Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
921 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

pojacalo Bang & Olufsen Beomaster 7000

radio resiver -pojacalo Bang & Olufsen Beomaster 7000,socuvano,od Swi...


8.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

Денес 19:192 zvucnika JAMO D 365 novi

Prodavam zvucnici neupotrebuvani. Specifikacii ima na slikite Visina...


650 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

Денес 18:38Bas 15-ka Sonicbang dyh 1530 4 omi 250W

dobro socuvan


2.000 МКД
или предлог цена
Крива Паланка

Hi-Fi / Аудио / Звучници

Денес 17:11JAMO Cornet 40 ll

Jamo zvusnici vo odlicna sostojba mnogu dobar zvuk 2x90 w


6.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

Денес 15:48Продавам Dynaudio Evoke 50 Walnut звучници

На продажба се звучниците од огласот. Купени се локално 04.2021 годин...


2.600 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

Денес 15:48  НОВ ОГЛАС

Bang&Olufsen Beolab 3500

Prodavam Beolab 3500-3 parcinja. Site se extra zacuvani,na drajverite...


150 €
или предлог цена
Денес 15:42Sanyo SE-250--vintage zvucki od 1975-Isophon visokotonec

Prodavam extra zvucnici na Sanyo od 1975 so extra drajveri Isophon vi...


6.500 МКД
или предлог цена
Денес 15:41Pioneer 5.1 zvucnici

Prodavam extra dobar saraund na pioneer so 5 aluminiumski sateliti i ...


8.500 МКД
или предлог цена
Денес 15:40SUBWOOFER ES150P 230

MNOGU MOKEN AKTIVEN VUFER 300W JACINA DO 500W PIK, OCUVAN KAKO NOV 10...


200 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

Денес 15:08  НОВ ОГЛАС

High End Sonus Faber Venere 3.0

Продавам врвни подни 3-насочни звучници од италијанскиот производител...


99.000 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
110.000 МКД
Кисела Вода / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

Денес 14:50Топ Понуда! Wharfedale Diamond 9.1

Одлични англиски звучници со освежен бас звучат фантастично. Повеќе и...


9.000 МКД
или предлог цена
- 1 % Попуст
9.100 МКД
Денес 14:49Zvucnici LG 5 1

Prodavam zvucnici LG 5 1 od dvd


1.200 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

Денес 14:28  НОВ ОГЛАС

Звучници Сервис !

Изработка на намотки (Kapton, Nomex, Preshpan), замена на амортизери ...


1 МКД
или предлог цена
Денес 13:42Onkyo SC-370, super socuvani!

Onkyo SC-370, trosistemski kutii, 2X100W, 8 ohma, fabricka sostojba, ...


5.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

Денес 13:24Prodavam Zvucnik Monacord 250W

Zvucnik monacord 250w za svirka gitara klavijatura i slicno 80€


65 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

Денес 12:40Prodavam JBL On Stage 400p

Prodavam jbl on stage 400p skoro nov komplet so dalecinsko i upatstvo...


40 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

Денес 12:40Prodavam Magnat Bass Zvucnik za vo kola 600W

Bass za kola magnat 600w skoro nov 100e


100 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

Денес 12:39Prodavam Zvucnici HP Audio E-15 2x800W 15" Bass

Zvucucnici hp audio model E -15 2x800w 15 ka bass+horna 330e socuvani...


330 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

Денес 12:39Prodavam Zvucnici Italijanski so Pojacalo IMG Stage Line

Prodavam profesionalni zvucnici italijanski 12ka bass giare + horna 2...


350 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

Денес 12:39Prodavam Bass Zvucnik 12" za kola

Bass 12 incha ispraven sochuvan za kola 800w po dogovor


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

Денес 12:39razni vidovi zvucnici

razni vidovi zvucnici


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

Денес 12:395.1 SURROUND WOOFER/AKTIVNI ZVUCNICI

Prodavam 5.1 aktiven vufer so sateliti. Vizuelno odlicno socuvani ...


3.300 МКД
или предлог цена
- 11 % Попуст
3.700 МКД
Свети Николе

Hi-Fi / Аудио / Звучници

Денес 12:30Zvucnici Sharp CP-BA1200H

Se prodavaat odlicno zacuvani zvucnici Sharp.


1.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

Денес 11:43BLUETOOTH ZVUCNIK

Nov karaoke bluetooth zvucnik Tel. 071 264 065


3.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

Денес 10:41UNIVERSUM. Звучници

Модел: LB 155 500 WATT 8 OHM


4.500 МКД
или предлог цена
Денес 10:40  НОВ ОГЛАС

Marantz LD60 DMS

Marantz Mini Monitors LD60 DMS trosistemski zvucnici izraboteni vo Br...


250 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

Денес 10:30ZVUCNICI LG FE-576E

Prodavam zvucnici LG model FE-576E 2x100W super socuvani, vadat odlic...


2.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

Денес 10:27Vintage Zvucnici RADIOTEHNIKA Super Sound S 150

Prodavam Vintage Zvucnici RADIOTEHNIKA Super Sound S 150 vo ispravna ...


7.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

Денес 10:15Wharfedale Diamond 9.3

Wharfedale Diamond 9.3 Kako novi


320 €
или предлог цена
Денес 09:37ELAC - EL115 S ZVUCNICI

Производител: Elac Модел: EL 115 S Година на производство: 5/1997 ...


170 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
180 €
Денес 09:24Quad L2 nov

Quad nekoristen nov


1 €
или предлог цена
Денес 08:20Zvucnici pioneer i jvc novi

Zvucnicite se no vi zemeni po greska ne odgovara golemina i se bez ku...


2 €
или предлог цена
Вчера 20:23  НОВ ОГЛАС

Prodavam zvucnici Horni fullrange 8 incni 95db osetlivost

Продавам звучници Хорни Fullrange 8 инчен драјвер Звучниците се симу...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

Вчера 20:05Zvucnici -Horni , Vifa ,Scan speak drajveri

Се продаваат пар експоненцијални Хорни (Back Loaded horn - BLH)израбо...


120 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

Вчера 20:04Zvucnici

Se prodavat Zvucnici Pioneer novi kupeni od Zec 24.000den extra cena ...


1 €
или предлог цена
Вчера 13:22Zvucnici vo ponuda

1. Marantz LD60 DMS 8 ohma 2x120W .........................15000 den....


1 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

Вчера 09:36ZVUCHNICI YDD 310 H140 12'' 300 W + HORNI

12'' ili 31 cm + horni --novi ne otpakuvani 300 W --odlichen zvuk ...


5.800 МКД
или предлог цена
Вчера 07:4325.4mm Tweeter Voice Silk Diaphragm 8 Ohm

*** Za informacii posle 15:00 casot na telefon ili Viber !!! *** Pro...


150 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

Вчера 00:20jbl creature 3

vo odlicna sostojba so orginalen polnac i kabel aux sliki orginalni n...


3.000 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

14 мај 20:28Acoustic Research

***Acoustic Research Surround*** ***Cena: 26.000den*** Na p...


26.000 МКД
или предлог цена
14 мај 18:12Страна 1 од 24

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам