Неготино
                   
3001 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Gradezno zemjiste idealno za investiranje

Urbanizirano gradezno neizgradeno zemjiste od 8035m2. Postoeckiot pl...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
1 €
Неготино

Плацеви и Ниви

Денес 13:00Промовирано

Продавам Galaxy Watch 3 45mm

Продавам Galaxy Watch 3 45mm одлична состојба. Со него следува полнач...


7.000 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
8.000 МКД
Денес 13:28Промовирано

Kawasaki ninja zx6r

Se prodava kawasaki ninja zx6r vo odlicna sostojba motorot e STAKLOO!...


5.999 €
или предлог цена
Демир Капија / Неготино

Мотори (над 50 cc)

Денес 14:52Corsa d 1.2 16v 2010

Plateno e se do reg. Donesena so vozenje od germanija


3.350 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
3.400 €
Неготино

Автомобили

Денес 14:40HAMACHI 1500 20A

HAMACHI ELEKTRICEN SKUTER


1.240 €
или предлог цена
Денес 14:23  НОВ ОГЛАС

BOSTAN KALEM

Sorta kralica


13 МКД
или предлог цена
- 13 % Попуст
15 МКД
Демир Капија / Неготино

Останато

Денес 13:48Opel Signum 2.2 DTI

Se prodava Opel Signum 2.2 dti 125hp moze zamena za po malo vozilo. ...


2.100 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

Денес 13:41SE IZDAVA DUKAN

SE IZDAVA DELOVEN OBJEKT DUKAN VO STARA GRADSKA CARSIJA 44M3 DO SERTA...


1 €
или предлог цена
Неготино

Дуќани

Денес 13:37245/70R19,5 GUMI

PRODAVAM POLOVNI GUMI 245/70R19,5 OD PRIKOLKA TANDEM ODLICNI ZA T...


1 €
или предлог цена
Неготино

Останато

Денес 13:37Продавам Galaxy Watch 3 45mm

Продавам Galaxy Watch 3 45mm одлична состојба. Со него следува полнач...


7.000 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
8.000 МКД
Денес 13:28Se prodava Clio 2002 god. 1.5 TD

Se prodava Clio 2002 god. 1.5 TD Od oprema ima: - klima -servo -a...


1.600 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

Денес 13:22Плац за Индустриски објекти

Се продава плац за индустриски објекти во Неготино, во близина на вин...


1 €
или предлог цена
Неготино

Плацеви и Ниви

Денес 13:00Se prodava SCANIA P400 2013 god.

Se prodava SCANIA P400 2013 god. Voziloto e so desen volan i ima pom...


39.500 €
или предлог цена
Неготино

Камиони

Денес 13:00Dukan na Partizanska

Se prodava ducan na ul. Partizanska br. 2 Negotino. Prodazbata ce bid...


1 €
или предлог цена
Неготино

Дуќани

Денес 13:00Gradezno zemjiste idealno za investiranje

Urbanizirano gradezno neizgradeno zemjiste od 8035m2. Postoeckiot pl...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
1 €
Неготино

Плацеви и Ниви

Денес 13:00Bmw e39 530d

BMW E39 530D 184HP 1999G VO ODLICNA SOSTOJBA REGISTRIRANA CELA GODI...


1.600 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

Денес 13:00Domashna lozova rakija

Prodavam zolta i bela prirodna lozova rakija 50 stepeni. Bez sheker.


150 МКД
или предлог цена
Денес 12:56Се издава Дуќан во стоковна куќа

Се издава дуќан 33 квадрати во стоковна куќа на втори спрат. Дуќанот ...


5 МКД
или предлог цена
Неготино

Останато

Денес 12:56Vibratori za beton

- vibrator trofazen so dva priklucoci


Денес 12:32Se PRODAVA Seat Leon FR

Seat Leon fr 2.0 170ks El. Na site 4 prozorci El. Na retrovizori ...


1 МКД
или предлог цена
Неготино

Автомобили

Денес 11:54Се Продава Спрат од Куќа во Неготино

Се продава спрат од куќа во Неготино со посебен влез, двор и имотен л...


32.000 €
или предлог цена
Неготино

Куќи / Вили

Денес 11:43VW-Touran DSG(F1)

VW-Touran 140hp highline oprema DSG menjac so F1 Za povekje informa...


По Договор
или предлог цена
Неготино

Автомобили

Денес 11:38  НОВ ОГЛАС

AUDI A6 1.9 tdi 110ks

Vo super sostojba motor menac dobri prednica stegnata zdrava karoseri...


2 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

Денес 11:11Schmitz

Schmitz 2005 reg cela god se sire gumi solidni prva osovina se diga


По Договор
или предлог цена
Неготино

Приколки

Денес 10:37Куќа kuka

Se prodava kuka, so cist imoten list, informaci na 070-970-332 PETRE


34.000 €
или предлог цена
Неготино

Куќи / Вили

Денес 10:34MERCEDES C-220 CDI 170KS AUTOMATIC F1 AVANTGARDE + AMG PAKET

-AMG NIVO NA OPREMA -AUTOMATIC C/S/M-F1 (BRZINI NA VOLAN) -AMG BRAN...


1 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

Денес 09:41LUSTERI ZA VO GRADINA / LETNIKOVCI / TERASI

72 cm so 4 lambi / 100 cm so 6 lambi


1 €
или предлог цена
Неготино

Градина / Украси

Денес 09:41GARNITURA OD BURINjA

Burinjata se 225 L


1 €
или предлог цена
Денес 09:41Bure Bar (225L)

Bure Bar


1 €
или предлог цена
Денес 09:41MASA KLUPA STOLICI ZA VO GRADINA LETNI BAVCI RESTORANI

masa 3m klupi 3m stolche 0.8m


1 €
или предлог цена
Денес 09:41MASA KLUPA STOLICI ZA VO GRADINA LETNI BAVCI RESTORANI

MASA F-1,5m KLUPI 1,3m


1 €
или предлог цена
Денес 09:41Деловен простор , канцеларии во Индустриска зона Неготино

Се продаваат деловни простории , канцеларии во индустриска зона во Не...


1 €
или предлог цена
Денес 09:09PRIRODEN LIVADSKI MED

SE PRODAVA PRIRODEN LIVADSKI MED OD CISTA EKOLOSKA SREDINA NA GOLEMO...


1 МКД
или предлог цена
Денес 06:12Регал

Регал со простор за тв Контакт Ристе 078 906 634 076 981 787


8.000 МКД
или предлог цена
Демир Капија / Неготино

Дневна соба / Витрини и Комоди

Вчера 23:43Печка за парно греење на гас

Малку користена скоро како нова Контакт Ристе 078 906 634 076 98...


По Договор
или предлог цена
Демир Капија / Неготино

Греење и климатизација / Парно греење

Вчера 23:43Спална

Димензија 140x200 Контакт Ристе 078 906 634 076 981 787


4.000 МКД
или предлог цена
Демир Капија / Неготино

Спална соба / Кревети

Вчера 23:43Opel vectra GTS

Opel vectra gts 2.2 dizel moze zamena so pomala kola altomatik


1.600 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

Вчера 23:07Citroen Xsara Picasso 1.6 HD

-BORD KOMPJUTER -NAPRAVEN KOMPLET GOLEM SERVIS(REBRAST,KLINAST KAIS...


2.599 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

Вчера 20:17Се продава HAMACHI NAKED 12

Се продава HAMACHI NAKED 12 50cc, купен нов 2021година. Поминати 1500...


1.150 €
или предлог цена
Неготино

Мопеди (под 50 cc)

Вчера 18:17Bandazi 18 bandasi 18 za Bmw felgi 18

Bandazi 18ki 5x120 et13 8.5j site 4 made in germany. Nema vareno nema...


Вчера 17:30Delovi fiat punto

Se sto vi treba za fiat punto, *Javete se slobodno na 075 978 717


5 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

Вчера 17:29Se prodavaat 15ki 5x120 bandazi/bandasi

15ki 5x120 So 4 novi gumi Cena 100e Prakam po kargo Poveke info ...


Вчера 17:29Страна 2 од 76

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам