Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
1159 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Masa

Socuvana


2.000 €
или предлог цена
23 мај 19:11Промовирано

Garnitura

Agolna garnitura so fotelja


5.000 МКД
или предлог цена
Вчера 19:43Аголна гарнитура

Се продава аголна гарнитура од Савело , модел Лука со димензии 270 / ...


17.000 МКД
или предлог цена
Вчера 17:49ПРОДАВАМ ТРОСЕД

Продавам тросед, фотеља, таборетка и маса. Цена по договор. Тел: ...


По Договор
или предлог цена
Вчера 17:44Аголна гарнитура 80€

Продавам половна аголна гарнитура. Ми текна дека треба да ја сликам о...


75 €
или предлог цена
Вчера 17:06  НОВ ОГЛАС

Тросед двосед и фотеља, за дневна соба.

Половна комплет гарнитура, за во дневна соба, може да се смени тапаци...


7.000 МКД
или предлог цена
Вчера 15:32  НОВ ОГЛАС

Kozna garnitura

Se prodava crna kozna garnitura. Trosed i dve fotelji. Dobro socuvani...


100 €
или предлог цена
Вчера 14:55PRODAVAM TROSED I DVOSED HITNO 4000 DEN

PRODAVAM TROSED DVOSED MALCE KORISTENI SE SPUSTAAT ZA SPIENJE NEOST...


11 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

Вчера 13:59  НОВ ОГЛАС

Relaksator

Relaksator


150 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

Вчера 13:42Се продава гарнитура

Се продава аголна гарнитура само отпакована ,воопшто не е користена. ...


13.000 МКД
или предлог цена
Вчера 12:55Prodavam Simpo garnitura

Prodavam sedmosed od Simpo, socuvan, del od nego se pusta za lezaj, a...


8.000 МКД
или предлог цена
Вчера 12:27Garnitura

Trosed,dvosed i fotelja Odlicno zacuvani Broj za kontakt-077567303


5.000 МКД
или предлог цена
- 29 % Попуст
7.000 МКД
Вчера 12:25Prodavam skoro nov garnitura

Masina beko za sadovi za 14 osobi 250€ plotna i furna komplet 200€ p...


400 €
или предлог цена
Вчера 12:12Se prodava komplet garnitura i masicka zacuvana

TROSED, DVOSED I FOTELJA I MASICKA ZACUVANI KAKO NOVI povolno cena...


По Договор
или предлог цена
Вчера 11:47GARNITURA KOZA

Se prodava KOZNA garnitura trosed dvosed fotelja extra zacuvani.


13.000 МКД
или предлог цена
Вчера 11:11Garnitura - Гарнитура

Се продава комплетна гарнитура: - тросед - двосед - фотеља Тросед...


14.000 МКД
или предлог цена
Вчера 11:11Garnitura SIMPO 170 eur ! Druga pokuknina zaradi selenje

Se prodava garnitura SIMPO vo solidna sostojba: Trosed so mehanzam z...


100 €
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

Вчера 11:08Se prodava

Se prodava mesto na pocetokot vo naselba Raca so povrsina od 1200m2 s...


70 €
или предлог цена
- 72 % Попуст
250 €
Вчера 07:04Продавам тросед со две фотељи

Продавам тросед со две фотељи одлично сочувана малку употребувана. Тр...


20.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

Вчера 06:02Тросед, двосед, фотеља

тросед, двосед и фотеља.


6.000 МКД
или предлог цена
04 јун 21:00Trosed, dve fotelji, masa so stolici

Trosed, dve fotelji, masa so stolici


15.000 МКД
или предлог цена
04 јун 20:21Kozna garnitura

Se prodavaat trosed i dvosed koza, kupeni od punkt mebel , dimenzii ...


33.000 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
36.000 МКД
04 јун 20:12TAPACIRANJE STOLICI

✔️ TAPACIRANJE i SERVIS NA ✔️SEKAKOV VID STOLICI ✔️BRZO I KVALITETN...


По Договор
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

04 јун 19:15prodavam skoro nova socuvana garnitura

prodavam skoro nova socuvana garnitura poradi prostor hitno cena 10 0...


10.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

04 јун 17:56Се продава нова софа на пуштањесо вклучен душек

Се продава нова софа на пуштање со вклучен ортопетски душек. Димензи...


550 €
или предлог цена
04 јун 16:09ГАРНИТУРA ЗА ТЕРАСA, ДВОР ИЛИ ГРАДИНА

Тросед,двосед,фотелја,масичка. (Железни) 1 Година користен Контак...


12.500 МКД
или предлог цена
- 15 % Попуст
14.700 МКД
04 јун 15:49Garnitura za sedenje

Trosed, so dve fotejli I taburetka. Socuvana I vo odlicna sostojba. M...


По Договор
или предлог цена
04 јун 15:31Agolna garnitura so mehanizam za spienje

Se prodava mesec dena koristena agolna garnitura so mehanizam za spie...


28.000 МКД
или предлог цена
04 јун 15:31Garnitura za sedenje

Komplet garnitura za dnevna se cuvaat nedela dwna i gi krsam


7.000 МКД
или предлог цена
- 30 % Попуст
10.000 МКД
04 јун 13:54Garnitura za sedenje Гарнитура за седење

Гарнитура за седење 3 х 2.10 м.


43.000 МКД
или предлог цена
04 јун 12:35ЕФТИНО!ПОЕФТИНО,ЗДРАВЈЕ-ГАРНИТУРИ ЗА СЕДЕЊЕ

ГАРНИТУРИ ЗА ТЕРАСИ,ДВОРОВИ.ГРАДИНИ Произведува Фенико2000-Богданци ...


1 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Дневна соба / Гарнитури за седење

04 јун 09:37Se prodava garnitura of Simpo

Se prodava Metropoliten garnitura - dvosed trosed i fotelja vo shtof ...


23.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

04 јун 07:15NOVA GARNITURA SO MEMORI PENA

Nova garnitura se Gleda od Slikite kupena od Prima 2020 dimenzi 270sm...


15.000 МКД
или предлог цена
04 јун 06:30Trosed so mehanizam za pustanje i fotelja

Se prodava trosed so mehanizam za pushtanje i fotelja odlichno zachuv...


10.000 МКД
или предлог цена
03 јун 18:13Тросед двосед фотеља и клуб масичка

Се продава комплет гарнитура тросед двосед и фотеља. Комбинација дрво...


9.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

03 јун 17:09SEDMOSED 6000 DEN

Se prodava sedmosed so se fotelja. Mnogu dobro zacuvan.. Trosedot si ...


6.000 МКД
или предлог цена
03 јун 15:22Аголна гарнитура

Во добра состојба. Барајте на: 078360905 Соња


10.000 МКД
или предлог цена
03 јун 12:33ITNOO!! Se prodava garnitura + klub masa!!!!

Garnitura od eko koza so dimenzii 190 + 190 + 95 zaedno so klub masa ...


350 €
или предлог цена
03 јун 11:44Prodavam Kozna Garnitura Trosed & Dvosed

Trosed i dvosed kozni socuvani 100evra


100 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

03 јун 10:19Francuski lezaj

Se prodava zvonete na 078 629 837 blaze


2.000 МКД
или предлог цена
03 јун 09:35Nov sedmosed i klub masa

Se prodava mnogu malku koristen sedmosed praven po naracka vo vakva b...


700 €
или предлог цена
03 јун 08:22Страна 1 од 29

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам