Неготино
                   
3116 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

AUDI Q7 3.0 TDI QUATRO - 2008

Tel: 072/308-150 Samo za vistinski uzivateli vo komfort i eleganci...


9.990 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
10.990 €
Неготино

Автомобили

Вчера 13:00Промовирано

Traktor/Трактор Yanmar Ke-3 4x4 - увоз од Јапонија

Yanmar Ke-3” Увоз од Јапонија. Цена: трактор со фреза 3.690 еур. Г...


3.690 €
или предлог цена
Вчера 21:23Моторна пила ZENOAH-Komatsu G3200EZ 4,3kg

ZENOAH-Komatsu G3200EZ,моторна пила. 4.3 кгр. во супер состојба. Ув...


8.000 МКД
или предлог цена
Вчера 21:23FREZI - uvoz od JAPONIJA - od 390 do 790 eur

ФРЕЗИ - ДИРЕКТЕН УВОЗ ОД ЈАПОНИЈА ИНФОРМАЦИИ НА ТЕЛЕФОН: 075 457 9...


390 €
или предлог цена
Вчера 21:22Motokultivatori KUBOTA , YANMAR - uvoz od JAPONIJA- so freza

РАЧНИ ТРАКТОРИ YANMAR YH80 SS80, KUBOTA K1-85, KUBOTA K7 E7 - . ДИРЕК...


1.190 €
или предлог цена
Вчера 21:22Дизел мотори "YANMAR" - увоз од Јапонија

- Цена 190 EUR со ДДВ - Можност за плаќање на рати со кредитна карти...


190 €
или предлог цена
Вчера 21:22YANMAR FX22D 4x4- uvoz od JAPONIJA-so freza

ДИРЕКТЕН УВОЗ ОД ЈАПОНИЈА НА МАЛОГАБАРИТНИ ТРАКТОРИ - ИДЕАЛНИ ЗА ОБРА...


4.690 €
или предлог цена
Вчера 21:22Компресор”HITACHI”, увоз од Јапонија. Цена 390 еур

Компресор”HITACHI”, увоз од Јапонија. Цена 390 еур. Тел 075 457 991. ...


390 €
или предлог цена
Вчера 21:22Дизел мотор”YANMAR” SS90, увоз од Јапонија. Цена 790 еур Тел

Дизел мотор”YANMAR” SS90, увоз од Јапонија. Цена 790 еур Тел 075 457 ...


790 €
или предлог цена
Вчера 21:22Traktor/Трактор Hinomoto N279 4x4 - увоз од Јапонија

HINOMOTO N279 4х4.Увоз од Јапонија. Трактор со фреза 6.490 еур. Гуми...


6.490 €
или предлог цена
Вчера 21:22Виљушкар Утоварач / Viljuskar Utovarac TOYOTA

“TOYOTA” Утоварувач-вилушкар Увоз од Јапонија Тел. 075 457 991. ...


5.490 €
или предлог цена
Вчера 21:21Моторна Пила - MAKITA E2835

MAKITA E2835 - моторна пила, во супер состојба, Увоз од Јапонија Це...


6.000 МКД
или предлог цена
Вчера 21:21СУПЕР ПРОМОЦИЈА! 1990 еур - Traktor so freza Yanmar YM 2000

СУПЕР СУПЕР ПРОМОЦИЈА до 30 септември: Цена: 1990 еур трактор со фр...


1.990 €
или предлог цена
Вчера 21:21Traktor/Трактор Yanmar F13 4x4 - увоз од Јапонија

“YANMAR F13” 4Х4 само 541 работни часови. Увоз од Јапонија. Цена: ...


3.990 €
или предлог цена
Вчера 21:21Traktor/Трактор “KUBOTA B14 4x4 - увоз од Јапонија

“KUBOTA” B14, 4X4 Увоз од Јапонија. Цена: трактор со фреза 4.390...


4.390 €
или предлог цена
Вчера 21:20Traktor/Трактор Shibaura P155F 4x4 - made in Japan

“SHIBAURA” P155F, 4X4 Увоз од Јапонија. Цена: Трактор со фреза 4.3...


4.390 €
или предлог цена
Вчера 21:20NOVO! Motokultivator YANMAR - uvoz od JAPONIJA - so freza

РАЧЕН ТРАКТОР - YANMAR К1500/GA150 DIESEL. УВОЗ ОД ЈАПОНИЈА. МНОГУ С...


2.290 €
или предлог цена
Вчера 21:20Traktor/Трактор Yanmar 2000B - увоз од Јапонија

“YANMAR 2000B” Увоз од Јапонија. Цена: трактор со фреза 2.890 еур. Г...


2.890 €
или предлог цена
Вчера 21:20Motokultivator KUBOTA K8 dizel - uvoz Japonija

“K U B O T A” K8, мотокултиватор-дизел, супер состојба. Цена 1.590 е...


1.590 €
или предлог цена
Вчера 21:20Трактор/Traktor Yanmar YM1610 - uvoz od Japonija

“YANMAR ym 1610” Цена: трактор со фреза 2.900 еур. Тел 075 457 991 Гу...


2.900 €
или предлог цена
Вчера 21:20Motokultivator KUBOTA K72 dizel - made in Japan

“KUBOTA” K72 мотокултиватор - дизел, Увоз од Јапонија. Супер состо...


1.490 €
или предлог цена
Вчера 21:19Jacmen

Se prodava Jacmen, 2 tona.Pakuvan vo vreki.Rekolta 2022. Cena 17 dena...


17 €
или предлог цена
Неготино

Останато

Вчера 21:09Citroen Xsara Picasso 1.6 HD

-BORD KOMPJUTER -NAPRAVEN KOMPLET GOLEM SERVIS(REBRAST,KLINAST KAIS...


2.599 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

Вчера 20:29Aluminiumski bandazi za Reno

Dobro socuvani original 17 ka 108 ili menuvam za 17 114.3 za reno meg...


6.000 МКД
или предлог цена
- 14 % Попуст
7.000 МКД
Вчера 20:00Audi a4

Audi a4 regisstrirano cela god so zelen karton nivi gumi diskovi ploc...


2.200 €
или предлог цена
Демир Капија / Неготино

Автомобили

Вчера 18:57Oprema za vinarija

Se prodava oprema za vinarija istata moze i kompenzacija za vino,rak...


1 €
или предлог цена
Вчера 18:29FIAT 450 DT

Fiat 450 dt Ekstra sostojba


6.500 €
или предлог цена
Вчера 18:26Volvo F-12

Volvo F-12 405 k.s. 1993 god. Komplet na federi Ekstra sostojba


8.500 €
или предлог цена
Неготино

Камиони

Вчера 18:23Motor mercedes 280 k.s.

Motor mercedes 280 k.s. OM 422


1.500 €
или предлог цена
Неготино

Камиони

Вчера 18:23Bmw 520d za delovi / Bmw 520d na delovi kobra menjac 177ks

Bmw 520d 177ks kobra automatik 2008 godina. Broj kontakt: 076/948-32...


По Договор
или предлог цена
Вчера 18:10BMW 118d na delovi / BMW 118d za delovi / 163ks racen

BMW 118d na delovi / BMW 118d za delovi. Bmw 118d 122ks racen menjac...


По Договор
или предлог цена
Вчера 18:10BMW 525d za delovi BMW 525 LCI delovi

Bmw 525d 197ks na delovi. Ima prodadeno mpaketot, mvolanot i zadnite...


По Договор
или предлог цена
Вчера 18:10BMW 120d delovi BMW 120d 177hp

Bmw 120d 2006 177hp Kontakt Kristijan 076-948-327 Andrej 075-978...


По Договор
или предлог цена
Вчера 18:10Bmw x3 na delovi / Bmw x3 za delovi 150ks racen

Bmw x3 na delovi 150ks racen Broj kontakt 076/948-327 ili 075/978-717


По Договор
или предлог цена
Вчера 18:10Reno/Renaulth Kangoo za delovi

Se prodava delovi za reno/renaulth kangoo se sto vi treba. Barajte...


1 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

Вчера 18:08Prskalica atomizer ITNOO

Se prodava krainjska prskalica ekstra sostojba Poveke info 076 659 7...


800 €
или предлог цена
Вчера 18:08Alfa Plam Luca

Se prodava kamin na peleti Alfa Plam Luca vo odlicna sostojba koriste...


30.000 МКД
или предлог цена
Вчера 17:52Mikser za testo

Mikser za testo malku koristen 20 litri MATEKA 430 Inf.072 248 265


500 €
или предлог цена
Неготино

Дукани и опрема

Вчера 17:24Motorola Moto E7 Power, nov

Se prodava Moto E7 Power, kupen na 11.08.2022 od A1 so garancija. Tel...


6.500 МКД
или предлог цена
Демир Капија / Неготино

Мобилни телефони

Вчера 15:42  НОВ ОГЛАС

Xiaomi Redmi note 11

Redmi note 11 128 gb memorija 6gb ram


9.000 МКД
или предлог цена
Вчера 14:46  НОВ ОГЛАС

Се издава деловен простор

Се издава деловен простор на Индустриска бб во Неготино (Ресторант Ла...


1 €
или предлог цена
Неготино

Магацини

Вчера 14:37Страна 1 од 78

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам