Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
68 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Ексклузивен аметист со сертификат / ametist so sertifikat

Природен аметист - ексклузивен благороден камен од над 20 карати; -...


100 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Накит / Останато / Разно

25 сеп 12:17Lance i Obetki novi kompleti nakit (Sterling Silver 925)

Нови кристални комплети, составени од ланче и обетки. Материјал: 925...


499 МКД
или предлог цена
24 сеп 11:35RACNO IZRABOTEN NAKIT_UNIKATI

RACNO IZRABOTEN NAKIT


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Накит / Останато / Разно

21 сеп 19:59DIJAMANTI ДИЈАМАНТИ

ВИСОКО КВАЛИТЕТНИ ДИЈАМАНТИ! Понудете цена... Количина: 3 Име на...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Накит / Останато / Разно

13 сеп 09:41Komplet alka i prste

Komplet, alka i prsten - 500 denari Za kupuvanje na site 12 kompleta...


500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Накит / Останато / Разно

12 сеп 14:12Otkupuvame Zlato/ Porta Vlae

Единствени во МК за ОТКУП на ЗЛАТО 💍 ВОЛТЕР A&Б Влае ‼️‼️ - Златар...


1.111 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Накит / Останато / Разно

12 сеп 11:15Unikatno racno izraboteno lance so kristali i prir.kamenja

UNIKATNO racno izraboreno lance so prirodni kamenja i kristali.moze s...


700 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Накит / Останато / Огрлици

05 сеп 07:25UNIKATNO LANCE SO OBETKI

UNIKATNO LANCE ,RACNO IZRABOTENO SO PRIRODNI KAMCINJA-AHAT,KRISTALI I...


1.200 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Накит / Останато / Ѓердани

05 сеп 07:22GUESS narakvica saat so cirkoni

Саат белезица GUESS во сребрена боја со циркони. Цена 950,00 денари.


950 МКД
или предлог цена
24 авг 08:37KOZNI NARAKVICI - КОЖНА БРАЗЛЕТНА

Цена: 270 денари Достава: 100 денари до дома


270 МКД
или предлог цена
19 авг 14:43srebrena titovka

srebrena moneta tito od edna strana a druga strana jajce 1943-1973. 2...


20 €
или предлог цена
Куманово

Накит / Останато / Разно

02 авг 07:23Lance ogrlica so privrzok so logoto na versace zlatna boja

VERSACE реплика огрлица во златна боја. Должина на огрлицата 78cm. ...


750 МКД
или предлог цена
16 јул 09:07кутии за накит

произведуваме кутии за накит во повеќе димензии и бои со ваше лого п...


22 МКД
или предлог цена
10 јул 20:22BVLGARI PRSTEN CIRKONI 2 REDA zlatna i srebrena boja

Прстен BVLGARI, реплика втора класа, во сребрена боја, со два реда ци...


590 МКД
или предлог цена
28 јун 09:42Prsteni so skapoceni kamenja

se prodavat prsteni so skapoceni kamenja od site vidovi Rubini plav ...


1 €
или предлог цена
23 јун 16:34Natural BLUE SAFİR

Se prodava BLUE SAFİR 2.12CT Neka se javat samo zainteresirani za ku...


1 €
или предлог цена
11 јун 20:44Natural Red RUBİN

Se prodava Rubin 1.3CT neka se javat samo zainteresirani za kupuvanj...


1 €
или предлог цена
11 јун 20:07BLUE TOPAZ

Se prodava Natural BLUE TOPAZ 6.80 CTS Oval neka se javat samo zain...


1 €
или предлог цена
11 јун 18:41Продавам ланче и обетки

Рачна изработка преубави


800 МКД
или предлог цена
06 јун 16:25PRODAVAM SWAROVSKI LANCE KAKO NOVO

PRODAVAM SWAROVSKI LANCE, MNOGU MALCE NOSENO, BUKVALNO KAKO NOVO. KUP...


5.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Накит / Останато / Ланчиња

02 јун 18:17KILIBAR

Zenski Gerdan od Baltichki KILIBAR tezina nad 20 grama Skoro NOV prek...


1.500 МКД
или предлог цена
28 мај 16:42Naocari Ray Ban

Prodavam Ray Ban naocari orginal, edna godina stari, dobieni na poklo...


5.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Накит / Останато / Разно

05 мај 17:59ОТКУП НА СРЕБРЕНИ ПАРИЧКИ МОНЕТИ

Откупувам сребрени монети, парички контакт 070383339


1 МКД
или предлог цена
Чаир / Скопје

Накит / Останато / Разно

10 мар 10:33BVLGARI prsten bela pozlata Swarovski cirkoni 3 reda

Прстен BVLGARI - првокласна реплика, позлатен со бело злато и со три ...


950 МКД
или предлог цена
04 мар 21:50Prsten Swaroski Original

Nov prsten


3.000 МКД
или предлог цена
16 фев 14:50NARUKVICA KRST

SILIKONSKI REMEN, NERGOSUVACKI METAL


150 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Накит / Останато / Разно

11 фев 09:52ODBERETE UNIKATEN SREBREN NAKIT

PRIMA DONNA silver and pearls od Ohrid Vi nudi prekrasen unikaten sre...


15 МКД
или предлог цена
05 јан 22:35Versace set privrzok i obetki gratis lance

VERSACE сет - реплика, приврзок и пар обетки во златна боја со гратис...


550 МКД
или предлог цена
12 дек 23:46Set privrzok so obetki so cirkoni, gratis lance

Сет приврзок и обетки во стилот од африканските невести, во златна бо...


450 МКД
или предлог цена
05 дек 12:00Quantum pendant ( ланче против зрачење )

Ланчето е направено од вулкански камен и нуди ефикасна заштита против...


400 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Накит / Останато / Ланчиња

02 дек 12:06Вашето злато кај нас вреди најмногу!!!

Залог на златен накит по најповолни услови. Брзо до пари кога ви се ...


1.000.000 €
или предлог цена
12 ное 14:02Uniseks prsten so oznaki na Versace zlatna boja

Унисекс прстен со ознаки на VERSACE, квалитетна изработка со 18к жиг,...


590 МКД
или предлог цена
03 ное 08:39ODBERETE UNIKATEN SREBREN NAKIT

"Prima donna" silver and pearls od Ohrid vi nudi prekrasen unikaten s...


15 МКД
или предлог цена
04 окт 17:51Obetki

Racno izraboteni obetki od polimerna glina.


250 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Накит / Останато / Обетки

02 окт 13:44ланче-рачна изработка

со епоксидна смола


450 МКД
или предлог цена
29 авг 00:02Ланчиња со природни цветови и епоксидна смола

рачна изработка


400 МКД
или предлог цена
29 авг 00:02Рачно изработен накит

Изработка од епоксидна смола


400 МКД
или предлог цена
29 авг 00:01Narakvica za uramnotezuvanje na 7 cakri so lava kamcinja

Нараквица која делува на урамнотежување на седумте чакри на телото. ...


290 МКД
или предлог цена
28 авг 02:09FABOS ланче обетки

Ланчето е ново, не е воопшто користено, (подарок - не ми се допадна).


600 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Накит / Останато / Ланчиња

29 јул 21:15Алки Уникатни

Уникатни Алки на големо. Интересен дизајн кој лесно се продава. Цена ...


1 €
или предлог цена
16 јун 19:00Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам