Подкатегорија:
                   
213 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Traktor/Трактор Kubota A195 - увоз од Јапонија

KUBOTA A-195” 4x4, Увоз од Јапонија. Цена:трактор со фреза 4.690 еур....


4.690 €
или предлог цена
Денес 17:21Traktor/Трактор Kubota A15 4x4 - увоз од Јапонија

KUBOTA Aste 15” 4x4 Увоз од Јапонија. Цена: Трактор со фреза 4.490 ...


4.490 €
или предлог цена
Денес 17:21Traktor/Трактор Yanmar Ke-3 4x4 - увоз од Јапонија

Yanmar Ke-3” Увоз од Јапонија. Цена: трактор со фреза 3.690 еур. Г...


3.690 €
или предлог цена
Денес 17:20YANMAR FX22D 4x4- uvoz od JAPONIJA-so freza

ДИРЕКТЕН УВОЗ ОД ЈАПОНИЈА НА МАЛОГАБАРИТНИ ТРАКТОРИ - ИДЕАЛНИ ЗА ОБРА...


4.690 €
или предлог цена
Денес 17:20FREZI - uvoz od JAPONIJA - od 390 do 790 eur

ФРЕЗИ - ДИРЕКТЕН УВОЗ ОД ЈАПОНИЈА ИНФОРМАЦИИ НА ТЕЛЕФОН: 075 457 9...


390 €
или предлог цена
Денес 17:19Motokultivatori KUBOTA , YANMAR - uvoz od JAPONIJA- so freza

РАЧНИ ТРАКТОРИ YANMAR YH80 SS80, KUBOTA K1-85, KUBOTA K7 E7 - . ДИРЕК...


1.190 €
или предлог цена
Денес 17:19Дизел мотори "YANMAR" - увоз од Јапонија

- Цена 190 EUR со ДДВ - Можност за плаќање на рати со кредитна карти...


190 €
или предлог цена
Денес 17:19Дизел мотор”YANMAR” SS90, увоз од Јапонија. Цена 790 еур Тел

Дизел мотор”YANMAR” SS90, увоз од Јапонија. Цена 790 еур Тел 075 457 ...


790 €
или предлог цена
Денес 17:19Traktor/Трактор Hinomoto N279 4x4 - увоз од Јапонија

HINOMOTO N279 4х4.Увоз од Јапонија. Трактор со фреза 6.490 еур. Гуми...


6.490 €
или предлог цена
Денес 17:19Виљушкар Утоварач / Viljuskar Utovarac TOYOTA

“TOYOTA” Утоварувач-вилушкар Увоз од Јапонија Тел. 075 457 991. ...


5.490 €
или предлог цена
Денес 17:18СУПЕР ПРОМОЦИЈА! 1990 еур - Traktor so freza Yanmar YM 2000

СУПЕР СУПЕР ПРОМОЦИЈА до 30 септември: Цена: 1990 еур трактор со фр...


1.990 €
или предлог цена
Денес 17:18Traktor/Трактор Yanmar F13 4x4 - увоз од Јапонија

“YANMAR F13” 4Х4 само 541 работни часови. Увоз од Јапонија. Цена: ...


3.990 €
или предлог цена
Денес 17:17Traktor/Трактор “KUBOTA B14 4x4 - увоз од Јапонија

“KUBOTA” B14, 4X4 Увоз од Јапонија. Цена: трактор со фреза 4.390...


4.390 €
или предлог цена
Денес 17:17Traktor/Трактор Shibaura P155F 4x4 - made in Japan

“SHIBAURA” P155F, 4X4 Увоз од Јапонија. Цена: Трактор со фреза 4.3...


4.390 €
или предлог цена
Денес 17:17Traktor/Трактор Yanmar 2000B - увоз од Јапонија

“YANMAR 2000B” Увоз од Јапонија. Цена: трактор со фреза 2.890 еур. Г...


2.890 €
или предлог цена
Денес 17:17Motokultivator KUBOTA K8 dizel - uvoz Japonija

“K U B O T A” K8, мотокултиватор-дизел, супер состојба. Цена 1.590 е...


1.590 €
или предлог цена
Денес 17:17Трактор/Traktor Yanmar YM1610 - uvoz od Japonija

“YANMAR ym 1610” Цена: трактор со фреза 2.900 еур. Тел 075 457 991 Гу...


2.900 €
или предлог цена
Денес 17:17Motokultivator KUBOTA K72 dizel - made in Japan

“KUBOTA” K72 мотокултиватор - дизел, Увоз од Јапонија. Супер состо...


1.490 €
или предлог цена
Денес 17:16Traktor STORE 402

Se prodava Traktor Store 402 e kako nov , mnogu malku raboten (gradin...


По Договор
или предлог цена
14 мај 04:50Prskalica atomizer прскалица атомизер

Se prodava Prskalica Morava 330l Prskalicata e malku koristena godis...


700 €
или предлог цена
14 мај 04:50Traktor445univerzal

Se prodava traktor univerzal 445 tel.076558844 negotino 3500evra


3.500 €
или предлог цена
10 мај 08:33Muljac za grozje Sekakov Vid

Sekakov Vid muljaci na grozje so pumpa sto gi vadi drskite,racni i mn...


11.500 МКД
или предлог цена
09 мај 08:43Motokultivator KUBOTA TMA21 - uvoz od JAPONIJA- so freza

Мотокултиватор KUBOTA TMA21 Увоз од ЈАПОНИЈА Гориво - Бензин Цен...


390 €
или предлог цена
03 мај 17:27Motokultivator YANMAR YC850 HS8 - uvoz od JAPONIJA- so freza

Мотокултиватор YANMAR YC850 HS8 Увоз од ЈАПОНИЈА Гориво - Дизел ...


1.590 €
или предлог цена
03 мај 17:27Motokultivator MITSUBISHI MT300 - uvoz od JAPONIJA- so freza

Мотокултиватор MITSUBISHI MT300 Увоз од ЈАПОНИЈА Гориво - Бензин ...


390 €
или предлог цена
01 мај 18:13Prskalka

Se prodava prskalka za lozje, bez ventilator vo odlicna sostojba. 36...


400 €
или предлог цена
29 апр 03:46FIAT 450 DT

Fiat 450 dt Ekstra sostojba


6.500 €
или предлог цена
26 апр 20:34Pumpa za prskanje

Pumpa za prskanje morava 100 lux


По Договор
или предлог цена
24 апр 14:02Muljaci/Muljac za Grozje EnoItalia

VIDEO OD MULJACITE ZA GROZJE MOZE DA GO POGLEDNETE POD TEKSTOT Муљ...


6.500 €
или предлог цена
18 апр 14:56Motokultivator FREZA AKCIJA

Секакви Модели различна јачина Мотокултиваторот е со економичен бенз...


22.500 €
или предлог цена
18 апр 14:56Motokultivator MITSUBISHI MM501 - uvoz od JAPONIJA- so freza

Мотокултиватор MITSUBISHI MM501 Увоз од ЈАПОНИЈА Гориво - Бензин ...


390 €
или предлог цена
17 апр 17:57Se prodava traktor fiat turbo dr

070513637 Se prodava vo odlicna sostojba 070513637 1990 god na ...


16.000 €
или предлог цена
07 апр 17:21STORE 402 REMONTIRAN

Traktorot e 3200eu pali vozi koga saka moze da se proba + Prikulka 50...


3.200 €
или предлог цена
06 апр 09:00Motokultivator YANMAR YTA401 - uvoz od JAPONIJA- so freza

Мотокултиватор YANMAR YTA401 Увоз од ЈАПОНИЈА Гориво - Дизел Цен...


1.190 €
или предлог цена
04 апр 17:19Dvobrazden plug

dvobrazden plug vo dobra sostojba


15.000 МКД
или предлог цена
27 мар 20:13Imt so fiat motor

Imt so fabricki fiat motor Super sostojba


3.800 €
или предлог цена
26 мар 19:36Ladnik ladilnik imt 533 539

Ladnikot e nov So 4 reda ne e so 3 toa znaci na gree Cena 9600


9.600 МКД
или предлог цена
25 мар 12:23Agragat za voda

Agragatot e remontiran pred dve godini motor ima 577 bez mana


2.500 €
или предлог цена
Демир Капија / Неготино

Земјоделски возила / Приклучни машини

08 мар 18:12Agromehanika Agtomizer/Prskalka Ovlasten Distributer i Servi

Фирмата е специјализирана за продажба на Атомизери прскалки И целата ...


По Договор
или предлог цена
02 мар 09:00Мотокултиватор - ДИЗЕЛ!

Се продава мотокултиватор Белини B-130 - ДИЗЕЛ!! со него следува фре...


35.000 МКД
или предлог цена
13 фев 14:08Страна 1 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам