25 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Компресор”HITACHI”, увоз од Јапонија. Цена 390 еур

Компресор”HITACHI”, увоз од Јапонија. Цена 390 еур. Тел 075 457 991. ...


390 €
или предлог цена
Вчера 21:22Se prodava cirkular na ingco

Se prodava cirkular na ingco mnogu malce koristen na baterri cirkular...


2.500 €
или предлог цена
01 авг 13:18Makita

Se prodava orginal strafalica makita 4.8 v donesena od germanija so ...


2.500 МКД
или предлог цена
01 авг 13:18Se prodava lisicarka na ingco

Prodavam mnogu malce koristena lisicarka na baaterii na ingco raboti ...


3.500 МКД
или предлог цена
01 авг 13:18Dewalt 18w

Se prodavat sajkarki na dewalt 18v xr doneseni se od germanija vo dob...


300 €
или предлог цена
01 авг 13:17APARAT ZA VARENJE VARSTROJ

APARAT ZA VARENJE VO ODLICNA SOSTOJBA 075-233-455 Barajte na ovoj br...


1 МКД
или предлог цена
30 јул 16:50Slajferka agolna za stolarija i dr.

Ispravna


4.800 МКД
или предлог цена
- 4 % Попуст
5.000 МКД
28 јул 09:11Worx

Se prodava strafalica malku koristena komplet so polnac


500 МКД
или предлог цена
08 јул 19:20Pumpa za voda 50'' i 70'' vakumski

Benzinska pumpa za voda Agromax so 1 godina garancija site mozni reze...


9.500 €
или предлог цена
20 јун 08:52Udarna bormasina Parkside 1100w

Udarna bormasina parkside 1100w germansko proizvodstvo so 3 godini ga...


4.000 МКД
или предлог цена
02 мај 09:25Prodazba otkup i reparacija na Parkside x20 baterii

Prodazba otkup i reparacija na Parkside baterii od x20 team od 2ah i ...


1 €
или предлог цена
02 фев 10:32Baterii od 2Ah i polnaci

Novi dermansko proizvidstvo 2ah baterii i polnaci 2,4v


1 МКД
или предлог цена
29 дек 11:13mala brusalica

-se prodava brusalica -vo odlicna sostojba -cena po dogovor


1 €
или предлог цена
27 дек 17:49Se prodava stopanska vaga do 15t

-se prodava stopanska vaga - meri do 15 tona - ispravna -cena po...


1 €
или предлог цена
27 дек 17:47Se prodava drebong

-se prodava drebong vo odlicna sostojba -cena po dogovor


1 €
или предлог цена
27 дек 17:42Се продаваат водени пумпи

-1 слика- водна пумпа со 6 глави дојс мотор оригинал -2 слика- водна...


1 €
или предлог цена
21 дек 22:36се продава компресор

-во добра состојба


1 €
или предлог цена
21 дек 22:15Masinka za secenje plocki

Ispravna


3.000 МКД
или предлог цена
06 дек 19:08Elektro motor 5.5 kw 1400 vr

0


По Договор
или предлог цена
18 окт 23:04Elektro motor 5.5 kw 1400 vr

0


По Договор
или предлог цена
13 окт 20:21Elektro motor 5.5 kw 1400 vr

0


По Договор
или предлог цена
12 окт 15:17Pumpa za voda f50 f70

Benzinska pumpa za voda Agromax so 1 godina garancija site mozni reze...


135 €
или предлог цена
14 јул 13:09Se prodava Lensometar TOPCOM

Seprodava Lensometar TOPCOM (Japan) Telefon za kontakt 076 408 619


1 €
или предлог цена
14 окт 12:08Машина за глетување PFT SWING

Се продава машина за глетување PFT SWING III во одлична состојба и ма...


2.200 €
или предлог цена
12 авг 16:10Elektromotor

Motorot e namenet za cirkular za secenje drva.


6.000 МКД
или предлог цена
07 авг 12:32Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам