Охрид
                           
1455 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Апартман за 2 особи во строг центар на Охрид, со паркинг

>> Се издава апартман во централно градско подрачје во близина на гла...


20 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 19:49Промовирано

Apartman vo Ohrid

Апартманот се изнајмува ПОЛОЖБА: Апартманот се наоѓа на прекрасна л...


60 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
65 €
Охрид

Станови

Денес 15:31Промовирано

Се Издаваат Нови Апартмани и Студиа во Центар со Паркинг

Располагаме со 6 апартмани и 3 студиа во строгиот центар на градот. ...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 13:00Промовирано

18 Central Ohrid/strog centar *200m od pristaniste/korzo*

1-soben apartman za iznajmuvanje vo najstrog centar na Ohrid (stara a...


800 МКД
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 20:12Апартман за 2 особи во строг центар на Охрид, со паркинг

>> Се издава апартман во централно градско подрачје во близина на гла...


20 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 19:49Se izdava apartman vo centar ohrid

Se izdava apartman centar ohrid kaj dijagnosticki centar Sonce mak 4 ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 18:36Iznajmuvame Dvosoben Stan - Apartman

Iznajmuvame novi i luksuzno opremeni stanovi vo centarot na Ohrid na ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 17:45Izdavam Apartmani vo Ohrid Centar

Izdavam Apartmani vo Ohrid centar 35 evra za dvajca informacii na 0...


35 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 16:33Apartman vo Ohrid

Апартманот се изнајмува ПОЛОЖБА: Апартманот се наоѓа на прекрасна л...


60 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
65 €
Охрид

Станови

Денес 15:31Se izdava

Se izdava kompletno opremen dvosoben stan vo strog centar vo Ohrid. K...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 15:11Apartman peacock

Se izdavaat dva novi apartmani vo Ohrid 40 m2 +12m2 terasa dnevna ...


2.000 МКД
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 13:53# SE PRODAVA STAN VO OHRID-STROG CENTAR OD 97m2+8m2 PODRUM

SE PRODAVA stan so EXTRA lokacija vo strogiot centar na OHRID vo SKAL...


150.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 13:36Kamelija nov Stan 54 m2 bul.Turisticka ( Okta )

Agencija za nedviznosti Kamelija prodava nov Stan vo faza na gradba. ...


890 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 13:24Kamelija Stan kaj Stara avtobuska 48m2 na 2 kat

Agencija Kamelija Ohrid nudi na prodazba stan vo strog centar na Ohri...


1.500 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 13:24Се издаваат апартмани во центарот на Охрид

Апартманите се наоѓаат во центарот на Охрид на две различни локации :...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 13:00Се Издаваат Нови Апартмани и Студиа во Центар со Паркинг

Располагаме со 6 апартмани и 3 студиа во строгиот центар на градот. ...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 13:00Се издава стан за туристи

Се издава комплетно наместен стан во центар на Охрид (позади Охридска...


50 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 13:00APARTMAN BOBAN

Apartman Boban vi nudi opremen stan vo centralniot del na Ohrid ( lok...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 13:00SE IZNAJMUVAAT APARTMANI VO OHRID

Се изнајмуваат 2 апартмани во Охрид . Двата се наоѓаат на 7 кат во з...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 12:51Apartman "NIKA"strog centar

Se iznajmuva novo opremen i renoviran stan-apartman(03.2022) vo strog...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 12:461-soben lux stan za podolg period vo idealen centar na Ohrid

LETO 2022! Se iznajmuva kompletno opremen, lux namesten 1-soben stan...


220 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 12:17Se izdava stan vo ohrid centar moze i za podolgo

Dvosoben stan vo centar do palas


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 12:07Туристички апартмани

Се издава туристички апартман во нас.Св.Стефан на 4км од центарот на ...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 11:42Се издава студио 1

Студио 1 Naj evtina cena za ova sezona 2022 , 7 sedum nokevanja sa...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 11:36ПРОДАЖБА НА НОВИ ТРОСОБНИ СТАНОВИ ВО ЦЕНТАР ОХРИД

СЕ ПРОДАВААТ НОВИ ТРОСОБНИ СТАНОВИ ВО СТРОГ ЦЕНТАР НА ОХРИД. СТАНОВИ...


1.550 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 11:33Se prodava trosoben stan NOV

Stanot se naogja na ul. Bogomilska, na 5,min.do Ohridska banka. Stano...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 11:22  НОВ ОГЛАС

Апартман Св.Стефан.Apartman Sv.Stefan

Се издава апартман кај хотел Маива на 150м до езеро.Oдлично место за ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 11:17  НОВ ОГЛАС

Se prodava stan naselba Hristo Uzunov

Stan vo Ohrid Naselba Hristo Uzunov do ordinacija Aleksieski so parki...


78.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 11:02Se prodava deloven prostor

Se prodava deloven prostor vo naselba Bejbunar karsi sportlife oblozu...


29.000 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
30.000 €
Охрид

Станови

Денес 11:02Se prodava stan 1 min do setaliste

Se prodava stan vo Ohrid vo blizina na Top Marketot na setaliste St...


67.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 11:02Se izdava stan za turisti kaj Komercijalna Banka

Se izdava stan vo Ohrid vo povrsina od 40 m2 vednas do Komercijalna b...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 11:02Apartman vo Valona so prekrasen pogled kon moreto

Iznajmuvam apartman na prva linija koj nudi vozdiski od prekrasniot ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 10:25Nevselen Stan nov 2021

Prodavam nov ne vselen stan gradba 2021 g.juni mesec zavrsetok na gra...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 09:29Издавам Апартмани строг центар

Издавам Луксузно опремени апартмани-студиа во строгиот центар на Охри...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 09:10Апартман Плодин

Се издава стан во строгиот центар на Охрид, на главната улица во Охри...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 09:03Prodavam nov stan vo Ohrid centralno podracje

Se prodava nov stan vo Ohrid centralno gradsko podracje (naselba Hris...


65.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 08:49Nov stan vo Ohrid

Se prodava nov stan vo Ohrid vo naselbata Hristo Uzunov vo blizina na...


56.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 08:49Се продава ЗГРАДА со двор

Се продава зграда со 8 стана во населба Христо Узинов позади истоимен...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 08:49Se izdavaat luksuzni apartmani

Se izdavaat luksuzni apartmani za kratok I za podolg prestoj kompletn...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 08:33Se izdava stan vo Ohrid

Se izdava stan vo Ohrid / Biljanini izvori , kruzniot tek pred benzis...


30 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 08:03Se prodava stan itno

Stanot se naogja na 8 minuti pesacenje od Ohridska banka. So nego sle...


37.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 07:10Apartman do ezerskiot kej,centar

Blue Sky se naoga vo centarot na gradot na samo nekolku cekori do eze...


20 €
или предлог цена
- 20 % Попуст
25 €
Охрид

Станови

Денес 06:55издавам гарсонњера во центар на Охрид

Издавам гарсонњера


25 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 00:55Страна 1 од 37

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам