobrakajna Neuvezena ku...


3.100 €
или предлог цена
- 14 % Попуст
3.600 €
Денес 17:04Mercedes ML 270 W 163 CDI 4x4 Reg 12.2022 Odlicen

Mercedes ML 270 W 163 ks 2001 Maksimalno stegnat na voznja 4x4 kom...


4.800 €
или предлог цена
- 13 % Попуст
5.500 €
Денес 17:04GOLF 5 1.9. 90KS

*ekstra sostojba* Dual klimatronic Kozen volan Xsenon Isofix Ele...


4.800 €
или предлог цена
Градско / Велес

Автомобили

Денес 17:03Vw bandazi 15 celicni Бандажи 15

Се продаваат оригинал германски бандажи 15 со 5 дупки 5х112 Имам 10 ...


800 МКД
или предлог цена
Денес 17:03VW Touareg 2.5 TDI R5 2006 Prvi Gazdi Neuvezen Odlicen

VW Touareg R5 2.5 TDI bez gram sminka Prvi gazdi Neuvezen kupen vo P...


7.000 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
7.500 €
Денес 17:03Mercedes C 220 dizel

Odlicno socuvan vnatre i nadvor.registriran so zelen karton novi gumi...


111 €
или предлог цена
Денес 17:02Acer es1 531 571, komplet delovi, ispravna ploca

Acer es1 531 571, komplet delovi, ispravna ploca, ispravna baterija ...


1 €
или предлог цена
Денес 16:57Vw Touran 2.0 tdi 140ks 2004g

Vw touran 2.0 tdi 140ks 2004g reg 7 2022g 4x novi zimski gumi reb...


3.600 €
или предлог цена
Денес 16:55  НОВ ОГЛАС
Страна 1 од 232

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам