Цела Македонија
                   
483 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Mercedes Vario 816

Zamena so kola ili minibus


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автобуси

Вчера 20:18Volvo 8700

Zamena so avtomobil ili minibus


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автобуси

Вчера 20:18Mercedes Benz Sprinter 519

Mercedes Benz Sprinter 519 2013 god 20+1


1 €
или предлог цена
Охрид

Автобуси

Вчера 17:03  НОВ ОГЛАС

DELOVI ZA MAN NL 202 i MERCEDES 405

.


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автобуси

Вчера 13:22Delovi za mercedes 405

Polovni delovi komplet vo dobra sostojba Motor 447 Menuvac manue...


1 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Автобуси

Вчера 13:00SE PRODAVA AVTOBUS DAF 1999 god.

Se prodava avtobus daf proizveden 1999 god visoko turistica klasa isp...


16.000 €
или предлог цена
Штип

Автобуси

Вчера 12:23Ford Transit patnicko

Se prodava Ford Transit 2.2 103kw-140hp 6 brzini,godina na proizvodst...


По Договор
или предлог цена
Велес

Автобуси

Вчера 11:36Mercedes Sprinter 516

Se prodava Mercedes sprinter 516 godina na proizvodstvo 2012 so naj f...


По Договор
или предлог цена
Велес

Автобуси

Вчера 09:09MERCEDES VARIO 814D

2000 Godina 25 za sedejne 16 za stoejne Cela godina registrirano i...


6.000 €
или предлог цена
Радовиш

Автобуси

Вчера 08:27AVTOBUS TEMSA SAFARI

Avtobus Temsa Safari 2007godina proizveden so Man Motor euro4 avtomat...


1 €
или предлог цена
Радовиш

Автобуси

Вчера 08:27AVTOBUS IVECO EURORIDER

Avtobus Iveco Eurorider Proizveden 1997godina Registriran do 28.0...


7.000 €
или предлог цена
Радовиш

Автобуси

Вчера 08:27AVTOBUS TEMSA SAFARI

Avtobus Temsa Sedista 53 Godina na proizvotstvo 2007 Motor Man e...


1 €
или предлог цена
Радовиш

Автобуси

Вчера 08:26VDL BOVA MAGIQ

ПРОИЗВОДИТЕЛ: VDL buses Model: BOVA Magiq MHD139.460, EURO 5 ЛОКАЦИЈ...


45.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Автобуси

04 јун 19:19SCANIA IRIZAR VIP

Се Продава SCANIA IRIZAR ROYAL-LUXE CLASS Нето цена : € 46.480 Г...


43.480 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Автобуси

04 јун 19:16Bova - Futura/ FHD 127 365/ VIP

Година на произвотство : 2006 Поминати километри. 825.156 km П...


20.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Автобуси

04 јун 19:16СЕ ПРОДАВА ТУРИСТИЧКИ АВТОБУС 404

Автобусот е во топ состојба, 53 седишта, 1999 година,редовно сервисир...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Автобуси

04 јун 18:28NEOPLAN CITYLINER

Се продава автобус NEOPLAN CITYLINER, 2003 година со фул опрема, 51+1...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Автобуси

04 јун 18:28Se prodava mercedes 404

Mercedes 404 1996 god registriran Za poveke informacii javete se n...


По Договор
или предлог цена
Битола

Автобуси

04 јун 15:27Se prodava MAN Lion

Se prodava avtobus MAN lion Za poveke informacii javetese na: 070 2...


По Договор
или предлог цена
Битола

Автобуси

04 јун 15:27Se prodava MAN Lion S2000

Se prodava MAN Lion S2000 Za poveke informacii na 070 207 299


По Договор
или предлог цена
Битола

Автобуси

04 јун 15:27Man Gradski Avtobus-05 Euro4

Man Lions City 2 Komada 45/41 Sedenje/Stoenje 850 000km 2005 godi...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автобуси

03 јун 22:37Kosulica ferobeton

Nudam prefktna kosulica so helikopterka rabotime fero beton frlime sh...


По Договор
или предлог цена
Сарај / Скопје

Автобуси

03 јун 21:49NEOPLAN STARLINER

ekstra sostojba 2005godina avtomatik man motor so 53 sedista klima ve...


20.000 €
или предлог цена
Куманово

Автобуси

03 јун 19:19IVECO PATNICKO 30 SEDISTA

Ful oprema 2002 godina


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автобуси

03 јун 16:11Volksvagen LT 46 so 25 sedista 160ps

Volksvagen LT46 so 25 sedista vo nego i na sobrakajna 2002godina 2800...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автобуси

03 јун 16:10Mercedes Sprinter

Se Prodava Mercedes Sprinter 316 Godina na Proizvodsvo 2013 Registrir...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автобуси

03 јун 13:14Gradski Avtobus Mercedes Linija 19

Се продава автобус Мерцедес бенз 405N комплет со линија 19 2 смени ко...


1.111 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автобуси

03 јун 01:50MAN Lions Regio R14 - EUR 4 - 58 sedista

MAN Lions Regio R14 - 2008 godina - EUR 4 - 257 kw (349 PS) mo...


19.000 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
19.700 €
Битола

Автобуси

02 јун 10:34MERCEDES BENZ INTEGRO , 70 sedista + 30 za stoenje

MERCEDES BENZ INTEGRO , 70 sedista + 30 za stoenje - 2008 godina ...


19.500 €
или предлог цена
Битола

Автобуси

02 јун 10:33IVECO WING 65C15 - 28 sedista

Se prodava IVECO WING 65C15 2003 godina 2800 kubici 150 ps motor...


9.500 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
10.000 €
Битола

Автобуси

02 јун 10:31MERCEDES BENZ TOURISMO

MERCEDES BENZ TOURISMO - 2002 godina - EUR 3 - 310 kw (421 PS)...


18.500 €
или предлог цена
Битола

Автобуси

02 јун 10:31Tam

Se prodava avtobus tam kompletno sreden so novi gumi


2.100 €
или предлог цена
Виница

Автобуси

02 јун 09:10KUFER PRIKOLKA 750 kg

Prikolka kufer vo prefektna sostojba kako nova do 750 kg cena 2100 e...


1.990 €
или предлог цена
Прилеп

Автобуси

01 јун 22:55MAN LION 2001 god + BMC MIDI LUKS 28+1 2008 god

ODLICEN Registriran cela godina so zelen karton vo besprekorna sost...


16.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автобуси

01 јун 22:55TEMSA RH 12 TOP

Se prodavaat 2 Temsi Safari RH 12 60+1 sediste registrirani 2008 go...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автобуси

01 јун 22:55PEUGEOT BOXER 8+1 2008g

Prodavame -PEUGEOT BOXER MAXI -So pominati 270.000km -8+1 SEDISTE...


2 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
5.000 €
Прилеп

Автобуси

01 јун 12:44Mercedes-Benz 313CDİ

Se prodava patnicko kombe ekstra socuvana Voziloto e 2002 godina kup...


5.500 €
или предлог цена
Радовиш

Автобуси

01 јун 09:01Bandas bandaz aluminski 22.5

Bandas aluminski 22.5 Kontak 070278109


5.000 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автобуси

01 јун 08:27295 80 22.5 8 GUMI CENA POVOLNA

PRODAVAM 8 GUMI TIE OD SLIKITE 4 PAR SO 4 PAR CENA POVOLNA TEL 078 38...


20 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Автобуси

01 јун 07:18Mercedes MB100

Vo odlicna sostojba!!!


3.500 €
или предлог цена
Делчево

Автобуси

01 јун 03:15Страна 1 од 13

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам