Подкатегорија:
                   
133 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Klub masa

Se prodava Klub masa dimenzii 115/65/50


3.000 МКД
или предлог цена
Денес 15:04SE DAVA MEBEL-BEZ NADOMEST

Se dava mebel bez nadomest: Trosed, dvosed i fotelja, vitrina, komod...


По Договор
или предлог цена
Денес 12:49Dve fotelji + trosed

Se prodava garnitura od dve fotelji i eden trosed koj ima mehanizam z...


4.500 МКД
или предлог цена
12 мај 11:33Podaruvam trosed i fotelja - Ohrid

Podaruvam trosed i fotelja vo Ohrid. Dostapni vednas


1 МКД
или предлог цена
12 мај 00:35Kozna garnitura Simpo

Se prodava kozna garnitura Simpo trosed i dvosed


300 €
или предлог цена
11 мај 10:17СТАКЛЕНА МАСА (АВСТРИСКА)

СТАКЛЕНА МАСА (АВСТРИСКА)


200 €
или предлог цена
10 мај 09:05ГОБЛЕНИ РАЧНО ИЗРАБОТЕНИ (2 парчиња)

ГОБЛЕНИ РАЧНО ИЗРАБОТЕНИ (2 парчиња)


250 €
или предлог цена
10 мај 08:15Маса

Маса за во дневна соба


25 €
или предлог цена
10 мај 08:15Se prodava garnitura

Se prodava dobro zacuvana garnetura, trosedot i dvosedot se so mozzn...


70 €
или предлог цена
08 мај 21:01Се продава ТВ комода

Се продава ТВ комода подвижна со тркала и со ротација Должина 80см. Ш...


2.000 МКД
или предлог цена
07 мај 09:59NOVI KOMODI !

komodite se novi od iverka i medijapan i se so razlicna dimenzija . c...


3.600 МКД
или предлог цена
07 мај 00:13SE PRODAVA GARNITURA TROSED+DVOSED+FOTELJA

Se prodava trosed ,dvosed,fotelja malku koristeni ama so malo ostetuv...


15.999 МКД
или предлог цена
06 мај 08:48Prodavam trosed dvosed i fotelja

Prodavam trosed, dvosed i fotelja,site tri se pustaat no na trosedot ...


150 €
или предлог цена
06 мај 08:37Се продава тросед

Се продава тросед во одлична состојба без никаков недостаток многу ма...


7.000 МКД
или предлог цена
03 мај 14:49Кревет

Се продава кревет во солидна состојба.Креветот нема никакви оштетувањ...


2.000 МКД
или предлог цена
03 мај 14:49Se prodava

Se prodava polovna garnitura zaedno so prekrivaci sieni po merka tele...


250 €
или предлог цена
03 мај 07:11КОМОДА

Во многу добра состојба сочувана димензии тв комода 173/80/46 см Би...


По Договор
или предлог цена
01 мај 06:49ТРОСЕД

Троседот е производ од симпо врање во многу добра спстојба има можнос...


По Договор
или предлог цена
Дебарца / Охрид

Дневна соба / Троседи

01 мај 06:48Гарнитура - тросед, двосед, фотеља, тарбуретка

Тросед на извлекување, двосед на извлекување , фотеља, и тарбуретка в...


По Договор
или предлог цена
01 мај 06:48Se prodava trosed

zacuvan troset sto moze da se pusta i za spienje


2.000 МКД
или предлог цена
27 апр 21:24Komoda za televizor

..dolzina 133sm visina 45sm i dlabina 50sm


3.000 МКД
или предлог цена
27 апр 21:13Кожна гарнитура

Се продава користена кожа гарнитура со димензии 280×165×90.


19.000 МКД
или предлог цена
20 апр 23:50Се продава шкаф

Се продава шкаф 220х90х58 цм.


4.000 МКД
или предлог цена
20 апр 11:56Гарнитура / Garnitura Lux

Се продава комплет гарнитура 4 фотелји , тросед и 2 масички. Гарниту...


1.100 €
или предлог цена
18 апр 15:44STARINSKI DRVENI KAUCI

Dva starinski drveni kauci,se pustaat i za spijanje,moze da se korist...


1.200 МКД
или предлог цена
15 апр 10:30Regal za dnevna soba

Продавам половен но одлично зачуван Регал за во дневна соба.


6.000 МКД
или предлог цена
15 апр 10:11КАУЧ стар купувам

Купувам стар кауч


1 €
или предлог цена
14 апр 14:31Garnitura Simpo masa so 6 stolovi

Se prodava trosed,dvosed i futejla od simpo trosedot e so mehanizam z...


1 МКД
или предлог цена
10 апр 09:30Se prodava dvosed na pushtanje ispraven zdrav

Dvosed na pushtanje potpolno ispraven I zdrav


По Договор
или предлог цена
08 апр 14:58Nov sedmosed i klub masa

Se prodava nov ne koristen sedmosed praven po naracka vo vakva boja i...


900 €
или предлог цена
07 апр 09:06Kujka Leskoec

Se Prodava Kujka so dvorno mesto 480 kvadrati vo Leskoec


42.000 €
или предлог цена
04 апр 21:58ВИТРИНИ И КОМОДИ

во добра состојба како на сликите комода д 84/ в76/ ш 43 см


По Договор
или предлог цена
03 апр 14:32Se prodava TV komoda kako novo

Se prodava TV KOMODA BELA kako novo. Mob 077 684 217 samo so viber i...


1 €
или предлог цена
31 мар 15:13тв комода

продавам тв комода црна боја


1.500 МКД
или предлог цена
23 мар 13:39Се продава седмосед

Се продава седмосед, во добра состојба. Цена по договор. Број за кон...


1 МКД
или предлог цена
20 мар 13:00Dnenva soba

garniturata e kupena 2018 300 cm x 220 cm Sanduk za stavanje raboti...


39.000 МКД
или предлог цена
14 мар 22:532 Tepisi

Se prodavaat 2 tepisi kupeni 2020 godina tepih 1 = 220 x 150 cm tep...


3.200 МКД
или предлог цена
14 мар 22:53Agolna garnitura

garniturata e kupena 2018 300 cm x 220 cm Sanduk za stavanje raboti...


18.000 МКД
или предлог цена
14 мар 22:53Club masa, trpezariska masa i 3 polici od ZELEZO

Se prodava club masa, trpezariska masa i tri polici. site izraboteni ...


19.900 МКД
или предлог цена
14 мар 22:52Staklena masa za vo dnevna soba

...


3.000 МКД
или предлог цена
12 мар 19:43Страна 1 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам