Цела Македонија
                   
643 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Mi 23.8 Desktop Monitor 1c 23.8 nov 112233

monitorot e nov kupen e 99000den se prodavaat 2 za 120000den 7000den


1 €
или предлог цена
Охрид

Останато

Денес 03:04HDMI SO HDMI KABLI NOVI EKSTRA CENA

Se prodavaat kabli hdmi so hdmi novi za ekstra cena Kablite se so do...


100 МКД
или предлог цена
Тетово

Останато

Вчера 20:16IT Support Solutions “Windows, Linux OSX PC Service SMD”

IT Support Solution USLUGI “Reinstalacija instalacija OS+SSD 2500 de...


199 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

Вчера 19:15Сервис и надградба на лаптоп и персонални компјутери

- Батерии за лаптоп - Адаптери/полначи за лаптоп - РАМ мемории за л...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Останато

Вчера 17:29NAS Sistem so 4 Hdd

Vo ispravna sostojba


По Договор
или предлог цена
Шуто Оризари / Скопје

Останато

Вчера 17:12Gaming Stolici Scorpio - Red - Novi

Голем и удобен гејмерски стол со модерен и иновативен дизајн, изработ...


7.900 МКД
или предлог цена
- 1 % Попуст
7.990 МКД
Аеродром / Скопје

Останато

Вчера 15:50naponuvanje na deskop kompjuter

Se prodava dve elektro napojuvanje na komjurt Deskop.Eden e nov 800 ...


800 МКД
или предлог цена
Струга

Останато

Вчера 13:00DRZAC ZA KOMPIJUTER

Dva novi drzaci za kompijuter moze i za televizor moze i kako drzac z...


20 €
или предлог цена
Гостивар

Останато

Вчера 12:58LICENCIRANI KOMPJUTERI, LAPTOPI, SERVERI

DEKA ELECTRONICS DOO Скопје е најголемиот центар во Македонија за пол...


3.000 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Останато

Вчера 09:21Servis za kompjuteri

Servis za kompjuteri vi nudi: - Preinstaliranje na Windows 11,10, ...


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

Вчера 09:03Rigovi rig

Mining rigovi 14 riga Sapphire 580 570 8g 1070 1060 invidia Cena p...


По Договор
или предлог цена
Струга

Останато

04 јун 20:56Biro za kompjuter

Dobro socuvano


3.500 МКД
или предлог цена
Струга

Останато

04 јун 20:56Инсталација, преинсталација на Windows

Инсталација, преинсталација на Windows. Инсталација на Office пакет. ...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

04 јун 20:33Xiaomi Kieslect Smart Tag 3pack - паметен приврзок

Состојба 10/10 некористени smart tags. Инфо: https://setec.mk/inde...


800 МКД
или предлог цена
Струмица

Останато

04 јун 20:29UPS Line-interactive 1000VA / 600W GIOTTO BORRI

UPS Giotto - непрекинато напојување: • Line-interactive технологија, ...


7.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Останато

04 јун 20:15SERVIS FOTOKOPIR PRINTERI TONERI FAX MASHINI

SERVIS I POPRAVKA NA FOTOKOPIRI , PRINTERI FAX MASHINI I KVALITETNO...


По Договор
или предлог цена
Штип

Останато

04 јун 17:34Otkup na Pc,laptop,TV

Otkupuvam pretezno neispravni Laptopi TV lcd,led Smartfoni Tableti I...


10 €
или предлог цена
Битола

Останато

04 јун 17:27Servis, Instalacija, Formatiranje na Windows Xp, 7,8,10

Vrsam Instalacija, Preinstalacija, Formatiranje na Windows Xp, Vista...


400 МКД
или предлог цена
Битола

Останато

04 јун 12:32Ryzen 5 3400G

Extra procesor


3.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

04 јун 08:18Commodore 64

Se prodava zacuvan i ispraven Commodore 64


100 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Останато

03 јун 23:08PREINSTALACIJA I SERVISZA KOMPJUTERI I LAPTOPOVIEKSTRA CENA

Preinstalacija i servis na kompjuteri i laptopovi na lice mesto. Ima...


300 МКД
или предлог цена
Тетово

Останато

03 јун 18:06NAJNOVI MAPI ZA AUDI 2022 GODINA EKSTRA CENI

SE PRODAVAAT NAJNOVI MAPI ZA NAVIGACII ZA AUDI 2022 GODINA ZA CELA EV...


700 МКД
или предлог цена
Тетово

Останато

03 јун 18:05Mem DDR3 4GB 1600MHz NOVI

Se prodavaat novi memorii DDR3 4GB 1600MHz cena 500 den/parce i...


500 МКД
или предлог цена
Битола

Останато

03 јун 17:38Нов некористен мини компјутер Beelink T4

Продавам одличен нов некористен мини компјутер Beelink T4 со инсталир...


5.900 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

03 јун 13:13SERVIS ZA LAPTOP I KOMPJUTERI (NAJEFTIN I NAJDOBAR)

VI NUDIME BRZ,EFTIN I NAJDOBAR SERVIS NA VASITE KOMPJUTERI.POKRAJ SER...


600 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

03 јун 10:17Servis / Popravka na Laptopi

Vrsam sekakov servis na laptop kompjuteri ( popravka na maticni ploci...


500 МКД
или предлог цена
Битола

Останато

03 јун 05:23ruter

se prodava WIFI ruter Acer kupen pred edna god od tehno market


1.400 МКД
или предлог цена
Битола

Останато

02 јун 22:19СЕ ПРОДАВА РУТЕР TP-LINK!

-Se prodava Ruter TP-LINK Model NO. WR841N! NOV. -TEL: 078-620-146 ...


1 МКД
или предлог цена
Кочани

Останато

02 јун 18:16Ruteri

Ruteri Eden glaven dvata sporedni Tel: 076707805


12.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Останато

02 јун 16:34HP USB-C Universal Dock

Се продава нов и некористен ХП Докинг


6.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

02 јун 11:30ХП Докинг, HP Docking, HP Dock Station

Се продава нов и некористен ХП Докинг Г2 Тандерболт.


10.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

02 јун 11:30HP Docking Station G2

Се продава нов и некористен ХП Докинг Г2.


10.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Останато

02 јун 11:30Formatiranje i preinstalacija na vasiot laptop i kompjuter

- Instaliranje na licenciran Windows 10 - Instaliranje na licencira...


400 МКД
или предлог цена
Битола

Останато

02 јун 07:33Servis za laptopi i kompjuteri

1.Profesionalna instalacija ,preinstalacija, servis i odrzuvanje na v...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Останато

01 јун 22:32SERVIS ZA KOMPJUTERI I LAPTOPI

Vrshime profesionalen servis na desktop i laptop kompjuteri (Hardware...


599 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

01 јун 14:53Serviz za Kompjuteri

▪️▪️▪️ НЕ ЛУТАЈ, НИЕ ИМАМЕ РЕШЕНИЕ ▪️▪️▪️ ✅Професионален и брз сер...


300 МКД
или предлог цена
Чаир / Скопје

Останато

01 јун 13:47Сервис за персонални компјутери и лаптопи

🔷Ви се расипа лаптопот? 🔷Не се вклучува Вашиот компјутер? 🔷Не мо...


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Останато

01 јун 13:47Formatiranje i Instaliranje na Windows

Вршиме професионално форматирање на вашиот уред, инсталирање и активи...


500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

01 јун 12:42Cuvar ya ovci kravi konji

Se prodava Cuvar ya ovci Kravi konji so struja .MALKU E UPOTREBEN RAB...


3.000 МКД
или предлог цена
Струга

Останато

01 јун 12:42laptop lenovo g500 500 gig hardisk 4 gig ram

ispraven bez niedna mana


100 €
или предлог цена
Куманово

Останато

01 јун 12:14Страна 1 од 17

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам