Цела Македонија
                   
535 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Kosenje treva, odrzuvanje dvor, косење, тример, одржување дв

Косење на трева, средување на запуштени и обраснати дворови на згради...


1 МКД
или предлог цена
Битола

Останато

28 мај 10:40Промовирано

oтпушување,одвод,одзатнување канализациј 075281028 enis 24/7

Професионално машинско одзатнување и чистење на вашата одводна мрежа....


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

27 мај 16:40Промовирано

RUSENJE SO HILTA ISFRLENJE SUT BRZO I EFIKASNO NAJ EFTINI!!

Naj brza i naj efikasna ekipa za rusenje i isfrlanje na sut br za k...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

19 мај 13:00Промовирано

САНИРАЊЕ НА КРОВОВИ, ЧИСТЕЊЕ ОЛУЦИ

Вршиме покривање, санација на кровови со лим, керамиди, салонит. Ист...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

Вчера 22:47Masini za artesko busenje na bunari za voda do 650m

Se prodavat Masini za artesko busenje na bunari za voda komplet so o...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Останато

Вчера 21:35CENTRIRANJE VOZILA KOMBINJA ЦЕНТРИРАЊЕ

ЦЕНТРИРАЊЕ НА ПРЕДЕН И ЗАДЕН ТРАП СО НАЈНОВА 3D ТЕХНОЛОГИЈА НОВ СЕРВИ...


1.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Останато

Вчера 21:13VODOINSTALATER--OTPUSUVANJE NA ODVOD-KANALIZACIJA VO DOMAKJI

Odzatnuvanje Otpusuvanje na Nadvoresni instalacii Sahti Verti...


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

Вчера 19:23Moleri, Fasaderi

Grupa moleri uslugi: Fasadi gletuvanje abrip izolacija opsivki gipsa...


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Останато

Вчера 18:53ISKOP I PREVOZ

Vrsime sekakov vid prevoz so kamion: Tampon Pesok Zemja Isfrlanje sut...


111 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Останато

Вчера 16:18Издавам коњопои со мој транспорт(konjopoi,konopoi,konjopoj)

Издаваме коњопои за секаков вид на свечености. Со наш транспорт. Коњо...


200 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Останато

Вчера 13:59Haus majstor popravki i sanacii vo vasiot dom

Haus majstor popravki i sanacii vo vasiot dom,profesionalno brzo i ef...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

Вчера 13:12Услуга на ЦНЦ глодалка - Usluga na CNC glodalка

Вршиме секаков вид на услуга на ЦНЦ глодалка и ласер. Комплетно компј...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Останато

Вчера 12:39одвод,отпушување машински притисок на вода 24/7 услуга

АкваМлаз Професионално чистење/отпушување на фекална канализација ...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

Вчера 12:31Prevoz na patnici 075 534 057

Prevoz do 8 lica. ...


5 €
или предлог цена
Битола

Останато

Вчера 11:11  НОВ ОГЛАС

KRSENJE RUSENJE SECENJE SEKAKOV BETON

SECENJE SO DIAMANTSKA PILA SEKAKOV BETON, OTVOR ZA VRATA PROZOR LI...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Останато

Вчера 10:37Cistenje-Podrumi,Objekti,Sut,Renoviranje idr.

Imate sut i nepotrebni raboti koi sto vi odzemaat mesto, tuka sme nie...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Останато

Вчера 10:25PREVOZ,SELIDBI,TRANSPORT NA ROBA,ISFRLANJE NA SUT I CISTENJE

Vrsime sekakov vid na transport i toa: -Prevoz i transport na roba...


1 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Останато

Вчера 10:21Vrsime otkup na staro zelezo,bakar,aluminium.

Vrsime otkup na staro zelezo, bakar, aluminium, mesing, olovo. Kontak...


1 МКД
или предлог цена
Штип

Останато

Вчера 10:09Комарници,ролетни,зебра завеси

Изработка и монтажа на: Плисе комарници,Фиксни комарници,Комарници н...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Останато

Вчера 10:07Отпушување затната канализација

Отпушување на Канализација со машинска сајла Санирање и откривање деф...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Останато

Вчера 08:50Izrabotka na logo, dizajn na vizit karti, memorandumi

Dizajn na logo, memorandumi, katalozi, flaeri, web prezentacii, ilust...


50 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Останато

Вчера 06:55Електричар - Електричарски услуги

Електричар - Електричарски услуги - Комплетна електрична инсталациј...


10 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

Вчера 03:52Centar za obuka za vezbednost pri rabota

Centarot za bezbednost pri rabota izvrsuva: - Izvrsuva obuki za bezb...


По Договор
или предлог цена
Битола

Останато

04 јун 21:40Сечење на високи и ризични дрва

Професионално кастрење на гранки и сечење ризични дрва во вашите двор...


1 €
или предлог цена
Битола

Останато

04 јун 20:28Prevod na Angliski, Spanski, Germanski, Italijanski

Prevod na Knigi, Skripti, Tekstovi na Angliski, Spanski, Germanski I ...


100 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Останато

04 јун 20:10Izrabotka na stiropor fasadaMS Fasadi

Izrabotka na gips moleraj i dekorativni tehniki ili moze i kompletno ...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Останато

04 јун 15:48Izrabotka na stiropor fasadaMS Fasadi

Izrabotka na stiropor fasada MS Fasadi


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Останато

04 јун 15:48Bekaton montaza so nas matrial

Montaza bekaton plocki so nas I vas matrial prefesionalno info 070454...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Останато

04 јун 13:50Надворешно рекламирање - Битола - Видео Дисплеј

Надворешно рекламирање - Битола ул. Булевар 1-ви Мај 148 - Битола w...


150 МКД
или предлог цена
Битола

Останато

04 јун 10:45HTZ cevli novi

Prodavam HTZ cevli sosema novi neobleceni so metalna kapa za zastita ...


1.200 МКД
или предлог цена
Велес

Останато

04 јун 10:19Изработка на СОСТАВИ, ЕСЕИ, СЕМИНАРСКИ, ТРУДОВИ на АНГЛИСКИ

Дипломиран професор по англиски јазик и книжевност врши : - Изработк...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

04 јун 10:01oтпушување,одвод,одзатнување канализациј,кујни,вци др

Професионално машинско одзатнување и чистење на вашата одводна мрежа....


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

04 јун 09:57Otpusuvanje na kanalizaciji masinski pod pritisok 24h

Vodovodzija vrsi odzatnuvanje na odvodi-kanalizacija kujni,kupatila u...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

04 јун 09:57Prevoz Selidbа Preselbа Selidbi

Брза и безбедна преселба на домови и деловни простории, без ризик за ...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

03 јун 19:24Prevoz Transport maxi kombe

Sekakov vid na transort so maxi kombe do 3 tona, so ili bez rabotnici...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

03 јун 19:22DEVIZNA I DENARSKA POZAJMICA SO ZALOG

Devizna pozajmica so 100% odobruvanje. Potrebno vi e samo da imate z...


15.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

03 јун 15:25Elektricar

Promena na spratni tabli so avtomatski osiguraci, Novi elektricni in...


1 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Останато

03 јун 06:55Prevoz Transport maxi kombe

Sekakov vid na prevoz i transport na roba i dr raboti do 3 tona nasek...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

02 јун 10:14SECENJE NA DRVA I GRANKI-СЕЧЕЊЕ НА ДРВА И ГРАНКИ KASTRENJE

SECENJE I KASTRENJE NA DRVA I GRANKI PROBLEMATICNI VO VASI IMOTI C...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Останато

02 јун 07:07Vrsenje Transport so kombe,prevoz Selidbi

Vrsenje bilo kakvi transport uslugi prevoz i selidbi so kombe za pove...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Останато

01 јун 23:07Se izdava MESALICA MESALKA ZA MALTER I BETON PRILEP

Се издава мешалица за малтер и бетон за во Прилеп и прилепско 500 д...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Останато

01 јун 19:16Fasader

Izrabotka na fasadi so izolacija stiropol ekstra kvalitet.


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Останато

01 јун 16:59Transparent EM4100 125khz ID Keyfob RFID Tag

Idealni za vo futrola na mobilen telefon. Funksionirat istro kako dru...


50 МКД
или предлог цена
Чаир / Скопје

Останато

01 јун 14:37Страна 1 од 14

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам