Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
349 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Plinsko reso Bosch

- Kako novo bez grepka - Ugraden model no moze da se koristi i kako ...


2.000 МКД
или предлог цена
Денес 18:27Печка на пелети / peleti, Ekospar 8kw duvalka, za do 70 m2

Se prodava pecka na peleti Ekospar Tukana 8kw. DUVALKA. Koristena 3 f...


25.000 МКД
или предлог цена
Денес 16:27Pecka na peleti / pelleti

Se prodava pecka na peleti Ekospar Tukana 8kw. DUVALKA. Koristena 3 f...


25.000 МКД
или предлог цена
Денес 16:27Alfa plam 20 kw

Se prodava sporet za parno Alfa plam 20 kw Koristen 3 sezoni odlicno ...


250 €
или предлог цена
Денес 15:14Alfa Plam шпорет електричен и плин

Продавам две години користен комбиниран шпорет на струја и на плин (д...


12.000 МКД
или предлог цена
Денес 12:15  НОВ ОГЛАС

Шпорет на дрва Алфа плам

Се продава шпорет на дрва Алфа Плам користено е 3 сезони.


6.000 МКД
или предлог цена
Денес 11:15  НОВ ОГЛАС

Mini Sporet Rerna skoro Nov pod garancijа|Шпорет Мини Рерна

Се продава Мини рерна користена еден месец целосно функционална под г...


2.000 МКД
или предлог цена
Денес 10:38Шпорет

Добро сочуван,користен 3 сезони


8.000 МКД
или предлог цена
- 11 % Попуст
9.000 МКД
Вчера 21:40Mини шпорет Слобода

Продавам мини шпорет Слобода,како нов,одлично сочуван се работи. Јав...


1.800 МКД
или предлог цена
Вчера 18:12HITNO PRODAVAM SHPORE

HITNO PRODAVAM SHPORE SLOBODA CACAK. BRZINA, PECI TOP. LICE ZA KONTA...


3.000 МКД
или предлог цена
Вчера 15:29Plotna za sporet MIELE

Prodavam plotna za sporet marka Miele. Cena po dogovor. Za site infor...


По Договор
или предлог цена
14 мај 20:51Вградена плотна за готвење / Vgradena plotna za gotvenje

Prodavam nova ploca za gotvenje Gorenje so 4 godini garancija. Nikoga...


12.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Апарати за домаќинство / Шпорети

14 мај 13:10%%%EFTINO Elektricna ringla/elektricno reso/решо %%%

Isprevno elektricno reso koe super zagreva i e idealno za kafe caj i ...


600 МКД
или предлог цена
14 мај 12:20Reso na Plin Rosfraj

1. 38x27 899den 🌟 2. 70x40 1399den 🌟 3. 70x40 1599den 🌟 ...


899 МКД
или предлог цена
13 мај 17:37SPORED MAL ODLICNO

Prodavam spored mal odlicno. Mob 077 684 217 Cena 3300 den


3.300 МКД
или предлог цена
13 мај 16:02L e o v

Mnogu malku koristen sporet na plin i rernata e na plin cena 3800 den...


3.500 МКД
или предлог цена
13 мај 15:30SPORET NA DRVA KORISTEN SAMO 1 GOD 10.000 denaru

Sporetot e na drva kako nov koristen e samo edna godina


10.000 МКД
или предлог цена
Босилово / Струмица

Апарати за домаќинство / Шпорети

13 мај 09:38Se prodava elektricen sporet Beko socuvan

Se prodava elektricen sporet Beko socuvan so ringli i relna sve e isp...


2.000 МКД
или предлог цена
12 мај 23:27Se prodava sporet

Se prodava sporet, vo odlicna sostojba mnogu malku koristen


2.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Апарати за домаќинство / Шпорети

12 мај 22:49Mini sporer Luxell najdobriot model 2000 denari

Мини шпорет Luxell 35 litri furna so tepsija i resetka. Mini sporet L...


1.999 МКД
или предлог цена
- 0 % Попуст
2.000 МКД
Ѓорче Петров / Скопје

Апарати за домаќинство / Шпорети

12 мај 19:16plinsko reso stakleni i rosfajtni

stakleni 1. 38x27 1299den edna ringla 2. 70x40 1799den dve ...


1.299 МКД
или предлог цена
12 мај 11:57Spore ARISTON so ramna ploca

Sporeto go imam 4 godini no ne e mnogu koristeno oti imam plinsko spo...


250 €
или предлог цена
11 мај 19:46Elektricen sporet

Se prodava elektricen sporet povolen vo ispravna sostojba, bez kabel....


3.000 МКД
или предлог цена
11 мај 14:11Се продаваат механизми за шпорети

Се продаваат механизми за шпорети за врати и федери


1 МКД
или предлог цена
11 мај 07:18Се продаваат стакла и врати за шпорети

Се продаваат стакла и врати за шпорети


1 МКД
или предлог цена
11 мај 07:18Sporet Gorenje so ramna ploca

Prodavam sporet Gorenje so ramna ploca vo odlicna sostojba bez nikakv...


22.000 МКД
или предлог цена
10 мај 22:10Шпорет Горење

Продавам многу сочуван шпорет Горење 60 sm, се му функционира и никад...


2.500 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
3.000 МКД
10 мај 13:17Se prodava Elektricen Sporet

Se prodava Elektricen Sporet ispraven 100%.Povekje info 077-989-062


По Договор
или предлог цена
10 мај 11:03Sporet masina perenje frizider

Poradi selidba prodavam sporet beko masina za perenje i frizider dlab...


1 €
или предлог цена
10 мај 07:44Se prodava Elektricen Sporet ISPRAVEN

Sporetot e ispraven i funkcionalen. Sve funkcionira i ringlite i ...


1.100 МКД
или предлог цена
09 мај 19:38Shporet za parno

Se pridava dhporet za parno na drva. Odlichno sochuvan. Cena po dogov...


200 €
или предлог цена
07 мај 12:25Sporet Elegant

Se prodava šporet, ispraven. Cena po dogovor.


2.300 МКД
или предлог цена
06 мај 23:11Soba na drvo

Se prodavat novi sobi na drvo ( 3 kom) .


3.000 МКД
или предлог цена
06 мај 17:53Електричен шпорет Quadro

Продавам Електричен шпорет Quadro не многу користен.. гратис аспирато...


5.000 МКД
или предлог цена
- 29 % Попуст
7.000 МКД
Кисела Вода / Скопје

Апарати за домаќинство / Шпорети

06 мај 08:49Електрично шпоре 'Делиград'

Ел.шпоре е во одлична состојба. Звонете на овој број 075 720 425


По Договор
или предлог цена
04 мај 18:59Нов шпорет ST

Се продава неотпакуван шпорет 50x60, купен 10.900ден


7.000 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
7.500 МКД
04 мај 14:33Se prodava Sporet na drva za parno

Se prodava sporet na drva alfa term 20 za parno na sporetot kotelot e...


20.000 МКД
или предлог цена
04 мај 10:36PRODAVAM ELEKTRICEN SPORET SLOBODA

ПРОДАВАМ ЕЛЕКТРИЧЕН ШПОРЕТ СЛОБОДА ЧАЧАК ВО ИСПРАВНА СОСТОЈБА.


5.000 МКД
или предлог цена
04 мај 05:00Termo pecki

prodavam dve termo pecki


1.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Апарати за домаќинство / Шпорети

03 мај 19:49Kombiniran sporet na struja i plin

Se prodava kombiniran sporet na plin i struja. Cena 3500. Telefon za ...


2.500 МКД
или предлог цена
01 мај 21:04Страна 1 од 9

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам