Неготино
                   
3055 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Mecedes R350 4x4 automatik Se prodava brodot

Mecedes R350 4x4 automatik, 2006 god. 217000km, benzin, gražiran odli...


8.500 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

Вчера 13:00Промовирано

Mercedes C200

Се продава Mercedes C200 CDI. Колата е во одлична состојба


1 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

25 мај 13:04Промовирано

Aprilija Skarabeo 2.300€

Aprilija skarabeo, 2007g. 15.000km, odlična sostojba 075 423 781


2.300 €
или предлог цена
26 мај 17:41Промовирано

Продавам домашна квалитетна лозова 14 годишна стара ракија

Продавам домашна квалитетна лозова 14 годишна стара ракија Природна и...


350 МКД
или предлог цена
Демир Капија / Неготино

Пијалаци

03 јун 00:19Домашен вински оцет

Продавам домашен вински оцет од црвено грозје. Литар 80 ден .тел 0792...


80 МКД
или предлог цена
Демир Капија / Неготино

Останато

03 јун 00:19Трска нова од 6 м карбонска

Продaвам нова трска карбонска од 6м. Многу лесна, марка: Siweida. Цен...


1 €
или предлог цена
Демир Капија / Неготино

Риболов / Справи / Опрема

03 јун 00:19Чистотел за папиломи, брадавици и суви мозолчиња

Се продава многу ефикасно средство за брзо чистење( отстранување) на ...


500 МКД
или предлог цена
Демир Капија / Неготино

Управување со тежината

03 јун 00:19Трска нова , 5м карбонска

Продвам нова трска карбонска од 5м , 250гр. Многу лесна , марка: WH...


1 €
или предлог цена
Демир Капија / Неготино

Риболов / Справи / Опрема

03 јун 00:19Se prodava opransko domasno crveno vino od sorta Moldavija

Se prodava domasno organsko, crveno,desertno vino od sorta Moldavija ...


120 МКД
или предлог цена
Демир Капија / Неготино

Вина / Champagner

03 јун 00:19Se prodava Hyndai accent

Se prodava hyndai accent 1996 godina benzin plin vo odlicna sostojba ...


800 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

02 јун 21:22Fiat Punto Evo 1.3M-JET

Fiat Punto Evo 1.3M-JET -Увоз од Холандија -Година на производство ...


1 €
или предлог цена
Демир Капија / Неготино

Автомобили

02 јун 20:46DREAMBOKS 520HD

drimbok nov se sreden so sering


5.000 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
6.000 МКД
02 јун 20:36Pezo expert 1.6 90 konja

Se prodava pezo expert 1,6 90 konja 2007 godina, Registrirano na fi...


4.900 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
5.000 €
Неготино

Комбиња

02 јун 16:52двосед одлично сочуван

одлично сочуван лежај механизам


2.600 МКД
или предлог цена
02 јун 16:10Hard Disk HDD 3.5” Hitachi 40GB ATA 7200rpm хард диск

Hard Disk HDD 3.5” Hitachi 40GB ATA 7200rpm


200 МКД
или предлог цена
02 јун 12:49ATX Napojuvanje PSU 330W напојување

ATX Napojuvanje PSU 330W


400 МКД
или предлог цена
02 јун 12:49Napojuvanje PSU 200W напојување

mATX Napojuvanje PSU 200W димензии: 130mm x 62mm x 150mm конектор...


300 МКД
или предлог цена
02 јун 12:48Desktop Kuciste DELUX и DVD RW Куќиште

Desktop Kuciste DELUX и DVD RW заедно


500 МКД
или предлог цена
02 јун 12:48Inverter Kanalska Klima Инвертер Каналска Клима

Се продава, малку користина, исправна Инвертер Каналска Клима. Моќно...


200.000 МКД
или предлог цена
02 јун 12:46POPRAVAM,KUPUVAM, PRODAVAM HARMONIKI

Kvalitetno servisiram i kupuvam stari harmoniki za rezervni delovi!!!!


По Договор
или предлог цена
02 јун 12:06CRUCIANELLI

Harmonikata e vo odlicna sostojba malku upotrebuvana vo domasni uslov...


1 €
или предлог цена
02 јун 12:06Компјутер

Се продава компјутер гратис тестатура и џојстици. Купен е на 31/07/20...


15.000 МКД
или предлог цена
02 јун 09:46JOHN DEERE

Repariranje hladnjaci i zavaruvanje sve od plastika.I vo saketo(alumi...


1 €
или предлог цена
02 јун 08:49ZAVARUVANJE I LEPENJE SVE OD PLASTIKA

Lepime sekakov vid na ladnici i istite gi procistuvame, isto taka ...


02 јун 08:49Kia sorento

Kia sorento 2003 Dobro socuvan👌 Motor menjac reduktor 👌 Servisir...


6.200 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

02 јун 02:15Iveco Trakker Kiper

Se prodava Iveco trakker 2007 - 4 osovinec - so 21 m3 sanduk; vo dobr...


39.500 €
или предлог цена
Неготино

Камиони

01 јун 23:22Gradezni masini

Masini golemata zaba e dizel malata benzin za beton secenje e benzin


По Договор
или предлог цена
01 јун 21:25Se prodava staro radio

Staro radio


3.500 МКД
или предлог цена
01 јун 20:38VUM _GJUBRERASFRLAC

Vumot e slovenski so dva rama moze i za seenje i za gjubre frlanje


16.000 МКД
или предлог цена
01 јун 20:38Bager LIEBHERR 904

Se prodava Bager LIEBHERR 904 2001god vo odlicna sostojba. Moze zamena


15.000 €
или предлог цена
01 јун 20:23Се продава ВУМ

Се продава ВУМ. инфо 043529597 079222938


350 €
или предлог цена
01 јун 19:05ZOLTA RAKIJA

Se prodava stara zolta lozova rakija, Cena 200 den Tel 043 529 597 ...


200 МКД
или предлог цена
01 јун 19:05GARMIN tactix DELTA Sapphire

Цврсто дизајниран да ги исполни воените стандарди, овој врвен GPS пам...


670 €
или предлог цена
01 јун 15:34Radeon HD5850 1GB DDR5

Картичката е исчистена, промената термална паста на процесорот и терм...


1.500 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
1.700 МКД
01 јун 14:31Honda NC Integra 700

Motorot e vo odlicna sostojba; novi gumi; nov lanec i sonca; nov akum...


6.500 €
или предлог цена
01 јун 11:22Mercedes w124 benzin plin

MERCEDES W124 220i benzin plin Siroki lajsni biznis klasa Maksimaln...


4.200 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

01 јун 11:04BMW E46 COMPAKT 2.5i

BMW E46 COMPAKT 2001god motor 2.5i so 2 vanosa. kolata poseduva ate...


3.500 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

01 јун 10:58Mercedes-Benz ML 350 Bluetec

Се продава џип Mercedes-Benz ML 350 Bluetec 4 matic, донесен од Амери...


21.000 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

01 јун 10:55Niva / plac vo Demir Kapija

Се продава нива/плац во Д.Капија до обиколниот пат, со маркица за гра...


1 €
или предлог цена
Демир Капија / Неготино

Плацеви и Ниви

01 јун 10:55Iveco Trakker Kiper

Se prodava Iveco trakker 2007 - 4 osovinec - so 21 m3 sanduk; vo do...


01 јун 10:53Vw caddy 2.0 sdi

Se prodava vw caddy vo odlicna sostojba 2.0 sdi 2007 god so dve kliza...


4.999 €
или предлог цена
Демир Капија / Неготино

Автомобили

01 јун 10:41BMW 118i

Hitno se prodava BMW 118 staklo redizajn 2009 god registrieano so żel...


4.300 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

01 јун 09:53Iveco Trakker Kiper - 2 vozila

Se prodava Iveco trakker 2007 (crven) - 4 osovinec - so 21 m3 sanduc...


01 јун 09:46Страна 4 од 77

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам