459 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

ИМПЕРИЈА – Продажба на овоштарник

Шифра Е 62/26 Се продава плац - овоштарник (черешни 32 насади,4 го...


60.000 €
или предлог цена
Денес 20:37ИМПЕРИЈА – Продажба на плац

Се продава плац погоден за градба во с.Велгошти Вкупната површина и...


50 €
или предлог цена
Денес 20:37EKSKLUZIVNO

Се продава атрактивен плац на Охридско езеро,во многу баран домен до ...


1 €
или предлог цена
Денес 19:40ЕДИНСТВЕН НА ОХРИДСКО ЕЗЕРО

Се продава атрактивен плац на Охридско езеро,во многу баран домен до ...


1 €
или предлог цена
Денес 19:40Се продава плац

Се продава плац од 300 квадрати ,со приклучок на вода,маркица за град...


60 €
или предлог цена
Денес 18:14Niva TRNOSKI PAT posle fabrikata EKOSPAR

Se prodava niva na trnoski pat vednas posle fabrikata eko spar. Nivat...


25 €
или предлог цена
Денес 16:47SE PRODAVA GRADEZNO ZEMJISTE DO VOENATA KASARNA VO OHRID

Se prodava gradezno neizgradeno zemjiste vednas do voenata kasarna vo...


60.000 €
или предлог цена
Денес 16:07Se prodava, Nivata e so dobra zemja

Nivata e so dobra zemja moze da se koristi za sekakov vid na obrabotk...


30 €
или предлог цена
Денес 15:58Parcela od 720m2 vo s. Velestovo

Se prodava parcela od 720m2 vo Selo Velestovo. Ima prooden pat do ...


35 €
или предлог цена
Денес 10:23  НОВ ОГЛАС

Parcela od 400m2 vo Ohrid

Se prodava parcela od 400m2 vo Ohrid. Parcelata se naogja na ulica...


72.000 €
или предлог цена
Денес 10:06  НОВ ОГЛАС

Se prodava mesto so markica za gradba na atraktivna lokacija

Se prodava mesto 12,5X8,5 so vgradena markica(komplet dokumentacija) ...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
25 €
Денес 10:03VO BLIZINA NA OHRID PLAC/NIVA

SE PRODAVA PLAC 4.359 m22,6 km od Ohrid,30 min.voznja.Do pat, vednas ...


По Договор
или предлог цена
Денес 10:00Parcela od 4400m2 vo Ohrid

Se prodava parcela so površina od 4400m2. Parcelata se naogјa vo e...


55 €
или предлог цена
Денес 09:58  НОВ ОГЛАС

Gradezno Zemjiste

Se prodavaa916m2 gradezno zemjiste vo dvorot na poranesnata kasarna-G...


70 €
или предлог цена
Денес 09:56Се Продава Плацеви За Градба На Куќа - ЦрноГорци

Се Продава Плацеви За Градба На Куќа - ЦрноГорци. П+2 9/11 Во непоср...


1 €
или предлог цена
Денес 09:29Parcela od 1000m2 vo Ohrid

Se prodava parcela so površina od 1000m2. Se naogјa vo ezerski loz...


160 €
или предлог цена
Денес 09:23  НОВ ОГЛАС

Продавам две ниви-парцели

Продавам две ниви парцела 633 и 634 со вкупна површина од 5.652 м2.Ни...


7 €
или предлог цена
Денес 09:00Parcela od 21736m2 vo Ohrid

Se prodava parcela so kvadratura od 21,736m2. Parcelata se naoǵa ...


35 €
или предлог цена
Денес 08:56  НОВ ОГЛАС

Плац во населба Црногорци-Охрид

Во населбата Црногорци - Охрид до црквата св. Тројца Моментално се ...


32 €
или предлог цена
Денес 08:32Продавам плац

Продавам плац во село Лескоец Охрид


20 €
или предлог цена
Денес 00:55Плац 300м2

Се продава плац во Горна Влашка мала,на раскрсница во непосредна близ...


1 €
или предлог цена
Вчера 23:02Се продава плац за куќа во Лескоец

Се продава плац за куќа во Лескоец, на 500 метра од центарот. До ...


1 €
или предлог цена
Вчера 21:08Se prodavaat dve nivi

Se prodava niva so povrsina od 4280 m2 vo mesnosta Golema Niva, s.Kos...


По Договор
или предлог цена
Вчера 16:00се продава земјиште

земјиштето се наоѓа во с.Велестово погодно за градење куќа викендица...


1 €
или предлог цена
Вчера 14:41Plac vo naselba Raca

Se prodava plac vo naselba Raca, so markica za gradba


1 МКД
или предлог цена
Вчера 11:19Se prodava niva vo blizina na Sv. Troica Trnovo

Se prodava niva vo mesnosta Trnovo Crnogorci 1292 m2. Vo neposredna b...


9.000 €
или предлог цена
14 мај 15:58Kupuvam mesto vo Sirula

Купувам место во село Сирула, било каков тип на земјшите со или без к...


По Договор
или предлог цена
14 мај 10:22prodavam plac vo ohrid

Prodavam plac vo OHRID od 1000m2 so 2 markici cena 60evra m2 ima voda...


60 €
или предлог цена
14 мај 06:33Se prodava Lozje/Plac vo Cekostina

Se prodava lozje/plac vo Cekostina-Ohrid 2630m2, nekolku redovi nad g...


1 €
или предлог цена
13 мај 23:18ИМПЕРИЈА –Плац 575м²

Се продава градежен плац со површина 575м²,со маркица П+1. Плацот се...


30.000 €
или предлог цена
13 мај 23:08Mesto- Dolno Lakocerej,Ohrid

Se prodava mesto na ridot vo blizina na rezervoarot za voda vo Dolno ...


1.000 €
или предлог цена
13 мај 20:49Se prodava plac 1765 m2 na 15 korpus

Се продава плац 1765 метри квадратни nа ул 15ти Корпус со три маркици...


32 €
или предлог цена
13 мај 20:07СЕ ПРОДАВААТ НИВИ КАЈ АЕРОДРОМОТ-ОХРИД

СЕ ПРОДАВААТ НИВИ КAJ АЕРОДРОМОТ - ОХРИД- с. Оровник - ВИДИ СЛИКИ ВЕ...


1 €
или предлог цена
Дебарца / Охрид

Плацеви и Ниви

13 мај 11:40Плац во Охрид стар град до Самоилова тврдина (Варош)

Плац со одличен поглед на езеро и стариот град на последна градежна л...


390.000 €
или предлог цена
13 мај 10:33Продавам плац лозје-Охрид, с. Подмоље

Продавам плац лозје 412m2 во модерна викенд-населба во тишината на с....


20.600 €
или предлог цена
13 мај 10:20Niva 1200 kvadrati

Se prodava niva 1200 kvadrati Vo ohrid Gorno lakocerej so 4 godisen n...


3 €
или предлог цена
- 25 % Попуст
4 €
13 мај 08:44Niva 1500 m2

Se prodava niva Vo ohrid selo Gorno lakocerej so 6 godisen nasad na o...


4 €
или предлог цена
- 20 % Попуст
5 €
13 мај 08:44OVOSTARNIK

Se prodava niva (ovostarnik)posadena so crecni i mal del drugi ovoski...


7 €
или предлог цена
13 мај 07:24PRODAVAM ZEMJA GORICA OHRID

PRODAVAM ZEMJA GORICA OHRID VO PROCES NA URBANIZACIJA POGLED NA CEL ...


100 €
или предлог цена
12 мај 23:52Продавам плацеви за градба на куќи

Продавам урбанизирани плацеви за изградба на куќи во населба Радојца ...


1 МКД
или предлог цена
12 мај 22:51Страна 1 од 12

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам