Охрид
                   
77 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

VW T5 1.9 TDI kombe - kamion

Kamionce volkswagen t5 2007 godina so realni 180 000km, servisirano, ...


8.500 €
или предлог цена
Охрид

Комбиња

Денес 09:39  НОВ ОГЛАС

Peugeot boxer 1.9d

Kombeto e vo odlicna sostojba 1.9 obicen dizel 2001god.poveke info sa...


1.590 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
1.700 €
Охрид

Комбиња

Вчера 23:13Fiat

Vo ispravna sostojba Patnicko Sedum sedista Kontakt tel 075 809 748


1.500 €
или предлог цена
Охрид

Комбиња

Вчера 10:31Volkswagen

Vo ispravna sostojba Dizel 1993 godina Tovarno Kontakt tel 075 809 74...


1.800 €
или предлог цена
Охрид

Комбиња

Вчера 10:30Ford Tranzit 2.5d

Se prodava Ford Tranzit 2.5 dizel Vo odlicna sostojba Tel.07133999...


3.500 €
или предлог цена
Охрид

Комбиња

14 мај 12:29Mercedes Sprinteri 516 i 315

Se prodavaat patnicki kombinja. 516kata e 18+1, 315kata e 8+1. Sprint...


1 €
или предлог цена
Охрид

Комбиња

13 мај 09:18Kombe Citroen Jumper 2.2 HDI - 2014 godina

Se prodava Citroen Jumper L1 H1. Godina na proizvodstvo: 2014 Motor...


10.500 €
или предлог цена
Охрид

Комбиња

12 мај 17:05Iveco Daily unijet Hpt 2.8dizel 28+1

Iveco Daily 2003 2.8dizel vo ispravna sostojba. Moze zamena so moja i...


9.000 €
или предлог цена
Охрид

Комбиња

11 мај 01:42Citroen jampy 2002 pikap

Se prodava pikap Citroen Jampy 2002 god.vo odlicna stojba,nosivost 75...


2.500 €
или предлог цена
Охрид

Комбиња

07 мај 20:31Transport so Kombe

Vrsime transport i selidbi so kombe niz cela Makedonija Prevoz so Ko...


1 €
или предлог цена
Охрид

Комбиња

02 мај 09:46Se prodava reno master 2.5 dci

Se prodava reno master 2.5 dci 2005 godina Klima krovna ispravna Regi...


7.000 €
или предлог цена
Охрид

Комбиња

29 апр 23:24Ford Tranzit 2.2 -2002 god.

Kombe Ford tranzit 2.4-2002 god.nosivost 1500kg.so vgraden ured za la...


3.000 €
или предлог цена
Охрид

Комбиња

29 апр 15:31VW CRAFTER 2010 GODINA

Se prodava VW Crafter vo Odlicna sostojba 2010 Godina 194.000km Se...


10.300 €
или предлог цена
Охрид

Комбиња

28 апр 19:43Novi delovi za Ford Transit

Site delovi se novi,i imam samo toa sto e na slikite.poveke info na t...


1 €
или предлог цена
Охрид

Комбиња

20 апр 15:37Reno master 2.8 2001 god

Moze celo moze i na delovi Ispravno Pali vozi Telefon za kontakt 075...


1.450 €
или предлог цена
Охрид

Комбиња

20 апр 07:41Mercedes Sprinter 316 maxi 2019

Mercedes Sprinter 316 Maxi 2019god Registrirano do 5.2022 Servisir...


1 €
или предлог цена
Охрид

Комбиња

15 апр 11:33Iveco daily 2002 patnicko

Se prodava iveco daily patnicko kombe 20+1 2002 godina kombeto e vo d...


7.500 €
или предлог цена
Охрид

Комбиња

03 апр 11:48Mercedes vario

Vo dobra sostojba 20 sedista


1 €
или предлог цена
Охрид

Комбиња

03 апр 11:23Iveko 50c15

Iveko daily 20sedista


1 €
или предлог цена
Охрид

Комбиња

03 апр 11:23Iveko mago

Se prodava iveko mago 30 sedista


1 €
или предлог цена
Охрид

Комбиња

03 апр 11:23VW Crafter delovi

Hauba Desnaglavina komplet so disk Desnaviluska Plastiki za pod k...


1 €
или предлог цена
Охрид

Комбиња

02 апр 15:17Peugeot Expert L2H1 2.0 HDI 2014 год

Се продава комбе Peugeot Expert L2H1 2.0 HDI Поминати 209000 км Про...


8.300 €
или предлог цена
Охрид

Комбиња

28 мар 09:55Kuka za sprinter

Kuka za sprinter ili vw lt


100 €
или предлог цена
Охрид

Комбиња

09 мар 22:50fiat doblo

fiat doblo 1.9 dizel,proizvedeno 2007,klima,kuka,160000km prejdeni,uv...


2.800 €
или предлог цена
Охрид

Комбиња

07 мар 11:22fiat doblo

fiat doblo 1.3 dizel,proizvedeno 2011god,prejdeni 140000km.vo odlična...


4.600 €
или предлог цена
Охрид

Комбиња

07 мар 11:16Mercedes sprinter

mercedes sprinter 2.2dizel,klima,2 sedista,300 000km projdeni,automat...


15.999 €
или предлог цена
Охрид

Комбиња

07 мар 10:34Mercedes sprinter 315cdi TURISTICKO

Se prodava Mercedes sprinter 315cdi 12/2007 god.18+1 patnici FULL OPR...


1 €
или предлог цена
Охрид

Комбиња

15 фев 20:18Mercedes Sprinter 315 cdi -Turisticko-

Se prodava Mercedes Sprinter 315 cdi 2006 god 17 +1 sedista so Full...


1 €
или предлог цена
Охрид

Комбиња

15 фев 20:18Volkswagen Crafter 2.5 TDI 109 KS

Носивост 1408 кг. Товарен простор 13 м3. Поминати 303000 км. Сервисна...


7.200 €
или предлог цена
Охрид

Комбиња

03 фев 10:34Se prodava Reno Master 2004

Mozna e i zamena


4.500 €
или предлог цена
Охрид

Комбиња

27 јан 15:46Iveco 50c13

Iveco 50c 13 2.8 2002 god 23 sedista na soobrakajna original patnic...


8.500 €
или предлог цена
Охрид

Комбиња

26 јан 21:08IVECO DAILY 2012

Se prodava iveco DAILY 2012 vo odlicna sostojba so pominati 195000 km...


8.000 €
или предлог цена
Охрид

Комбиња

23 јан 09:51Se prodava kombe Reno Master

Nosivost 1621kg


4.500 €
или предлог цена
Охрид

Комбиња

16 дек 12:48PEUGEOT BOXER 2.2

PEUGEOT BOXER 2009 god KUPENO VO MK OD EUROIMEX PRV SOPSTVENIK MAR...


6.500 €
или предлог цена
Охрид

Комбиња

16 дек 10:49Ford Transit 2.2 tdci 155 ks 17 sedista

Se prodava vo odlicna sostojba, fabricko patnicko vozilo so full pake...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Комбиња

12 дек 15:45prodavam salt tabla za WV T 2

prodavam salt ili instrument tabla za kombe WV T 2 vo ispra...


1 €
или предлог цена
Охрид

Комбиња

04 дек 01:24se prodavat kombe

Se prodavat Mercedes Vario 614 D. Kombe to e ekstra redovno servisira...


1 €
или предлог цена
Охрид

Комбиња

03 дек 13:00Se prodava reno master 2.5 dci

Se prodava reno master 2.5 dci 2005 god Klima krovna ispravna Regist...


1 €
или предлог цена
Охрид

Комбиња

15 ное 16:55Citroen Jumper

15.000 € вена без ДДВ. 18.000 € цена со ДДВ. Марка: Citroen Jumper....


15.000 €
или предлог цена
Охрид

Комбиња

27 окт 13:33Се продава РЕНО ТРАФИК 2.0 DCI

Се продава комбе Рено Трафик 2007 година, во супер состојба,регистрир...


5.500 €
или предлог цена
Охрид

Комбиња

06 сеп 15:00Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам