Охрид
                   
184 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

SOBI I STUDIA VO OHRID

Se izdavaat sobi i studia vo Ohrid opremeni so: TV Kablovska Wi-fi...


450 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

Денес 17:40Sobi i studija Mitko

Objektot se naoga vo neposredna blizina na gradskiot pazar vo centar ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

Вчера 21:55Villa Nikola Ohrid .... ,,,,,

Izdavame komplet opremeni sobi i apartmani vo Ohrid .Se naogame vo bl...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

Вчера 15:19Sobi Kuzmanoski

Специјална понуда за фирми! Издавам соби со сопствени купатила. Се...


500 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

Вчера 13:58Sobi i apartmani Ohrid

Почитувани, Издавам соби, студиo и апартмани во Охрид, зависност од ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

14 мај 17:43Villa Nikola Ohrid

Izdavame komplet opremeni sobi i apartmani vo Ohrid vo blizina na Bil...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

14 мај 16:43Villa Kliment privatno smestuvanje vo Pestani

Privatno smestuvanje sobi za izdavanje opremeni so: sopstveno kupati...


600 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

13 мај 17:15SOBI VO NASELBA RACA ! VILLA D&M

VILLATA RASPOLAGA SO DVOKREVETNI I TROKREVETNI SOBI. SOBITE SE OPREME...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

13 мај 16:59Smestuvanje Ohrid- Apartmani, sobi, studio

Apartmanite se naogjaat vo blizina na kampot Elesec, na samo 700 metr...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

13 мај 08:27****APARTMANI****ekstra ceni

Pet kompletno opremeni apartmani i pet studia, sekoj so opremena kujn...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

13 мај 08:23OHRID vo strogiot CENTAR pokraj ezero APARTMANI i STUDIJA

VILLA '' TOMIĆ '' OHRID NA SAMIOT KEJ (setaliste) NA 30m OD EZERO {7-...


7 €
или предлог цена
Охрид

Соби

13 мај 07:00Соби во Центарот на градот Охрид

Соби за изнајмување во центарот на градот Охрид блиску до гимназијата...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

13 мај 06:08APARTMENTS IVANOVI-najdobroto za vashite pari

Pocituvani,dobredojdeni ste 365 dena vo godinata vo KATEGORIZIRAN i P...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

12 мај 18:34Studija i Sobi vo Centar na Ohrid na 3 Minuti do ezero

Pocituvani gosti, Za vasiot prestoj kaj nas vi nudime 3 studija vo...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

12 мај 17:14Izdavam sobi vo Ohrid

Izdavam sobi vo Ohrid po povolni ceni vo neposredna blizina na avtobu...


450 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

12 мај 10:05IZDAVAM SOBI I APARTMANI NA SAMO 5min OD CENTAROT NA OHRID

Izdavame sobi i apartmani vo centarot na Ohrid, dvokrevetni i trokrev...


400 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

11 мај 14:24SOBI VO NASELBA RACA ! VILLA D&M

VILLATA RASPOLAGA SO DVOKREVETNI I TROKREVETNI SOBI. SOBITE SE OPREME...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

11 мај 14:17Apartmani Slavica - Elesec

Apartmanite se naogjaat vo blizina na kampot Elesec, na samo 700 metr...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

10 мај 18:15sobi za turisti

izdavam sobi vo nova kukja,imame 1spalna soba i 2 cetirikrevetni sobi...


350 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

10 мај 07:30APARTMAN VO OHRID ZA 7 ISOBI

Apartman so 2 spalni sobi odvoena kujna,golema terasa na prizemje,tv ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

10 мај 00:31Sobi vo Ohrid

Se izdavaat sobi vo Ohrid, pozadi Ohridska Banka, opremeni so posebno...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

09 мај 21:48izdavam povolno sobi vo Ohrid

Izdavam sobi vo Ohrid 350 od avtobuskata stanica vo pravec na centar....


350 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

09 мај 19:38PRIJATEN APARTMAN ZA 2 PARA (4-5 lica)

CENETI GOSTI! *SE IZDAVA SAMO VO SEZONA OD 1 JUNI DO 15. SEPTE...


3.000 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

08 мај 23:57izdavanje pod zakup za smestuvanje

Vo smestuvacki turisticki objekt se izdavaat hotelski sobi, studija i...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

08 мај 21:04Se izdava garsonjera strog centar Ohrid so pogied i garaza

Apartmanite Jovan se novi, luksuzno opremeni, locirani se vo najstrog...


25 €
или предлог цена
Охрид

Соби

08 мај 20:19Izdavanje na kuka vo Izdeglavje(Ohrid)

Se izdava kompletno namestena kuka vo Izdeglavje(Ohrid) Na podolg vr...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

08 мај 16:04Se izdavaat sobi i apartmani vo centarot na Ohrid

Izdavame sobi i apartmani vo centarot na Ohrid, dvokrevetni i trokrev...


400 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

08 мај 13:59Smestuvanje Ohrid- Apartmani, sobi, studio

Apartmanite se naogjaat vo blizina na kampot Elesec, na samo 700 metr...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

05 мај 19:49Apartmani vo centar na Ohrid pozadi ohridska banka

Apartmanite se opremeni so posebno WC,TV,internet, mini kujna,obezbed...


500 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

03 мај 19:18IZDAVAM SOBI I APARTMANI VO BLIZINA NA PAZAROT VO OHRID

Izdavame sobi i apartmani vo centarot na Ohrid, dvokrevetni i trokrev...


400 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

03 мај 15:26SE IZDAVAAT OPREMENI SOBI I APARTMANI VO CENTAROT NA OHRID

Izdavame sobi i apartmani vo centarot na Ohrid, dvokrevetni i trokrev...


400 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

01 мај 17:44Iznajmuvame Sobi i Dvosobni Apartmani

Iznajmuvame Sobi i nov luksuzno opremen dvosoben stan vo centarot na ...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

30 апр 13:21OHRID APARTMANI CENTAR I LAGADIN

OHRID BALKANSKI ERUSALIM... POBARAJTE NE VO SAMOTO SRCE NA OHRIDSKAT...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

30 апр 09:14APARTMANI CENTAR OHRID I LAGADIN

OHRID BALKANSKI ERUSALIM... POBARAJTE NE VO SAMOTO SRCE NA OHRIDSKAT...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

30 апр 09:14APARTMANI CENTAR- I SOBI CENTAR

OHRID BALKANSKI ERUSALIM... POBARAJTE NE VO SAMOTO SRCE NA OHRIDSKAT...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

30 апр 09:13IZDAVAM SOBI I APARTMANI NA SAMO 5min OD CENTAROT NA OHRID

Izdavame sobi i apartmani vo centarot na Ohrid, dvokrevetni i trokrev...


400 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

29 апр 15:12ИЗДАВАМ СОБИ ВО ОХРИД

ИЗДАВАМ ТРИКРЕВЕТНИ СОБИ ВО ОХРИД ВО БЛИЗИНА НА ОХРИДСКА БАНКА. СОПСТ...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

29 апр 11:53EXTRA POVOLNO SOBI GARSONJERA I STUDIA

Garsonjerata. E locirana vo naselba Biljanini Izvori ul Asnom D3. Na ...


300 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

29 апр 11:13Соби и Апартмани Јагода

Соби и апартмани во Охрид, на неколку минути од центарот и езерото ...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

29 апр 10:40Издаваме Апартмани во Охрид студиа , соби , стан

Се наоѓа во центарот на Охрид, само 40 метри од езерото, плоштадот и ...


25 €
или предлог цена
Охрид

Соби

29 апр 10:24Страна 1 од 5

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам