Подкатегорија:
                   
77 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Sienje bagat klasika

Ispravna Stara masina za siejne rabotit ko sat za domasni upotrebi i ...


3.000 МКД
или предлог цена
Денес 16:59SPORED MAL ODLICNO

Prodavam spored mal odlicno. Mob 077 684 217 Cena 3300 den


3.300 МКД
или предлог цена
13 мај 16:02Simens masina za perenje

Prodavam Simens masina za perenje vo odlicna rabotna sostojbakoristen...


300 €
или предлог цена
11 мај 10:20Rele

Se prodavaat Relea danfos


250 МКД
или предлог цена
09 мај 14:48Машина за перење

Машина за перење со димензии 40х60х90


9.500 МКД
или предлог цена
07 мај 15:21Фрижидер нов

Се продава фрижидер со димензии 60x60x172


13.500 МКД
или предлог цена
07 мај 15:21Mashina za perenje model INDESIT

Se prodava polovna mashina za perenje model INDESIT 7kg, A++, 1200 o...


5.000 МКД
или предлог цена
06 мај 08:38BOJLERI ARISTON PROTOCNI NOVI

Prodavam 2 NOVI neotpakuvani protocni BOJLERI marka ARISTON AURES-PRO...


1 МКД
или предлог цена
05 мај 16:54МИКРОБРАНОВА

во одлична состојба може испорака по карго


3.000 МКД
или предлог цена
01 мај 06:54MIDEA mikrobranova

Vo odlicna sostojba mnogu brza i efikasna za luge so brzo tempo na zi...


2.900 МКД
или предлог цена
01 мај 06:51Postolje za Susara / Сушара

Postolje za montiranje na susara nad masina za perenje Meliconi, pod ...


1.900 МКД
или предлог цена
29 апр 21:28ECG kafemat za espreso i makijato kafe 960-1140W

Nov, so nego se napraveni mozebi 30 kafinja.


5.000 МКД
или предлог цена
15 апр 20:29Protocen Bojler SIEMENS

Bojlerceto e kako novo, koristeno e 1 mesec.


200 €
или предлог цена
09 апр 17:21Delovi za LG inverter DD, 7kg, F1088QD.

Delovi za masina za perenje alista LG inverter Direct Drive 7kg: -p...


По Договор
или предлог цена
09 апр 15:48Profesionalna masina za melenje meso

Se prodava profesionalna masina za melenje meso, vo odlicna sostojba ...


04 апр 14:38Se prodava INDESIT IWDC6105 masina za perenje i susenje

Masinata peri i susi vo odlicna sostojba, malce koristena Kontakt: 07...


8.000 МКД
или предлог цена
17 мар 18:48Fuego masina za perenje 5kg

Zaradi selenje se prodava NOVA masina za perenje, 5kg, Fuego, so gara...


7.000 МКД
или предлог цена
06 мар 10:15Alfa plam 90

Ispraven sporet parno na drva vo izpravna sostojba. Kontakt telefon 0...


300 €
или предлог цена
19 фев 19:33SPORET FAVORIT

Kratko koristen za vikend stan Rernata ne e ni ednas koristena


9.000 МКД
или предлог цена
09 фев 13:44MASINA ZA PERENJE FAVORIT 5KG

Kratok period koristena za vikend stan.


9.000 МКД
или предлог цена
09 фев 13:44Samsung frižider

Prodavam Samsung frižider ne e koristen mogu vo ispravna sostojba. C...


7.000 МКД
или предлог цена
09 фев 13:44Електрично шпоре (марка Шампион)

Се продава функционано електрично шпоре од марката Шампион. Може пров...


800 МКД
или предлог цена
31 јан 16:48Frizider Samsung

Prodavam frizider samsung so komora Cena 7000 denari


6.999 МКД
или предлог цена
21 јан 20:03Електричен шпорет

Солиден електричен шпорет


1.000 МКД
или предлог цена
13 јан 19:11Tendzere za bavno kuvajne

Novo ne otpakovano za bavno kuvajne so digital en displej Informacii...


2.000 МКД
или предлог цена
04 јан 14:55Krups aparat za kafe

Dolce Gusto aparat za espreso.


50 €
или предлог цена
15 дек 12:33Sokovnik

Соковникот е во одлична состојба, користен е само една недела, се фун...


1.600 МКД
или предлог цена
14 дек 11:48Protocen bojler Siemens

Se prodava protocen boiler Siemens so moknost od 21Kw, raboti na tri ...


9.050 МКД
или предлог цена
23 ное 00:49Бојлерче

Се продава бојлерче, германско одржано и во добра состојба. Тел: ...


1.000 МКД
или предлог цена
11 ное 16:08Masina za perenje Gorenje

Rasipan programator,drugo se e ispravno. Info 078/230-776


1.500 МКД
или предлог цена
11 ное 14:54Se prodava masina za sienje

.


80 €
или предлог цена
09 ное 19:29Frizider LG

Se prodava frizider LG


3.500 МКД
или предлог цена
08 ное 03:04Витрина за ладење Vitrina Razladna

Се продава витрина за ладење (разладна витрина). Година на производс...


1.100 €
или предлог цена
27 окт 13:48Замрзнувач

Се продава замрзнувач сандак од 380 литри мотор 8,5 со вентилатор со ...


6.000 МКД
или предлог цена
25 сеп 18:42Правосмукалка "Мидеа"

Правосмукалка "Мидеа"


900 МКД
или предлог цена
24 сеп 17:22Апарат за леб TEFAL PF251835

Се продава апарат за леб TEFAL само 6 месеци користен. Сеуште има 1 и...


6.700 €
или предлог цена
19 сеп 09:48Бојлер МИК Кавадарци

Продавам Бојлер 80 L, 3KW. Производство МИК Кавадарци. Бојлерот е исп...


2.500 МКД
или предлог цена
12 сеп 08:36BOSCH MASINA ZA PERENJE - NEISPRAVNA

Se prodava masina za perenje alista marka BOSCH - potrebno e da se sm...


3.500 МКД
или предлог цена
04 сеп 11:13Zdr

Prodavam frizider za dlaboko zamrznuvane.. Kapacitet 310L.... Korist...


11.500 МКД
или предлог цена
05 јул 08:31Машина за шиење

Se prodava polovna metalna profesionalna mashina za shienje so kufer ...


70 €
или предлог цена
20 мај 18:34Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам