235 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

HUAWEI Ascend Y530 (za delovi)

Se prodava HUAWEI Ascend Y530 za delovi. Telefonot e navrnat. Ne e no...


500 МКД
или предлог цена
Денес 20:08Iphone 8 Plus

Se prodava iphone 8Plus vo odlicna sostojba,raboti na site mrezi.Sled...


200 €
или предлог цена
Денес 15:14  НОВ ОГЛАС

iPhone 7 Plus

iPhone 7 Plus super socuvan so mala puknatinka vo ekran mnogu malku s...


7.500 МКД
или предлог цена
Денес 11:30Samsung S 9

Samsung Galaksi S 9 Raboti na site mrezi Donesen od svajcarija Infor...


1 МКД
или предлог цена
Денес 11:09Apple iPhone 11 PRO 64Gb Silver

Telefonot e kako nov,donesen od ch ,battery health 84% mob: 077 684 ...


4 €
или предлог цена
- 91 % Попуст
43 €
Денес 10:27SAMSUNG GALAXY A30S

Telefonot e kompletno ispraven, maksimalno zacuvan bez grebanici kori...


7.100 МКД
или предлог цена
Денес 09:44Samsung A9 2018

Samsung A9 2018 odlicno zacuvan


1 €
или предлог цена
Денес 09:25P40 pro + GT2 casovnik

Telefonot i casovnikot se vo ispravna sostojba Telefonot ima garanci...


1 €
или предлог цена
Денес 07:28Iphone XS 64 gb Gold

Iphone XS 64 gb Gold Telefonot raboti na site mrezi - Face id rabot...


17.000 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
18.000 МКД
Вчера 23:56Samsung Galaxy A22 5G НОВ НЕОТПАКУВАН

ТЕЛЕФОНОТ Е НОВ НЕОТПАКУВАН 2 ГОДИНИ ГАРАНЦИЈА


10.500 МКД
или предлог цена
Вчера 18:49POCO X3 PRO NOV NEKORISTEN

TEL.. NOV NEKORISTEN SO GARANCIJA KOMPLET KUTIJA GARANCIJA....BEZ ZAM...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 16:26HONOR 20 LITE... 2 TEL...

EDNIOT TEL.. E VEKE PRODADEN .KAKO NOVI... HONOR 20 LITE SO POLNAC I ...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 16:25Samsung s20 so skrseno staklo ekran zdrav moze i zamena

Se prodva Samsung s20 so skrseno staklo ekran zdrav moze i zamena


1 €
или предлог цена
- 99 % Попуст
189 €
Вчера 16:04Samsung Galaxy A52

- panzerglass screen protector - origanl kutija, polnac - maska Ni...


10.500 МКД
или предлог цена
Вчера 14:37Samsung s8 4ram so 64 iako nov 112233

tel e kako nov neverkol rabotat na site mrezni opetatori


1 €
или предлог цена
Вчера 00:22Samsung Galaxy A40

Se prodava Samsung Galaxy A40 telefonot e kako nov, maksimalno socuva...


6.000 МКД
или предлог цена
- 14 % Попуст
7.000 МКД
14 мај 23:39Iphone 12 128GB

Prodavam iphone 12 crna boja 128 gb 95%baterija Face id true tone


560 €
или предлог цена
14 мај 22:36iPhone 6 Plus IPhone SE IPhone 6s

iphone 6s 16 gb e fabrika iphonot 6 plus 64 gb i iphonot se 64 gb se ...


По Договор
или предлог цена
14 мај 18:41Se prodava Samsung S6

Se prodava Samsung S6


6.000 МКД
или предлог цена
14 мај 16:35Се продава iPhone XR како нов

iPhone XR како нов 4-5 месеци користен, нема ниту една грепка се функ...


14.500 МКД
или предлог цена
13 мај 13:50Prodavam Iphone 7

*mali grebanici na zadniot del od telefonot


6.200 МКД
или предлог цена
13 мај 12:39Prodavam Samsung a20e

Octa core procesor 13mp 5mp dual rear camera 8mp front camera 32gb ...


5.000 МКД
или предлог цена
13 мај 12:39Xiaomi QIN F21 PRO

Xiaomi QIN F21 PRO, 4GB/64GB, Android 11, DISPLAY: 2.8 " TFT 480...


5.000 МКД
или предлог цена
13 мај 10:13Siemens C25 retro.

Prodavam Siemens C25 retro. Odlicen model, vo odlicna sostojba isprav...


500 МКД
или предлог цена
12 мај 19:44Nokia 6020. Odlicno zacuvan.

Nokia 6020. Kompletno ispravna, odlicna baterija, raboti na site kart...


700 МКД
или предлог цена
12 мај 19:18Siemens MC60 retro. Komplet vo kutija.

Prodavam Siemsns MC60 eden od najubavite simens retro modeli. Kupen o...


2.000 МКД
или предлог цена
12 мај 19:10Apple iPhone 8 never locked

Prodavam iPhone 8 Space Gray, vo ekstra sostojba, kako nov, never loc...


9.500 МКД
или предлог цена
12 мај 18:20Samsung A51

Prodavam mobilen telefon SAMSUNG A51 ispraven odlicno socuvan so zas...


8.500 МКД
или предлог цена
12 мај 07:57Samsung Galaxy A53 5G

Samsung Galaxy A53 5G Kupen od T-mobail Dve god garancija


300 €
или предлог цена
11 мај 23:29IPHONE 11 PRO (kako NOV!!!)

Iphone 11 PRO !!!mnogu socuvan kako nov !!! battery health 83% (drz...


459 €
или предлог цена
11 мај 13:06Samsung a40

Се продава Samsung a40


5.000 МКД
или предлог цена
11 мај 11:56Poco M3 pro nov 2god garancija neodpakovan 112233

Tel e nov neodpakovan neverlok raboti na site mrezni operatori


1 €
или предлог цена
10 мај 09:39Xiaomi Poco X3 Pro Kako nov 6Ram 128GB 112233

tel e kako nov so 2God garancija


1 €
или предлог цена
10 мај 09:39Apple iPhone X 64GB Silver - Neverlock

se prodava iPhone X 64 GB neverlock sve e vo funkicja bez nikakov d...


250 €
или предлог цена
- 98 % Попуст
16.500 €
10 мај 08:38Nokia 8800 Scirocco - Black Zippo

Prodavam Nokia 8800 Sirocco BlackEdition (Super Rare) Doajga So ori...


200 €
или предлог цена
- 20 % Попуст
250 €
10 мај 08:38Alcatel Pop 4

se prodavaat telefoni Alcatel Pop 4 vo odlicna sostojba koristeni no...


800 МКД
или предлог цена
09 мај 15:14Samsung A6

Se prodava Samsung A6 2018 Eden sosptvenik Sostojba ednakvo na nov...


5.000 МКД
или предлог цена
09 мај 15:14Samsung A6 +

se prodava Samsung A6+ 2018 eden sopstvenik vo inzvoredna sostojba ...


5.000 МКД
или предлог цена
09 мај 15:14Samsung S21 Fe 5G

Se prodava nov Samsung Galaxy S21 Fe 5G, telefonot e samo otpakovan. ...


28.399 МКД
или предлог цена
09 мај 14:40IPHONE 12PRO MAX 128GB SO 6RAM KAKO NOV 112233

Tel e kako nov ne e nitu padnat nitu osteten nitu nesto menuvano moze...


888 €
или предлог цена
09 мај 00:58Страна 1 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам