Подкатегорија:
                   
121 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

RAM memorija 4GB DDR3 1600 mHz, hynix

Prodavam dve parcinja RAM memorija 4GB DDR3 1600 mHz, hynix -edno...


600 МКД
или предлог цена
Вчера 18:48Lenovo docking station

Prodavm 2 doking station za Lenovo. Odgovara na x220, t440....


35 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Делови и опрема за Лаптопи / Останато

26 мар 20:23Baterija za macbook air a1466 so 190 ciklusi

Mozna e montaza


5.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Делови и опрема за Лаптопи / Батерии

24 мар 20:08Samsung 2GB DDR3 Memory SO-DIMM 204pin 1Rx8 PC3-10600S 1333M

Samsung 2GB DDR3 Memory SO-DIMM 204pin 1Rx8 PC3-10600S 1333MHz x2...


490 МКД
или предлог цена
23 мар 13:02HDD 1TB od DELL laptop

Se prodava ispraven disc 1TB, poradi zamena so SSD. Centar kaj Ram...


15 €
или предлог цена
- 98 % Попуст
1.000 €
20 мар 15:19Delovi za Lenovo Thinkpad Yoga 460

Sve e ispravno Sjrsen e ekranot i tacot SAMO NA DELOVI SE PRODAVA!!!!


7 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Делови и опрема за Лаптопи / Останато

18 мар 14:26Hard diskovi za laptop HDD 2.5

Site diskovi se bez bad sectori moze i proverka bez nikakov problem ...


1.000 МКД
или предлог цена
18 мар 08:11Nov adapter za Dell 19.5 ,180w 9.3 a

Nov orginal


6.000 МКД
или предлог цена
17 мар 20:28Половни RAM мемории за лаптоп

Продавам половни рам мемори: 1 gb ddr2 450 денари 512 mb ddr2 300 д...


1 МКД
или предлог цена
16 мар 20:02RAM Memorija SAMSUNG 4GB 1600MHz DDR3 DDR3L SODIMM Laptop

Nova i neotpakuvana RAM Memorija SAMSUNG 4GB 1600MHz CL11 DDR3 DDR3L...


1.200 МКД
или предлог цена
13 мар 23:35RAM Memorija SAMSUNG 8GB 2 x 4GB DDR3 1.5V SODIMM za Laptop

RAM Memorija SAMSUNG 8GB 2 x 4GB DDR3 1.5V SODIMM za Laptop


2.000 МКД
или предлог цена
13 мар 19:35Ekrani displei zasite laptopi Ekran Acer Dell lenovo displej

Se prodavaat ekrani za laptopi Za site marki na laptopi. Ceni od...


1.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Делови и опрема за Лаптопи / Eкрани

13 мар 14:43Prodavam neispravni baterii za laptop - pogolema kolicina

Prodavam neispravni baterii za laptopi, pogolema kolicina imam.


2 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Делови и опрема за Лаптопи / Батерии

12 мар 11:10Baterija za lenovo u 430 i u 530

Wl 21% odlicna moze i montaza


3.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Делови и опрема за Лаптопи / Батерии

10 мар 14:31RAM Memorija SAMSUNG 8GB 2 x 4GB DDR3 1.5V SODIMM za Laptop

RAM Memorija SAMSUNG 8GB 2 x 4GB DDR3 1.5V SODIMM za Laptop


2.000 МКД
или предлог цена
07 мар 12:45Ram za laptop 2x 8GB DDR4

Hp26d4s9s8me-8 Kingston 8gb Pc4-2666v SO DIMM Memory Dve parcinja ...


1.500 МКД
или предлог цена
06 мар 23:28Baterija za ASUS X553 ORGINAL

2.5 do 3 casa 2500 mkd


2.500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Делови и опрема за Лаптопи / Батерии

06 мар 12:53Acer Aspire One ZG5 site delovi osven ekran

gi imam site delovi osven ekran


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Делови и опрема за Лаптопи / Останато

01 мар 20:23Ram memorii za laptop i harddisk HDD

Prodavam HDD za laptopi ram memorii za laptop


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Делови и опрема за Лаптопи / Останато

01 мар 20:23NOVA BATERIJA HP ZZ-06

Prodavam nova nekoristena baterija za HP Lap Top, odgovara za: HP Pro...


3.100 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Делови и опрема за Лаптопи / Батерии

24 фев 18:24L50-C C55D-C C55T-C P55T-C 30 pin флет кабел

Flex Cable For Toshiba Satellite L50-C C55D-C C55T-C P55T-C 30 pin - ...


1.400 МКД
или предлог цена
22 фев 22:28NOVA TASTATURA za HP Probook 450 G5 455 G5 470 G5

Original New for HP Probook 450 G5 455 G5 470 G5 НОВА оригинал таст...


2.400 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Делови и опрема за Лаптопи / Тастатури

22 фев 22:12lenovo G500 G505 G510 флет кабел

флет каберл за lenovo G500 G505 G510 LVDS CABLE


1.400 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Делови и опрема за Лаптопи / Eкрани

22 фев 22:12DD3 ram memoriii od 2 GB

Prodavam 2 DDR 3 ram memorii od 2 GB - MT8KTF -PC3L - 10600s - made...


850 МКД
или предлог цена
22 фев 06:43Docking station DELL

Продавам два нови docking station Dell Dock – WD19S 130W type C компл...


8.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Делови и опрема за Лаптопи / Останато

21 фев 22:43Original Baterii za laptop Acer. Poveke modeli. Baterija

Se prodavaat baterii za poveke modeli na Acer Aspire и Predator lapto...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Делови и опрема за Лаптопи / Батерии

20 фев 13:18Apple tastatura tastaturi

Vo ispravna sostojba Prakjam po kargo 9 komada na lager


1.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Делови и опрема за Лаптопи / Тастатури

12 фев 15:51Samsung ddr4 ram 4gb 2666mhz

Samsung ddr4 ram 4gb 2666mhz izvaden od nov laptop poradi nadograba.


1.000 МКД
или предлог цена
07 фев 09:48RAM Memorija SAMSUNG 8GB DDR4 SODIMM Laptop

RAM Memorija SAMSUNG 8GB DDR4 SODIMM Laptop


1.800 МКД
или предлог цена
06 фев 15:01Originalni Polnaci i baterii za laptop, Полначи и Батерии

Se prodavaat originalni adapteri polnaci za laptopi HP Replace spa...


2.500 МКД
или предлог цена
31 јан 20:19LENOVO GAMING TASTATURI ORG SO POZADINSKO SVETLO

T440.T440P,T440S, T450S T460 T570/575 T580 P51S P52S LEGION Y520 IKB ...


777.877 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Делови и опрема за Лаптопи / Тастатури

29 јан 23:57Tastaturi Dell org svetlecki

LATITUDE E 5550,PRECISION 17 INSPIRON 15 5000/5565/5567/ INSPIRON 17 ...


777 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Делови и опрема за Лаптопи / Тастатури

29 јан 23:47HP SVETLECKI ORG TASTATURI GAMING

Elitebook 850 G5,850 G6 FOLIO 1040 G3 HP 650 G8,HP 450 G8 HP 650 G4,...


777 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Делови и опрема за Лаптопи / Тастатури

29 јан 23:38Tastaturi za asus ROG Gaming modeli lager

N551,N751 SVETLECKA SO GOLEM I MAL ENTER G551,G771 SVETLECKA GL553V,...


777 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Делови и опрема за Лаптопи / Тастатури

29 јан 23:26Acer nitro 5 acer predator nova org svetlecka

Nova


4.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Делови и опрема за Лаптопи / Тастатури

29 јан 23:17RAM Memorija KINGSTON 8GB 1600MHz DDR3 DDR3L SODIMM Laptop

Nova i neotpakuvana RAM Memorija KINGSTON 8GB 1600MHz CL11 DDR3 DDR3L...


2.200 МКД
или предлог цена
25 јан 02:00HP USB-C Universal Dock

Се продава нов и некористен ХП Докинг.


6.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Делови и опрема за Лаптопи / Останато

20 јан 10:29ХП Докинг, HP Docking station, HP Dock station

Се продава нов и некористен ХП Докинг Г2 Тандерболт.


10.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Делови и опрема за Лаптопи / Останато

20 јан 10:11Hp polnac 180 w 19.5 v 9.2 A

Donesen od swiss Prakjam po kargo


2.500 МКД
или предлог цена
13 јан 00:01Polnaci Polnac Acer Toshiba Hp

Razno polnaci od site vidovi na laptopi ponovi modeli stari modeli ,p...


1 МКД
или предлог цена
12 јан 23:57Страна 1 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам