1189 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

GOLF 6 1.6 TDI 2009 god Extra sostojba

Se prodava GOLF 6 2009 god 1.6 TDI 77kw 105 ks motor,menjac,zamaec...


6.799 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
6.850 €
Денес 11:31Промовирано

Golf 5 1.9tdi 77kw 105ks 2008god

Se prodava Golf 5 1.9tdi 77kw 105ks 6 brzini najdobar motor 8 venti...


5.800 €
или предлог цена
02 мај 14:06Промовирано

Opel Astra odlucna sostojba

Se prodava Opel Astra J 1.3CDTI 70kw 2011 god EcoFlex 160000 km-servi...


6.100 €
или предлог цена
Денес 13:36Промовирано

VW Passat

VW Passat 1.9tdi 77kw 105ks 2006 god. Registriran cela godina Alumins...


4.900 €
или предлог цена
Денес 19:46Се продава Фиат браво 1.9 - 150 кс во одлична состојба

Се продава Фиат Браво 2007 година. Има изминато 241 xxx км. Дизел мот...


4.200 €
или предлог цена
Денес 19:21Se prodava Fiat Bravo 1.9 - 150 ks

Се продава Фиат Браво 2007 година. Има изминато 241 xxx км. Дизел м...


4.200 €
или предлог цена
Денес 19:21RANGE ROVER EVOQUE DYNAMIX LUX HST*****NOV******

Prodavam RANGE ROVER EVOQUE HSE DYNAMIX LUX 2.2/150ks (4x4) NOVVV so ...


По Договор
или предлог цена
Денес 18:33  НОВ ОГЛАС

Volkswagen Touran

Volkswagen touran 1.6 tdi Dsg automatik 7 brzini Godina 2011 u...


1 €
или предлог цена
Денес 17:17Golf cabriolet TDI

Se prodava golf 4 cabriolet 1.9 tdi 110 ks elektricen krov retrovizor...


По Договор
или предлог цена
Денес 16:16  НОВ ОГЛАС

Mercedes E220 cdi

E 220 cdi 2003 god.elegance so ful oprema registriran do 31 09 2022go...


5.600 €
или предлог цена
Денес 15:59Mercedes E 220 EVO Avangard

Mercedes Benz E 220 EVO Elegance 2007 God Dizel Registriran Klima...


6.800 €
или предлог цена
Денес 15:41Se prodava pezo 206

Se prodava pezo 206 1.4 benzin,Dobro socuvano ,napraven golem servis ...


1.300 €
или предлог цена
Денес 15:16  НОВ ОГЛАС

Reno R4

Se prodava reno vo vozna sostojba Bez regostracija


1 МКД
или предлог цена
Денес 14:49  НОВ ОГЛАС

Se prodava grande Punto 1.4 benzin

Se prodava grande Punto 1.4 benzin ful oprema novi gumi dobro zacuvan...


37 €
или предлог цена
Денес 14:24LAND ROVER DISCOVERY SPORT HSE

LAND ROVER DISCOVERY SPORT HSE OPREMA 2015 GODINA MOTOR 2.0. 150 K.S...


29.000 €
или предлог цена
Денес 14:02VW GOLF 6 1.6 TDI BLUEMOTION 2010 - REGISTRIRAN -

Se prodava Volkswagen Golf 6 1.6 TDI 105 ks 2010 godina vo besprekorn...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
7.200 €
Денес 13:45Sport Mercedes C220 coupe

Sport Mercedes c220 coupe so napraven Chip Tuning. Ima full oprema. G...


3.090 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
3.200 €
Денес 13:43Opel Astra odlucna sostojba

Se prodava Opel Astra J 1.3CDTI 70kw 2011 god EcoFlex 160000 km-servi...


6.100 €
или предлог цена
Денес 13:36Opel corsa odlicna sostojba

Se prodava Opel Corsa D 1.0 i 2007 god extra sostojba so realni 115...


2.999 €
или предлог цена
Денес 13:36Golf 6 odlicna sostojba

Se prodava GOLF 6 2009 god 1.6 TDI 77kw 105 ks motor,menjac,zamaec ex...


6.850 €
или предлог цена
Денес 13:36SEAT IBIZA 2007

Seat Ibiza 1.2 Benzin 47kw(64ps) Sport✅ God:2007/6 So Ful Oprema ...


3.050 €
или предлог цена
Денес 13:36Polo 1.2 2007 godina

VW POLO 1.2 Benzin 51kw TrendLine✅ God:2007/08 So Ful Oprema Plateni...


3.250 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
3.300 €
Денес 13:36SE PRODAVA MERCEDES B-200.

se prodava mercedes B200.kolata e redovno servisirana i odrzavana.


По Договор
или предлог цена
Денес 13:13Se prodava Wv pasat 2.0 tdi 8ventili

Se prodava pasat highline 2.0 tdi vo odlicna sostoja so 250000km Go...


5.900 €
или предлог цена
Денес 13:00SE PRODAVA OPEL CORSA VO ODLICNA SOSTOJBA

Se prodava opel corsa vo odlicna sostojba, socuvana. Smenati se Vod...


1.800 €
или предлог цена
Денес 13:00Mercedes E 350 4MATIC

Prv sopstvenik kupen od ovlasten skopje nov naracan po sopstven izbor...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
1 €
Денес 12:50MEJNAC OD JEEP KJ

Mejnac od jeep kj defek R 2.8crd


1 €
или предлог цена
Денес 12:40Mercedes-Benz ML270 CDI

Se prodava Mercedes-Benz ML270 CDI facelift 2002 godina. Ima 4 novi M...


5.500 €
или предлог цена
Денес 12:22Mercedes C200 CDI Avangard 2009

Prodavam Mercedes C200cdi Avangard 2009god vo soobrakajna, uvezen od ...


8.600 €
или предлог цена
Денес 12:10Opel corsa

Opel corsa C 1.0 benzin Voziloto e od prv gazda kupeno vo makedonija ...


3.200 €
или предлог цена
Денес 12:00  НОВ ОГЛАС

se prodava bmw E90 318d

se prodava bmw e90 318d 143ks 2009


8.700 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
9.000 €
Денес 11:50SEAT ALTEA 2.0 TDI, SPORT-140 KS, 2005g.

Se prodava SEAT ALTEA 2.0 TDI SPORT so 140ks. Voziloto e uvezeno od G...


По Договор
или предлог цена
Денес 11:32AUDI A4 - 2.0 TDI

Se prodava AUDI A4 2.0 TDI - Prva boja - Garazirano vozilo - ...


7 €
или предлог цена
Денес 11:32OPEL INSIGNIA 2.0 CDTI OPC-LINE 160ks

OPEL INSIGNIA 2.0 CDTI -OPC LINE- 2008 OPREMA: -KLIMATRONIK -GREEN...


8.300 €
или предлог цена
Денес 11:31GOLF 6 1.6 TDI 2009 god Extra sostojba

Se prodava GOLF 6 2009 god 1.6 TDI 77kw 105 ks motor,menjac,zamaec...


6.799 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
6.850 €
Денес 11:31SEAT IBIZA 1.2 benzin

Seat Ibiza 1.2 Benzin 47kw(64ps) Sport✅ God:2007/6 So Ful Oprema ...


2.899 €
или предлог цена
Денес 11:31POLO 1.2 Benzin 2007/8 god Extra sostojba

VW POLO 1.2 Benzin 51kw TrendLine✅ God:2007/08 So Ful Oprema Plat...


3.250 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
3.300 €
Денес 11:31OPEL ASTRA J 1.3CDTI ECO FLEX

Se prodava Opel Astra J 1.3CDTI 70kw 2011 god EcoFlex 160000 km-se...


5.999 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
6.100 €
Денес 11:31OPEL CORSA D 1.0 i Extra sostojba so 115000km

Se prodava Opel Corsa D 1.0 i 2007 god extra sostojba so realni 115...


2.899 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
2.999 €
Денес 11:31VW GOLF VII 77KW-105KS-2014 G TECH BLUEMOTION!!!

Volkswagen Golf VII 1.6 TDI 77 kw - 105 ks 2014 god 189.000 km-...


По Договор
или предлог цена
Денес 10:55Reno twingo 1.2 benzin

Reno twingo 1.2 benzin registrirano cela godina bez nikakvi vlozuvanj...


900 €
или предлог цена
Денес 10:46Opel Corsa D 1.3 Diesel ECOFLEX 2008god

Prodavam Opel Corsa 1.3 Diesel ECOFLEX 2008god mnogu ekonomicno vozil...


4.000 €
или предлог цена
Денес 09:52  НОВ ОГЛАС

OPEL ASTRA G

PRODADENO


1 €
или предлог цена
Денес 09:49Страна 1 од 30

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам