Неготино
                   
401 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

SKODA ROOMSTER 1.4 TDI STAKLO

Kolata e maksimalno zacuvana So ful oprema Se si funkcionira Reg ...


4.450 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

Денес 18:13  НОВ ОГЛАС

Opel Vectra 2.0

Opel Vectra 2.0 2003 Poveke info na brojot! 076-986-591


1.900 €
или предлог цена
- 17 % Попуст
2.300 €
Неготино

Автомобили

Денес 16:18Skoda Octavia 1.9 TDI

Se prodava Skoda Octavia 1.9TDI 105ks kupena od prv gazda. Kolata e r...


4.700 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

Денес 15:22Corsa d 1.2 16v 2010

Plateno e se do reg. Donesena so vozenje od germanija


3.350 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
3.400 €
Неготино

Автомобили

Денес 14:40Opel Signum 2.2 DTI

Se prodava Opel Signum 2.2 dti 125hp moze zamena za po malo vozilo. ...


2.100 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

Денес 13:41Se prodava Clio 2002 god. 1.5 TD

Se prodava Clio 2002 god. 1.5 TD Od oprema ima: - klima -servo -a...


1.600 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

Денес 13:22Bmw e39 530d

BMW E39 530D 184HP 1999G VO ODLICNA SOSTOJBA REGISTRIRANA CELA GODI...


1.600 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

Денес 13:00Se PRODAVA Seat Leon FR

Seat Leon fr 2.0 170ks El. Na site 4 prozorci El. Na retrovizori ...


1 МКД
или предлог цена
Неготино

Автомобили

Денес 11:54VW-Touran DSG(F1)

VW-Touran 140hp highline oprema DSG menjac so F1 Za povekje informa...


По Договор
или предлог цена
Неготино

Автомобили

Денес 11:38  НОВ ОГЛАС

AUDI A6 1.9 tdi 110ks

Vo super sostojba motor menac dobri prednica stegnata zdrava karoseri...


2 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

Денес 11:11MERCEDES C-220 CDI 170KS AUTOMATIC F1 AVANTGARDE + AMG PAKET

-AMG NIVO NA OPREMA -AUTOMATIC C/S/M-F1 (BRZINI NA VOLAN) -AMG BRAN...


1 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

Денес 09:41Opel vectra GTS

Opel vectra gts 2.2 dizel moze zamena so pomala kola altomatik


1.600 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

Вчера 23:07Citroen Xsara Picasso 1.6 HD

-BORD KOMPJUTER -NAPRAVEN KOMPLET GOLEM SERVIS(REBRAST,KLINAST KAIS...


2.599 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

Вчера 20:17Delovi fiat punto

Se sto vi treba za fiat punto, *Javete se slobodno na 075 978 717


5 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

Вчера 17:29Seat Ibica 1.2

Broj za kontakt : 075 746 436, Stojce. 075 746 436


2.600 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
2.800 €
Неготино

Автомобили

Вчера 13:48Range Rover Sport 2.7 HSE Moze Zamena

Направен голем сервис пред 1000км Сменета цела предница пред 3000км ...


11.500 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
12.500 €
Неготино

Автомобили

Вчера 11:17Ford focus bg komplet za delovi

Ford focus komplet za delovi Perfekten motor menjac..


1.200 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

Вчера 10:14Се продава супер зачувано возило

Се продава Daihatsu Sirion, супер зачувано возило, многу мала потрошу...


3.200 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

14 мај 16:28Daihatsu Sirion

Се продава Daihatsu Sirion, супер зачувано возило, многу мала потрошу...


3.200 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

14 мај 16:28RENAULT MEGANE III 1.4 TCE TURBO BENZIN PLIN 131KS

KOMANDI NA VOLAN TEMPOMAT PARKING SENZORI NAZAD BANDASI 17KI CON...


5.500 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

14 мај 13:43Seat Leon 1,4 TSI 92 KW- Facefilt

Se prodava Seat Leon 1,4 TSI 92 KW Kolata e kupena vo MK. Prva regis...


5.500 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

14 мај 13:25Xsara 1.9d mozna zamena

Citroen Xsara .Registrirana do 02/2023.Obicen dizel. Mnogu mala potro...


950 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
990 €
Неготино

Автомобили

14 мај 06:22Mercedes c 250

Se prodava mercedes c250 vo dobra sostojba.


1.700 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
1.800 €
Неготино

Автомобили

13 мај 19:06Fiat Fiorino Tovarno

Fiat Fiorino-2008/9 Klima Elektricni retrovizori Elektricni prozorci ...


3.999 €
или предлог цена
Демир Капија / Неготино

Автомобили

13 мај 18:31RENAULT MODUS 1.5 DCI

Nov uvoz 1.5dci motor Potrosuvacka od 4L


3.500 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

13 мај 16:58MERCEDES E 300

Ful oprema


2.100 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

13 мај 16:58VW ARTEON 2.0 150KS AUTOMATIK 79000KM

Se prodava vw Arteon kupen od vw Germanija eden sopsvenik 2.0 150ks ...


28.000 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

12 мај 20:49Yugo

Kompletno restarvirano,od nula,praveno od dusa za dusa


1.500 €
или предлог цена
- 25 % Попуст
2.000 €
Демир Капија / Неготино

Автомобили

12 мај 19:57SEAT LEON 1.9 105KS 2007G UVOZ

SEAT LEON 1.9 105KS 2007G 207000KM KOMPLET SERVISNI DOKUMENTI ✅UV...


4.850 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

12 мај 16:41Daewoo Lanos 1.5

Daewoo Lanos 1.5


750 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

12 мај 15:40Scenic top

Se prodava reno scenic vo odlicna sostojba Moze i zamena za polo 20...


2.100 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

12 мај 13:00Se prodava opel asta h 1.7cdti 2004/2005

Opel astra H 2004/5 godina. Od oprema poseduva: Greaci na sedista ...


3.300 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

12 мај 12:25Audi A3 2,0

Kolata e vo supe r sostojba napraven I golem I mal servis, gumi predn...


1 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

12 мај 10:19Jetta 2.0 tdi 140ks 8 ventilska

Odlicna servisirana fyl oprema klimatronik dvozonski stakla vo boja g...


5.650 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

09 мај 08:47VW Golf 5 1.6 BiFuel Comfortline (Fabricki LPG)+Extra Oprema

-- GOLF V 1.6 2008 BiFuel - Фабрички инсталиран плин 45 Л - Comfortli...


6.000 €
или предлог цена
Демир Капија / Неготино

Автомобили

08 мај 13:15Prodavam Hyundai Santa Fe.

Hyundai Santa Fe 2.2 crdi 4x4 2009 automatik, 7 sedista, ful oprema,...


5.900 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

08 мај 09:36Opel Antara 2014 altomatik mozna zamena

Reg cela god extra


13.000 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

08 мај 08:40BMW 530d √

SE PRODAVA BMW 530D VTOR GAZDA FUL OPREMA ,,POVEKJE INFORMACII 075-36...


3.200 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

06 мај 10:42Mercedes S350 4matic BLUETEC

Модел: MERCEDES S350 BLUETEC 4MATIC Регистрација 27.12.2022 Произве...


29.800 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

05 мај 22:49Opel corsa 1.2

Se prodava opel corsa 1.2 benzin


800 €
или предлог цена
Демир Капија / Неготино

Автомобили

05 мај 08:13Страна 1 од 11

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам