Неготино
                   
81 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Gradezno zemjiste idealno za investiranje

Urbanizirano gradezno neizgradeno zemjiste od 8035m2. Postoeckiot pl...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
1 €
Неготино

Плацеви и Ниви

Денес 13:00Промовирано

Плац за Индустриски објекти

Се продава плац за индустриски објекти во Неготино, во близина на вин...


1 €
или предлог цена
Неготино

Плацеви и Ниви

Денес 13:00Gradezno zemjiste idealno za investiranje

Urbanizirano gradezno neizgradeno zemjiste od 8035m2. Postoeckiot pl...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
1 €
Неготино

Плацеви и Ниви

Денес 13:00Se prodava plac na odlicna lokacija-2100m2

Se prodava plac so povrsina od 2115m2 vo industriska zona Negotino, n...


100 €
или предлог цена
Неготино

Плацеви и Ниви

14 мај 17:48SE PRODAVA LOZJE ILI PLAC

se prodava lozje ili plac na krivinata od manastirot uste 300 m speem...


4 €
или предлог цена
Неготино

Плацеви и Ниви

14 мај 10:02plac na Kurisk pat od 1200 m2

se prodava plac od 1200 m2 istamponiran sreden Funkcionalen .cena po ...


1 €
или предлог цена
Неготино

Плацеви и Ниви

09 мај 23:10Niva vo Krivolak, Negotino so struja i voda.

Se prodava niva(plac) vo Krivolak Negotino do reka Vardar so cista fi...


15.000 €
или предлог цена
Неготино

Плацеви и Ниви

09 мај 12:42Se prodava lozje (smederevka i vranec)

Lozjeto e pod sistem za navodnuvanje kapka po kapka. Poveke informaci...


9.500 €
или предлог цена
Неготино

Плацеви и Ниви

08 мај 23:06Se prodava lozje Rizling so sistem kap. po kap.

Se prodava lozje od sortata Rajski Rizling 5000 m² pod sisitem kapka ...


5.000 €
или предлог цена
Неготино

Плацеви и Ниви

08 мај 23:05Kupuvam plac Negotino 500m²

Kupuvam plac do 500m² Kontakt/viber: 00491716180844/ Bobi


20 €
или предлог цена
Неготино

Плацеви и Ниви

08 мај 11:47Се продава лозје

Се продава лозје вранец кртошија 1200м2 во место Лаките над Тимјаничк...


1.000 €
или предлог цена
Неготино

Плацеви и Ниви

06 мај 13:26Plac za separacija do reka vardar. Krivolak Negotino

Se prodava plac za separacija so cista firma, struja i voda. Napraven...


15.000 €
или предлог цена
Неготино

Плацеви и Ниви

05 мај 12:37Се продава

Се продава градежно неизградено земјиште во областа Бел камен , во бл...


1 €
или предлог цена
Неготино

Плацеви и Ниви

02 мај 16:35niva dobra lokacija vednas do pat

Niva (plac) na dobra lokacija do samiot asvalten pat (pepeliste Stip ...


По Договор
или предлог цена
Неготино

Плацеви и Ниви

26 апр 12:16Ниви во С. Пепелиште

С Е П Р О Д А В А А Т Н И В И Se prodavaat nivi, niva vo selo Pe...


1 €
или предлог цена
Неготино

Плацеви и Ниви

20 апр 21:03Лозје

Се продава лозје сорта каберне 4.2дек.и нива 1дек, Локација куријски...


4.300 €
или предлог цена
Неготино

Плацеви и Ниви

12 апр 16:49Se prodava lozje Smederevka

Se prodava lozje smederevka od oktomvri vo mesnosta vikana Goligaz , ...


1 €
или предлог цена
Неготино

Плацеви и Ниви

09 апр 17:09Se prodava/izdava plac

Se prodava/izdava plac vo Negotino na ul. Industriska 540 m2 parcela ...


1 €
или предлог цена
Неготино

Плацеви и Ниви

04 апр 18:18Lozje ( Лозје )

Се продаваат лозови насади на две парцели во с.Тремник и се лесно при...


3.700 €
или предлог цена
Неготино

Плацеви и Ниви

02 апр 17:56Се продава лозје + нива

Се продава лозје + нива во Неготино итно !!! Местото се простира н...


19.000 €
или предлог цена
Неготино

Плацеви и Ниви

15 мар 19:37Се продава градежно земјиште

Se prodava gradezno izgradeno zemjiste od 900 m2 so markica za gradba...


100 €
или предлог цена
Неготино

Плацеви и Ниви

12 мар 16:06Se prodava Lojze Merlot 2150 m2

Se prodava Lozje Merlot 2150 m2 pod sistem za navodnuvanje,na kuriisk...


1.900 €
или предлог цена
Неготино

Плацеви и Ниви

21 фев 20:54Se prodava

Se prodava plac vo opstina Demir Kapija,3500 m,na atraktuvna lokacija...


1 €
или предлог цена
Демир Капија / Неготино

Плацеви и Ниви

19 фев 11:52PLAC ZA BENZINSKA PUMPA SO MARKICA NA AVTOPAT E-75

Маркица за бензинска пумпа на автопат Александар Македонски(Е-75) во ...


По Договор
или предлог цена
Неготино

Плацеви и Ниви

17 фев 17:03Круши Санта Марија

Se prodavaat krushi od sortata santa maria 250 drva. Parcelata e na f...


3.500 €
или предлог цена
Неготино

Плацеви и Ниви

13 фев 12:04Се продава нива

Се продава нива погодна за изградба. Број на парцела 2360/2 и 2359 на...


1 МКД
или предлог цена
Неготино

Плацеви и Ниви

01 фев 23:59Се продава нива плац

Плацот се наоѓа на Партизанска со сопствен пат од 4 м.ширина.Моментал...


3 €
или предлог цена
Демир Капија / Неготино

Плацеви и Ниви

31 јан 16:51Се продава нива во село Чифлик, Демир Капија

Се продава нива во село Чифлик, Демир Капија, со површина 1562 м2. Це...


1 МКД
или предлог цена
Демир Капија / Неготино

Плацеви и Ниви

26 јан 20:22PLAC 5500M2 DO HORVAT (FABRIKATA ZA PECKI)

Se prodava mesto vo Negotino na oblasta vikana Bel kamen do fabrikata...


1 €
или предлог цена
Неготино

Плацеви и Ниви

25 јан 13:44PLAC NIVA VO DEMIR KAPIJA

SE PRODAVA 2200 m2. lokacija blisku noviot most nad poranesna gostil...


По Договор
или предлог цена
Демир Капија / Неготино

Плацеви и Ниви

09 јан 11:12PLAC VO DEMIR KAPIJA

Se prodava plac 580m2 vo demir kapija na atraktivna lokacija na parti...


По Договор
или предлог цена
Демир Капија / Неготино

Плацеви и Ниви

09 јан 11:12PLAC NIVA VO DEMIR KAPIJA

mestoto se naoga do rekata vo lagot blisku do noviot most obelezano e...


По Договор
или предлог цена
Демир Капија / Неготино

Плацеви и Ниви

09 јан 11:12Plac vo najubavoto selo vo tikvesijata

Se prodava plac od 1434m2 vo Ciflik, Demir Kapija. Ima pat, struja, v...


15.000 €
или предлог цена
Демир Капија / Неготино

Плацеви и Ниви

07 јан 07:46Градежна парцела во Демир Капија 1916м2

Продавам парцела во Демир Капија со три градежни маркици на улица Пар...


По Договор
или предлог цена
Демир Капија / Неготино

Плацеви и Ниви

29 дек 16:19LOZJE NIVA

Se prodava lozje kratosija/smederevka vo atarot na selo Krivolak Cen...


1 €
или предлог цена
Неготино

Плацеви и Ниви

29 дек 11:13Lozje 10 dekari vranec

Vranec


По Договор
или предлог цена
Неготино

Плацеви и Ниви

04 дек 13:00Се продаваат градежни плацеви

Се продаваат 3 градежни плацеви во месноста "Стар Расадник" во близин...


20 €
или предлог цена
Неготино

Плацеви и Ниви

15 ное 09:42Нива во Криволак

Се продава нива во Криволак од десната страна зад Железничка станица ...


1 €
или предлог цена
Неготино

Плацеви и Ниви

24 окт 15:33SE PRODAVA Placot

Placot e na mestoto vikano bresten dol na kuriski pat 3767m² Tel:075...


1 €
или предлог цена
Неготино

Плацеви и Ниви

20 окт 20:56Niva vo Gorna laka Demirkapija

Nivata se naogja posle tunelite po stariot pat blisku zeleznickuot pr...


5.000 €
или предлог цена
Демир Капија / Неготино

Плацеви и Ниви

04 окт 16:41Plac vo Negotino nad Pamela oil 4400m2

Se prodava plac vo Negotino nad benziska Pamela od 4400m2 so imoten l...


По Договор
или предлог цена
Неготино

Плацеви и Ниви

04 окт 13:06Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам