Подкатегорија:
                   
155 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Prodavam sporet za PARNO 27 kw (Koper)

Продавам шпорет на дрва за парно 27 kw


390 €
или предлог цена
Денес 17:23Boca oxigen boci

Se prodava boca oxigen golema polna so manometar


77.777.777 €
или предлог цена
Денес 13:38SOLARNO !!! SOLARNI !!! MONTAZA I PRODAZBA

MONTAZA I PRODAZBA NA SOLARNI SISTEMI ZA ISTITE DOBIVATE I DOKUMENTI...


17.000 МКД
или предлог цена
Денес 13:00Pecka Alfa Plam Luca 8.5 KW

Se prodava 1,5 god koristen kamin na peleti Alfa Plam Luca 8.5 KW , k...


40.000 МКД
или предлог цена
Вчера 19:23ПРОДАВАМ ШПОРЕТ

Продавам шпорет Дерби половен


3.000 МКД
или предлог цена
Вчера 09:23shporet alfa plam90

maksimalno zacuvan


250 €
или предлог цена
14 мај 10:43Paneli za tavansko/zidno radialno toplenje i ladenje

Prodazba na Italjanski prefabrikuvani zracni paneli vgradeni vo gips ...


65 €
или предлог цена
11 мај 12:06SE PRODAVA BRENER NA PELETI

Se prodava odlicen kompleten brener na peleti za kotel na drva moknos...


1 €
или предлог цена
10 мај 19:10Cisterna za nafta nova !!!

Cisterna za nafta 3 tona ! Cisternata e nova ne upotrebena so komple...


300 €
или предлог цена
09 мај 19:43Етажен котел Centrometal 24kw

Котел за централно греење на дрва. Centrometal Bio-Cet 23/B L Котел...


39.000 МКД
или предлог цена
09 мај 16:49Termostat za TAB pecka

Rabotni termostati za TAB pecka


600 МКД
или предлог цена
09 мај 14:48Brener za kotel za nafta

Se prodava brener za nafta(giersch) made in Germany. ...


200 €
или предлог цена
09 мај 14:48Pumpa za parno

Malku koristena ispravna pumpa za parno tel 076530095


1.200 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
1.500 МКД
08 мај 20:55PLAMEN-SHPORET NA DRVA

prodavam extra zacuvan shporet plamen na drva


1 МКД
или предлог цена
05 мај 12:43PECKA NA PELETI EKOSPAR SOLARA 6KW - NOVA

Se prodava pecka na peleti EKOSPAR SOLARA 6KW za prostor do 60 kvadra...


500 €
или предлог цена
04 мај 11:06Kotel na drva centrometal 17kw

Prodavam kotel na drva Centrometal 17 mw


1 €
или предлог цена
03 мај 17:36INOX (INOKS) ODZACI I KJUMCI

⚠️ ИНОКС ОЏАЦИ И ЌУМЦИ⚠️ 📣La Casa Ви ги претставува Иноксните оџац...


1 МКД
или предлог цена
02 мај 19:25Kamini na Peleti 8Kw10Kw15Kw23Kw55Kw

Novi kamini na peleti ekonomicni so minimalna potrosuvacka Imame i...


1 МКД
или предлог цена
01 мај 17:10Alfa plam 20

Kotelot e nov 2 meseci montiran po greska na 170m2 a toj e max do 120...


6 €
или предлог цена
01 мај 09:07SMART WiFi/Intenet Dalecinsko 360° IR iPhone-Android

Se prodava SMART WiFi Dalecinsko 360° view za kontrola na uredi preku...


999 МКД
или предлог цена
29 апр 12:56PECKA NA PELETI 25KW MOZE I ZAMENA

Pecka na peleti 25 kw moze i zamena Se prodava Pecka na Peleti za ...


600 €
или предлог цена
25 апр 21:42Alfa plam kamin za parno greenje

Prodavam kamin Alfa rustik 14 kw za parno greenje. Kotelot e vo odlic...


10.000 МКД
или предлог цена
21 апр 18:48Elektricen kotel Eida 24 котел на струја за парно

Се продава електричен котел за парно Еида 24 кв со три грејачи по 8 к...


По Договор
или предлог цена
20 апр 09:08NOVI KAMINI I KOTLI NA PELETI

Novi kamini i kotli na peleti za sekakva kvadratura po povolna cena ...


1 €
или предлог цена
19 апр 16:24Termo pecka 3 Kw

Se prodava termo pecka AEG 3kw so postolje


3.000 МКД
или предлог цена
19 апр 15:00prodavam mala Pecka monofazna

prodavam mala keramicka pecka monofazna cena 2500 den tel...


1 €
или предлог цена
17 апр 21:00Handy Heater mini grealka - 400W

🏠 Дали греењето во вашиот дом не ве затоплува доволно? Ослободете се...


699 МКД
или предлог цена
15 апр 12:20Termo Pecka 072 313 356

072 313 356


1 €
или предлог цена
14 апр 23:35Pecki za greenje

Malku koristeni vo odlicna sostojba


По Договор
или предлог цена
13 апр 15:41Kotel za parno i peleti

Kotelot e na drva i na peleti vo odlicna sostojba Komplet so magacin...


800 €
или предлог цена
13 апр 15:14Inverter Tesla 3.5kw

Prodavam klima inverter Tesla 3.5kw Klimata e nova zapakovana voopst...


23.000 МКД
или предлог цена
11 апр 19:08Се продава камин

Камин за парно греење 14 кв. Каминот може да се види на сликите во пр...


1 €
или предлог цена
07 апр 08:57GORILNIK NA PELEVINA 1200KWh

Gorilnikot e skoro nov kratko raboten,moze da se koristi za kotlari o...


1 €
или предлог цена
05 апр 19:36Kotel za parno, brener i cisterna za nafta

Se prodava kotel na nafta za parno(italijanski) i brener(italijanski)...


400 €
или предлог цена
05 апр 06:44Kamini na Peleti "камини на пелети"

kamini na peleti 13kw 700 eur 10kw 650 eur 8kw 550 eur dostav...


650 €
или предлог цена
03 апр 18:08Termo pecka mnogu dobro socuvana AEG 6kW

Peckata e vo odlicna sostojba. So kompletna oprema (so postolje).


100 €
или предлог цена
03 апр 14:58Kotel na peleti 25 kw

Se prodava kotel na peleti 25 kw, ima potroseno samo 200 vreki,moze d...


1.200 €
или предлог цена
30 мар 14:16Spored Plamen 100% gusan!!!

Prodavam spores marka Plamen izraboten celosno od GUS i stranici i l...


13.500 МКД
или предлог цена
23 мар 18:08Se prodava kalieva pecka na struja

Prodavam kalieva pecka na struja


1 €
или предлог цена
22 мар 01:52KAMINI NA DRVA !

Se prodavaat KAMINI NA DRVA mnogu malce koristeni... Za podetalni i...


По Договор
или предлог цена
12 мар 14:44Страна 1 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам