Неготино
                   
3001 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Продавам Galaxy Watch 3 45mm

Продавам Galaxy Watch 3 45mm одлична состојба. Со него следува полнач...


7.000 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
8.000 МКД
Денес 13:28Промовирано

Gradezno zemjiste idealno za investiranje

Urbanizirano gradezno neizgradeno zemjiste od 8035m2. Postoeckiot pl...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
1 €
Неготино

Плацеви и Ниви

Денес 13:00Промовирано

VW ARTEON 2.0 150KS AUTOMATIK 79000KM

Se prodava vw Arteon kupen od vw Germanija eden sopsvenik 2.0 150ks ...


28.000 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

12 мај 20:49Yugo

Kompletno restarvirano,od nula,praveno od dusa za dusa


1.500 €
или предлог цена
- 25 % Попуст
2.000 €
Демир Капија / Неготино

Автомобили

12 мај 19:57Се продава кревет

Се продава кревет не е користен. Инфо 071370305. Должина 2м Ширина ...


3.000 МКД
или предлог цена
12 мај 19:46Na delovi 407 20. 136 ks

Rezervni delovi motor menuvac turbina poluosovini alternator egr dpf ...


199 €
или предлог цена
12 мај 17:12BALKONSKI VRATI%

Se prodavaat 5 vrati balkonski so duplo staklo i kapaci so dimenzii 2...


12 мај 17:05SEAT LEON 1.9 105KS 2007G UVOZ

SEAT LEON 1.9 105KS 2007G 207000KM KOMPLET SERVISNI DOKUMENTI ✅UV...


4.850 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

12 мај 16:41Daewoo Lanos 1.5

Daewoo Lanos 1.5


750 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

12 мај 15:40Scenic top

Se prodava reno scenic vo odlicna sostojba Moze i zamena za polo 20...


2.100 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

12 мај 13:00Pecka na peleti Alfa plam

Se prodava pecka na peleti dubalka Alfa plam(luka) 8.5kw idealna z...


35.000 МКД
или предлог цена
12 мај 13:00Kamin na drva

Se prodava kamin na drva celosno od gus germanski kvalitet Kontakt n...


5.000 МКД
или предлог цена
12 мај 13:00Se prodava opel asta h 1.7cdti 2004/2005

Opel astra H 2004/5 godina. Od oprema poseduva: Greaci na sedista ...


3.300 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

12 мај 12:25Се продава деловен простор!

Се продава деловен простор на автобуската станица во Неготино со повр...


1 МКД
или предлог цена
12 мај 12:07Velosiped

Se prodava velosiped pinnacle mnogu malku koristen recisi nov. Tel 07...


500 €
или предлог цена
12 мај 11:22Se prodava skuter

Se prodava skuter Baotian Hamachi 50cc 2t. registriran ima problem so...


16.000 МКД
или предлог цена
Неготино

Мопеди (под 50 cc)

12 мај 10:48Audi A3 2,0

Kolata e vo supe r sostojba napraven I golem I mal servis, gumi predn...


1 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

12 мај 10:19Bos Bosh Bosch Pumpa za Ford Focus Fokus 1.8tddi reparirana

Se prodava Bosh Pumpa za Ford Focus 1.8tddi Reparirana so nova Elektr...


1 €
или предлог цена
12 мај 08:53APRILIA SR200GT

🇮🇹 APRILIA SR200GT 2022 🇮🇹 👉Промо цена: 4.450 еур 🔘 Кредит...


4.450 €
или предлог цена
12 мај 08:46APRILIA SR125GT

🇮🇹 APRILIA SR 125GT 2022 🇮🇹 👉Промо цена: 4.150 еур 🔘 Креди...


4.150 €
или предлог цена
12 мај 08:44Продавам домашна Ракија, Rakija

Продавам домашна ракија направена од сопствен лозов насад, произведен...


120 МКД
или предлог цена
Неготино

Пијалаци

12 мај 06:35Termo Pecka 3.5KW

Prodavam mnogu malku koristena termo pecka 3.5kw so site ispravni gre...


2.000 МКД
или предлог цена
12 мај 06:32HOHNER ATLANTIK

Vo odlichna sostojba 4 glasna 11 reg+ 3 vo bas mnogu glasna dobra kla...


550 €
или предлог цена
12 мај 05:58ROYALSTANDARD

4GLASNA 12REG+3 VO BAS 96 BASA GLASNA POGODNA ZA SUVI SVIRKI VO ODL...


250 €
или предлог цена
12 мај 05:58IZDAVAM MEREN PUNKT SO BAZDIRANA VAGA

Se iznajmuva meren punkt so bazdirana vaga za merenje na grozje i za...


По Договор
или предлог цена
Неготино

Останато

11 мај 19:21BMW 320d Turbina

Се продава турбина за BMW 320d 163hp (М47) со гаранција од 1 година.


250 €
или предлог цена
11 мај 15:27Samsung iPhone Huawei Xiaomi

novi i koristeni


1 €
или предлог цена
11 мај 14:35Samsung S21 fe 128GB Setec 24M new

novi


479 €
или предлог цена
11 мај 14:31TURBINA 1.9 101 KS PD

Turbinata e ganc nova donesena od germania


1 €
или предлог цена
11 мај 12:46Се продаваат палети

Се продаваат палети 120x80 , во добра состојба , како нови .


180 МКД
или предлог цена
11 мај 12:42Телефонска централа Panasonic KX-TA308

Се продава телефонска централа Panasonic KX-TA308 со мастер телефон P...


6.000 МКД
или предлог цена
11 мај 12:42Прожектор BENQ MS 504

Се продава прожектор BENQ MS 504 во исправна состојба , малку користе...


9.500 МКД
или предлог цена
11 мај 12:41Mondial ZS one 180cc

Се продава одлично сочуван моторцикал буквално како нов, постојано га...


1.200 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
1.300 €
11 мај 11:36СЕ ПРОДАВААТ ДЕЛОВИ ЗА SUZUKI GSXR 750. 1993година

СЕ ПРОДАВААТ ДЕЛОВИ ОД РАСТУРЕНА МАШИНА НА GSXR 750 1993година. ИМАМ ...


11 мај 10:16СЕ ПРОДАВА КОМПЛЕТ РЕП ОД YAMAHA FZR

Продавам РЕП од YAMAHA FZR со седишта и штоп во одлична состојба. Цен...


11 мај 10:16СЕ ПРОДАВА VIVAX TV 21”

Се продава 21” Vivax телевизор, користен многу кратко време.


1.500 МКД
или предлог цена
11 мај 10:16Prikolka TPV Slovenija zastapnik i vo MK

>>>VIDEOTO OD FABRIKATA VO GERMANIJA MOZE DA GO POGLEDNETE POD TEKSTO...


690 €
или предлог цена
Неготино

Приколки

11 мај 09:55AKCIJA TPV PRIKOLKA!! Made in Germany

AKCIJA!!!!!! ПРИКОЛКАТА МОЖЕ ДА СЕ ЗЕМЕ НА 12 РАТИ БЕЗ КАМАТА (0)%...


650 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
690 €
Неготино

Приколки

11 мај 09:55Gen.Zastapnik na TPV prikolka Slovenia

Prikolica TPV slovenija TPV slovenija e br1 Na kvalitet so proizvod...


650 €
или предлог цена
- 98 % Попуст
43.000 €
Неготино

Приколки

11 мај 09:54Куќа

Se prodava kukja vo Negotino so povrsina i raspored.Bruto stanbena po...


1 €
или предлог цена
Неготино

Куќи / Вили

11 мај 09:45Gumi 205 55 16 novi !!!

Se prodavaat 4 novi gumi 205 55 16 so se bandazi komplet za mercedes ...


1 €
или предлог цена
Неготино

Автоделови

11 мај 09:31Iveco EuroCargo Slep

Се продава шлеп Iveco Euro Cargo, регистриран до 07.2022 година. Ками...


1 €
или предлог цена
Неготино

Камиони

11 мај 07:43Страна 5 од 76

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам