Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
2001 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

NAJGOLEM IZBOR Z REZERVNI DELOVI I OPREMA ZA PILI

KEKO MOTORS NAJGOKEM IZBOR ZA REZERVNI DELOVI I OPREMA ZA MOTORNI PIL...


По Договор
или предлог цена
16 фев 11:25Промовирано

NAJGOLEM IZBOR ZA REZERVNI DELOVI I OPREMA ZA TRIMERI

KEKO MOTORS RASPOLAGA SO SITE DELOVI I OPREMA ZA TRIMERI OSVEN TRI...


По Договор
или предлог цена
16 фев 11:26Промовирано

NAJGOLEM IZBOR ZA REZERVNI DELOVI ZA MOTOKULTIVATORI

KEKO MOTORS RASPOLAGA SO REZERVNI DELOVI ZA MOTOKULTIVATORI ZA IMT 50...


По Договор
или предлог цена
16 фев 11:26Промовирано

internacional traktor

se prodava internacional 533 duplak vo mnogu dobra sostojba traktorot...


7 €
или предлог цена
Денес 17:43Traktor Same 60 ks 4x4

Same 60 ks 4x4 hidraulicen volan #трактор Cenata e fiksna i ne dosaga...


7.600 €
или предлог цена
Денес 17:43Prodavam traktor imt 533 i kombaj zmaj 133

Za povekje informacii na telefon 077 936 369 Toce


По Договор
или предлог цена
Денес 17:42Traktor/Трактор Kubota A195 - увоз од Јапонија

KUBOTA A-195” 4x4, Увоз од Јапонија. Цена:трактор со фреза 4.690 еур....


4.690 €
или предлог цена
Денес 17:21Traktor/Трактор Kubota A15 4x4 - увоз од Јапонија

KUBOTA Aste 15” 4x4 Увоз од Јапонија. Цена: Трактор со фреза 4.490 ...


4.490 €
или предлог цена
Денес 17:21Traktor/Трактор Yanmar Ke-3 4x4 - увоз од Јапонија

Yanmar Ke-3” Увоз од Јапонија. Цена: трактор со фреза 3.690 еур. Г...


3.690 €
или предлог цена
Денес 17:20YANMAR FX22D 4x4- uvoz od JAPONIJA-so freza

ДИРЕКТЕН УВОЗ ОД ЈАПОНИЈА НА МАЛОГАБАРИТНИ ТРАКТОРИ - ИДЕАЛНИ ЗА ОБРА...


4.690 €
или предлог цена
Денес 17:20FREZI - uvoz od JAPONIJA - od 390 do 790 eur

ФРЕЗИ - ДИРЕКТЕН УВОЗ ОД ЈАПОНИЈА ИНФОРМАЦИИ НА ТЕЛЕФОН: 075 457 9...


390 €
или предлог цена
Денес 17:19Motokultivatori KUBOTA , YANMAR - uvoz od JAPONIJA- so freza

РАЧНИ ТРАКТОРИ YANMAR YH80 SS80, KUBOTA K1-85, KUBOTA K7 E7 - . ДИРЕК...


1.190 €
или предлог цена
Денес 17:19Дизел мотори "YANMAR" - увоз од Јапонија

- Цена 190 EUR со ДДВ - Можност за плаќање на рати со кредитна карти...


190 €
или предлог цена
Денес 17:19Traktor/Трактор Hinomoto N279 4x4 - увоз од Јапонија

HINOMOTO N279 4х4.Увоз од Јапонија. Трактор со фреза 6.490 еур. Гуми...


6.490 €
или предлог цена
Денес 17:19Виљушкар Утоварач / Viljuskar Utovarac TOYOTA

“TOYOTA” Утоварувач-вилушкар Увоз од Јапонија Тел. 075 457 991. ...


5.490 €
или предлог цена
Денес 17:18СУПЕР ПРОМОЦИЈА! 1990 еур - Traktor so freza Yanmar YM 2000

СУПЕР СУПЕР ПРОМОЦИЈА до 30 септември: Цена: 1990 еур трактор со фр...


1.990 €
или предлог цена
Денес 17:18Traktor/Трактор Yanmar F13 4x4 - увоз од Јапонија

“YANMAR F13” 4Х4 само 541 работни часови. Увоз од Јапонија. Цена: ...


3.990 €
или предлог цена
Денес 17:17Traktor/Трактор “KUBOTA B14 4x4 - увоз од Јапонија

“KUBOTA” B14, 4X4 Увоз од Јапонија. Цена: трактор со фреза 4.390...


4.390 €
или предлог цена
Денес 17:17Traktor/Трактор Shibaura P155F 4x4 - made in Japan

“SHIBAURA” P155F, 4X4 Увоз од Јапонија. Цена: Трактор со фреза 4.3...


4.390 €
или предлог цена
Денес 17:17Traktor/Трактор Yanmar 2000B - увоз од Јапонија

“YANMAR 2000B” Увоз од Јапонија. Цена: трактор со фреза 2.890 еур. Г...


2.890 €
или предлог цена
Денес 17:17Motokultivator KUBOTA K8 dizel - uvoz Japonija

“K U B O T A” K8, мотокултиватор-дизел, супер состојба. Цена 1.590 е...


1.590 €
или предлог цена
Денес 17:17Трактор/Traktor Yanmar YM1610 - uvoz od Japonija

“YANMAR ym 1610” Цена: трактор со фреза 2.900 еур. Тел 075 457 991 Гу...


2.900 €
или предлог цена
Денес 17:17Motokultivator KUBOTA K72 dizel - made in Japan

“KUBOTA” K72 мотокултиватор - дизел, Увоз од Јапонија. Супер состо...


1.490 €
или предлог цена
Денес 17:16Tomavinkovic

Komplat se so e na slikata


1.700 €
или предлог цена
Денес 15:57John Deere 510

Odlicen traktor. Odlicna hidraulika i ima 3 kardani. 2 kardani se naz...


По Договор
или предлог цена
Денес 15:17Deutz 4006 4x4

Traktorot e vo odlicna sostojba. Za poveke info na 070603020


По Договор
или предлог цена
Денес 15:17Traktor 539

Traktor 539 so kabina dobro socuvan,cena po dogovor


12 МКД
или предлог цена
Денес 15:11FENDT

Se prodava traktor vo odlicna sostojba.


3.600 €
или предлог цена
Денес 15:11Radialna guma Goodyear

Solidna radialna guma Goodyear 16 . 9 . 28 i edna guma 16. 9. 30


По Договор
или предлог цена
Денес 14:22Massey ferguson 35x

Perkins motor 45 konja Napraven generalen remont Fiat store 504 ...


2.300 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
2.400 €
Чешиново / Кочани

Земјоделски возила / Трактори

Денес 14:05Prodavam vladimirec t40 vo besprekorna sostojba

Prodavam t 40 vo ispravna i tehnicka sostojba so 1800 saata motorot i...


2.600 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Земјоделски возила / Трактори

Денес 13:00HONDA G42

HONDA G42 MOTOR IMA STAVENO ZAMENSKI NOV PRED DVE GODINI RABOTEN E ...


600 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Земјоделски возила / Трактори

Денес 13:00Се продава трактор Tafe

Се продава трактор марка Tafe, тип 42, 1500 работни саати, со или без...


По Договор
или предлог цена
Денес 12:44  НОВ ОГЛАС

Massey Ferguson

Traktor massey ferguson 3095, vo odlicna sostojba. 078428786 Moze zam...


16.000 €
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Земјоделски возила / Трактори

Денес 12:40IMT 5106

IMT 5106 Vo odlicna sostojba so novi gumi TELL : 078 281 422


По Договор
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Земјоделски возила / Трактори

Денес 12:01Prikolica

Super sostojba Dobri gumi Širina 1.70 Visina 3.10 2ton tovar


350 €
или предлог цена
Денес 11:46internacional 744

se prodava internacional 744 case vo top sostojba moze zamena za pogo...


1 €
или предлог цена
Денес 11:28internacional 744

se prodava internacional case 744 vo top sostojba moze zamena za pogo...


1 €
или предлог цена
Денес 11:27  НОВ ОГЛАС

IMT 539

Traktorot e pali vozi! 1991 godina, so rotaciona pumpa, kompresor i r...


4.000 €
или предлог цена
Денес 10:50Traktor 533 posledna serija

menuvam za viluskar ili Prodavam 533 vo super sostojba so nov hladnj...


2.000 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
2.200 €
Денес 10:39KULTIVATOR SO FREZA EINHELL 4KS. 60SM NOV

KULTIVATOR PRAKAM PO KARGO


15.000 МКД
или предлог цена
- 9 % Попуст
16.500 МКД
Скопје Центар / Скопје

Земјоделски возила / Трактори

Денес 09:36  НОВ ОГЛАС

Gumi 11 2 28 traktor Trayal novi

Se prodavaat gumi za traktor novi Trayal so 8 platna.. Nadvoresni g...


1 МКД
или предлог цена
Денес 09:00Gumi traktorski 650 75 38 / 620 75 26 so bandazi

Se prodavaat cetiri gumi Nokian so bandazi izvadeni od ist traktor. ...


2.000 €
или предлог цена
Денес 09:00Страна 1 од 51

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам