Подкатегорија:
                   
204 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava skuter BRP Sea Doo GTX 104 KW 2009

Se prodava skuter BRP Seadoo GTX 104 KW 2009 godina so prikolica regi...


5.900 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
6.500 €
28 мај 13:30Промовирано

NAJGOLEM IZBOR ZA MOTOR ZA CAMEC TOMOS PENTA

KEKO MOTORS RASPOLAGA SO SITE DELOVI ZA TOMOS PENTA MOTOR ZA CAMEC ...


По Договор
или предлог цена
16 фев 11:25Промовирано

Merkury EFI 115- 2005 god so dolga cizma 112233

Merkury four stroke cetiritaktna so dolga cizma EFI 2005 god orginal ...


7.500 €
или предлог цена
Денес 03:05Metalni camci

Se prodavat metalni camci poveke inf 077904623


По Договор
или предлог цена
Вчера 21:427,30m Brod

Се продава Бротче со Волво дизел мотор 3 цилиндри во исправна состојб...


11.500 €
или предлог цена
Вчера 21:16Penta Tomos 4

Se prodava vo ispravna sostojba Tomos 4 broj za kontakt: 077637856


280 €
или предлог цена
Вчера 15:05Gliser GLASTRON

Prodavam gliser "GLASTRON" proizveden 1981 godina, registriran, kompl...


12.000 €
или предлог цена
Вчера 09:48Gliser

Vo ispravna sostojba Registriran cela gogina 4.50 m


4.500 €
или предлог цена
Вчера 09:09Gliser SEA RAY 195

2011 godina, motor Mercruiser 4.3 so 390 rab casa.Dolzina 6,5 metri, ...


29.950 €
или предлог цена
04 јун 23:11Gliser Elan so Yamaha 55ks odlicna sostojba! Zamena za ATV

Se prodava gliser Elan so dimenzii 5.5m 1.9m I gazenje 0.45m vo odlic...


3.800 €
или предлог цена
04 јун 15:37Elan 402

Se prodava gliser elan 402 Motor 18 kw So atestirana prikolka So z...


3.100 €
или предлог цена
04 јун 15:06Gliser QUICKSILVER 470 SPORT so MARINER 90

Stabilno i mnogu čvrsto sportsko korito od najrenomiran proizvoditel ...


8.900 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
9.000 €
04 јун 07:34Yamaha 25 cv 2Takten

Motorot So komandi pali na alanser Samo Treba da se procistat karbura...


03 јун 20:08Se prodava gliser Sessa Marine Oyster 25

Se prodava gliser Sessa Marine Oyster 25 od 2004 god volvo penta so k...


По Договор
или предлог цена
03 јун 18:38Turisticki Brod

BROD turisticki dolzina 9m sirina 3m proektiran So Wc,kujna ,salon.sp...


По Договор
или предлог цена
03 јун 09:06Seadoo Sportster 155 odlicen kako nov!!

Seadoo Sportster 155 Gliserot e podpolno spremen za sezonoa napraven...


По Договор
или предлог цена
03 јун 04:27Prodavam Brodce

Prodavam Brodce -Jahta vo klasata na Merry Fisher 750 dones...


03 јун 00:00REGAL EPMRESS 200XL

Gliserot ima motor OMC 4.3, 200 konja, dolzina 7m i e vo odlicna sost...


14.000 €
или предлог цена
02 јун 22:43Gliser SEA RAY 185

Se prodava gliser Sea Ray 185 - 2011 god, motor Mercruiser 3.0 so 200...


26.500 €
или предлог цена
02 јун 18:43Se prodava metalen Brod dizel vo Ohrid

SE Prodava brod Renoviran i generalno spremen vo 2021 god za vistins...


7.999 €
или предлог цена
02 јун 09:38prodavam kajce so tomos 4

Prodavam kajce so penta vo odlicna sostojba , bez nikakva mana Penta...


1.000 €
или предлог цена
01 јун 23:00Kanister rezervoar za penta

Rezervoar za penta


1.000 МКД
или предлог цена
01 јун 17:46GLISER MAXUM 2300 5.7 V8 MERCRUISER

Se Prodava Gliser MAXUM 2300 Vo odlicna Sostojba Gliserot e so V8 mo...


24.950 €
или предлог цена
- 11 % Попуст
27.950 €
01 јун 13:22YAMAHA 15

Prodavam motor za camec yamaha 15 ks so orginal yamaha rezervar kratk...


600 €
или предлог цена
01 јун 12:10Se prodava Brod metalen vo Ohrid dizel motor

SE Prodava brod Renoviran i generalno spremen vo 2021 god za vistins...


7.999 €
или предлог цена
01 јун 10:19PRODAVAM SONER ZA LOCIRANJE NA RIBA

SONER ZA LOCIRANJE NA RIBA DO 100 METRI DLABOCINA 070607057


3.500 МКД
или предлог цена
31 мај 18:08Se prodava camec

Se prodava Camec, cena po dogovor. Povekje informacii na 077 - 729-480


По Договор
или предлог цена
31 мај 07:02Gliser Lund Fisherman 1750

Gliserot e na MK dokumenti registriran vo ohridska kapetanija,mnogu m...


25.000 €
или предлог цена
30 мај 12:25Кајче

Се продава 7 метарско кајче за 12 патници со целосна документација.


30 мај 10:22Gliser, motoren camec

1998 Vo ispravna sostojba Chaparal boats runabout 2300SX Mercruiser K...


15.000 €
или предлог цена
30 мај 09:18Honda bf40 4 stroke

Vo odlicna sostojba,moze da se proba vo sekoe vreme Komplet so komand...


3.200 €
или предлог цена
29 мај 13:38Krstarenje po Ohridsko Ezero so Katamarani

KRSTARENJE I ORGANIZIRANJE NA SEKAKVI VIDOVI EKSKURZII NIZ OHRIDSKOTO...


29 мај 13:38Gliser LARSON ESCAPE 234

MOZNA ZAMENA SAMO ZA POMAL GLISER NE POSTAR OD 2007 - BOWRIDER Regi...


41.000 €
или предлог цена
29 мај 09:30Gliser CROWNLINE

Se prodava odlicen gliser od premium marka - CROWNLINE ,top sostojba ...


21.999 €
или предлог цена
29 мај 09:30HIGHFIELD 4m camec+HONDA 40+prikolka

Gumen camec HIGHFIELD so aluminiumsko korito, 2020 godina, kupen od M...


18.900 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
19.900 €
28 мај 21:01Gliser Rinker Captiva 180 bowrider

Se prodava gliser Rinker Captiva 180 bowrider vo odlicna sostojba.Re...


14.300 €
или предлог цена
28 мај 14:53MERCURY

Racka za katamaran i gliser .nova Br.8M0059686


300 €
или предлог цена
- 25 % Попуст
400 €
28 мај 10:46Yamaha 25 во одлична состојба

Се продава мотор Yamaha 25 двотактен во перфектна состојба. Број за ...


1 €
или предлог цена
27 мај 21:59Prodavam motor Mercury 9.8 hp

motorot e ispraven,nema rezervoar za gorivo


350 €
или предлог цена
27 мај 20:04GLISER DIZEL 130KS MOZE ZAMENA ZA AVTOMOBIL

Gliser volvo 130ks vgraden dizel motor 5 sedista +kabina so separe za...


1 €
или предлог цена
27 мај 13:56Chris Craft 2007 god.

Chris Craft 2007 god. Motor OMC 5.0 200 ks Registriran i servisira...


1 €
или предлог цена
26 мај 12:03Мотор + Чамец (Yamaha 5)

Се продава чамец ✅ Чамецот може да се видат во Скопје ✅


1 МКД
или предлог цена
- 100 % Попуст
30.000 МКД
25 мај 21:22Страна 1 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам