835 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

"VILLA IVANOVI"-APARTMENTS & ROOMS

Objekt vo sama blizina na bregot na Ohridskoto ezero potpolno renovir...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

02 јул 21:05Промовирано

Апартман за 2 особи во строг центар на Охрид, со паркинг

> Се издава апартман во централно градско подрачје во близина на глав...


25 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Вчера 20:14Промовирано

Се издава Стан во Охрид

Станот се наоѓа во близина на градската болница на оддалеченост од 15...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Денес 10:11Промовирано

sobi za turisti

izdavam sobi vo nova kukja,imame 1spalna soba i 2 cetirikrevetni sobi...


400 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

Денес 13:36Вила Стивен

Cе издаваат двокреветни и трокреветни соби во Населба Рача. Секоја со...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

Денес 13:29Кампување во Љубаништа

Се издаваат камп приколки и викендица, комплетно опремени со туш и ку...


1.700 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Денес 13:25Smestuvanje (accommodation) Apartman vo centar Ohrid

!!! APARTMAN "ANTONIO 3" !!! NE GO IZDAVAME NA LICA POMALI OD 20 G...


1.800 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Денес 13:16Smestuvanje (accommodation) Apartman vo centar Ohrid

NE GO IZDAVAME NA LICA POMALI OD 20 GODINI... !!! APARTMAN "ANTONI...


1.500 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Денес 13:15Smestuvanje (accommodation) Apartman vo centar

NE GO IZDAVAME NA LICA POMALI OD 20 GODINI... ...Od 25 Juli do 5 Avg...


2.400 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Денес 13:15Smestuvanje (accommodation) Apartman vo centar Ohrid

!!! APARTMAN "ANTONIO 4" !!! NE GO IZDAVAME NA LICA POMALI OD 20 G...


40 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Денес 13:15Кампување во Љубаништа

Се издаваат камп приколки и викендица, комплетно опремени со туш и ку...


1.700 МКД
или предлог цена
Охрид

Кампинг

Денес 13:12Apartmani "Studia Daniel" Pestani

"Studia Daniel" Pestani vi nudi novi opremeni Studia (sobi) koi raspo...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Денес 13:05Ohrid, luksuzni Apartmani vo strog centar - najniska cena

Izdavam novi i odlicno namesteni studia(kapacitet 4 lica) i apartmani...


6 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Денес 13:04Издавам стан

APARTMAN SO DVE SPALNI DNEVEN PRESTOI KUNJA TERASA WFI KAB.TV.PARKING...


11.111 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Денес 13:02SOBI I STUDIA VO OHRID

Se izdavaat sobi i studia vo Ohrid opremeni so: TV Kablovska Wi-fi...


450 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

Денес 13:00Sobi so kupatilo, terasa i pogled na ezero Ohrid

СЛОБОДНИ ТЕРМИНИ на web: https://ohridlakeview.gdenamore.com/ Студ...


10 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Денес 13:00Во Евроо Хотел Струга апартмани

Издавам Апартмани во Евро хотел Струга, на сама плажа, опремен со ку...


1.500 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Денес 13:00Izdavam stan za turisti Ohrid

Izdavam stan vo Ohrid 63 kvadrati za turisti 5 min do centar 2 sobi ...


500 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Денес 13:00Garsoniera- Studio Apartman vo najstrog centar na Ohrid

Se izdava kompletno opremen Studio Apartman ( kablovska TV, bezzicen ...


1.790 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Денес 13:00SE IZDAVA VIKENDICA VO LJUBANISTA

SE IZDAVA VIKENDICA VO LJUBANIŠTA SO PREKRASEN POGLED NA OHRIDSKOTO E...


2.900 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Денес 13:00IZDAVANJE APARTMAN VO CENTAR

Se izdava apartman vo strog centar do staro kino ,


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Денес 13:00Vila Stefan s.Ramne OHRID

Vila Stefan se naogja na padinite na planinata Galicica , so prekrase...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Денес 13:00PROMOCIJA "Vila Apartmani Stefan" Ohrid- s.Ramne

Vila Stefan se naogja na padinite na planinata Galicica , so prekrase...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Денес 13:00Apartman strog centar 1

-Se izdava apartman(stan) vo strogiot centar na Ohrid, namenet za dve...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Денес 13:00Apartmani " Studia Daniel" Pestani

Apartmani "Studia Daniel" Pestani vi nudi prekrasni novi i opremeni S...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Денес 12:53Соби и Апартмани Јагода

Соби и апартмани во Охрид, на неколку минути од центарот и езерото ...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

Денес 12:46Se izdava sprat od kuka za turisti

se izdava sprat od kuka-apartman za turisti so sopstven parking,ka...


40 €
или предлог цена
Охрид

Соби

Денес 12:31Apartmani Ohrid centar na samiot kej so pogled na ezero

Se izdavaat apartmani na samiot Kej so pogled na ezero vo centarot na...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Денес 12:07Apartmani Slavica i Marce

SE IZDAVA UREDNO OPREMEN APARTMAN ZA 6 DO 10 OSOBI KAJ NOV...


300 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Денес 11:51Apartmani za izdavanje

Se izdavaat apartmani 850m oddaleceni od centarot na ohrid. Apartman...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Денес 11:49se izdava nov stan-apartman 55m2,vo centar na Ohrid

aprtmanot se naoga blisku do centarot (pozadi skalestata zgrada) rasp...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Денес 11:49Apartmani za iznajmuvanje

.SE izdavaat apartmani 850m oddaleceni od centarot na ohrid. Apartman...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Денес 11:49Нов Апартман 50м до Езеро со Бесплатен Паркинг

Адреса: Партизанска 1 Апартманот Инфинити се наоѓа во строгиот цен...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Денес 11:35Sobi i apartmani Ohrid

Издавам соби, студиа и апартмани во зависност од потребите на гостите...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

Денес 11:05Se izdava apartman vo Ohrid

Apartman vo Ohrid vo blizina na gradskiot pazar,kompletno opremen so ...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Денес 10:59Ohrid,Pestani,apartmani Naum 075-840-272

Izdavam apartani vo Ohrid-Pestani Naum 075-840-272


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Денес 10:59APARTMENTS VELA - Novo Trokrevetno Studio

Novo studio se izdava vo Peshtani, na samiot breg od Ohridskoto Ezero...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Денес 10:50APARTMANI STUDIJA PALOSKI

Izdavam dobro uredeni apartmani studija. Raspolagam so 2 trokrevetni...


600 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Денес 10:4844 Villa - апартмани во центарот на Охрид, сопствен паркинг

Специјални цени - Во тивка, пријатна и мирна околина, 44 ВИЛА е лоцир...


25 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Денес 10:45Apartments LAVO Ohridska carshija smestuvanje so parking

Адреса: 7-ми Ноември, број 9 Апартманите ЛАВО се наоѓаат во центар...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Денес 10:40Se izdava apartman vo centarot na Ohrid

Se izdava apartman za 4 osobi vo sprat od kuka Opremen so Tv Kablo...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Денес 10:40Izdavam Studio-Apartman vo Ohrid-odlicna cena

Aпартманот се наоѓа во Охрид , населба 'Христо Узунов' Зг. Слобода. ...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

Денес 10:31SOBI VO NASELBA RACA ! VILLA D&M

VILLATA RASPOLAGA SO DVOKREVETNI I TROKREVETNI SOBI. SOBITE SE OPREME...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

Денес 10:27Страна 1 од 21

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам