Неготино
                   
244 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Косилица за трава” КUBOTA” со сопствен погон

Косилица за трава” КUBOTA” со сопствен погон, два ножа, за поголеми п...


590 €
или предлог цена
Вчера 22:45Косилица за трава “ HONDA” со сопствен погон

Косилица за трава “ HONDA” со сопствен погон. цена 590 еур, тел 075 4...


590 €
или предлог цена
Вчера 22:45Моторна пила ZENOAH-Komatsu G3200EZ 4,3kg

ZENOAH-Komatsu G3200EZ,моторна пила. 4.3 кгр. во супер состојба. Ув...


8.000 МКД
или предлог цена
Вчера 22:44Моторна Пила - MAKITA E2835

MAKITA E2835 - моторна пила, во супер состојба, Увоз од Јапонија Це...


6.000 МКД
или предлог цена
Вчера 22:43Keramidi

Vo odlicna sostojba 120 po 10 denara


10 МКД
или предлог цена
Вчера 12:59Masa so Epoksidna Smola

Nova medijapanska masa so epoksidna smola.


17.000 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
18.000 МКД
Неготино

Дневна соба / Маси

Вчера 09:34Masa so Epoksidna Smola

Nova medijapanska masa so epoksidna smola.


18.000 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
20.000 МКД
Неготино

Дневна соба / Маси

Вчера 09:34Lozje vo kavadarci 4 dekari

Lozjeto se naocja vo blizina na tikveskoto ezero brusanski pat 4 deka...


2.500 €
или предлог цена
Неготино

Останато

02 јул 17:14Se prodavaat Metli

Metli so raćki, i bez racki. Metlite se pogodni za metenje na pogole...


100 МКД
или предлог цена
02 јул 09:55KOMODA visecki plakar zamena za ubava rakija

Komodata e MN zacuvana I ima I visecki plakar so nea ideal a za TV si...


6.000 МКД
или предлог цена
01 јул 16:18Sofa Trosed dvosed fotelja

perfekt sostojba so trosed so mehanizam na pushtanje zacuvano max!!...


1 МКД
или предлог цена
01 јул 08:29Inox inoks porta ograda

Se prodava Porta izrabotena od Inox materilaj koristena edna godina n...


По Договор
или предлог цена
Неготино

Градина / Огради

30 јун 23:39LUSTERI ZA VO GRADINA / LETNIKOVCI / TERASI

72 cm so 4 lambi / 100 cm so 6 lambi


1 €
или предлог цена
Неготино

Градина / Украси

30 јун 23:34GARNITURA OD BURINjA

Burinjata se 225 L


1 €
или предлог цена
30 јун 23:34Bure Bar (225L)

Bure Bar


1 €
или предлог цена
30 јун 23:34MASA KLUPA STOLICI ZA VO GRADINA LETNI BAVCI RESTORANI

MASA F-1,5m KLUPI 1,3m


1 €
или предлог цена
30 јун 23:34PRODAVAM DRVENA KOLA

Prodavam ukrasna drvena kola


1 МКД
или предлог цена
30 јун 22:40Makita

Novi original makita


9.000 МКД
или предлог цена
30 јун 19:33Ukrasni crkvicki

Se prodavat ukrasni crkvicki Tvrda gradba 075 303 358


5.000 МКД
или предлог цена
Неготино

Градина / Останато

29 јун 18:55Печки на пелет Екошпар / Ekospar лагер од сите модели

Се продаваат печки на пелет од програмата на Ekospar, имаме лагер од ...


850 €
или предлог цена
29 јун 18:40STAKLENI OGRADI TUS KABINI ALUMINSKI OGRADI 'SASKO-GIS'

TUS KABINI STAKLENI,ALUMINSKI I KOVANI OGRADI TENDA KAPII SKALI SPALN...


28 јун 18:57Се продава кревет

Се продава кревет не е користен. Инфо 071370305. Должина 2м Ширина ...


3.000 МКД
или предлог цена
26 јун 19:43Komoda visok sjaj

Dolga 3.60 m Delliva na dva dela po 1.80m


250 €
или предлог цена
25 јун 12:48Se prodava decka soba na sprat so 2 lezaja

Prodavam decka soba dolga e 4.20 so skafcijna fioki plakarce dosta fu...


400 €
или предлог цена
24 јун 16:10Stalazi za vino

Stalazi za vino


3.000 МКД
или предлог цена
24 јун 14:53Keramidi skoro kako novi

Tel. br za infotmacii : 076/540-101


23 МКД
или предлог цена
23 јун 18:09crkvicki

Ukrasni crkvicki za vo dvor


10 МКД
или предлог цена
22 јун 18:38Железна врата со стакло!

Се продава Железна врата со стакло димензија 210/91!


1.200 МКД
или предлог цена
21 јун 16:09Alfa Plam Luca

Se prodava kamin na peleti Alfa Plam Luca vo odlicna sostojba koriste...


30.000 МКД
или предлог цена
20 јун 09:17Masina za kopanje busenje dupki - Svrdel

Svrdel Agromax dupcalka za dupcenje dupki vo zemja, za sadenje drv...


9.500 МКД
или предлог цена
20 јун 08:52Bukov parket

Prodavam bukov parket dimenzii 400x42x21, nov suv 1000%. Kolicina 12m...


1 €
или предлог цена
19 јун 22:10BALKONSKI VRATI%

Se prodavaat 5 vrati balkonski so duplo staklo i kapaci so dimenzii 2...


15 јун 15:23Термо Печка Termo Pecka 4.5kw

Термо печка 4.5kw, исправна, со постоље со тркалца. Печката е разѕида...


2.500 МКД
или предлог цена
15 јун 11:38Elektricni Kamini

Се продаваат нови електрични камини, и рамки за камини. Останато е уш...


1 €
или предлог цена
06 јун 17:34garnitura trosed dvosed fotelja

odlicno socuvani


5.600 МКД
или предлог цена
05 јун 10:25клуб маса

130cm x 60 cm


1.000 МКД
или предлог цена
Неготино

Дневна соба / Маси

05 јун 10:25DRAPERI ZACUVANI I PREUBAVI

3 razlicni dimenzii: 1. 4m so 3 kruga - 4000 mkd 2. 2,8m so 2 kruga...


2.500 МКД
или предлог цена
29 мај 14:42polovni aparati

Ima cena na sekoja slika i plus sliki za tehnickite karakteristiki


1 МКД
или предлог цена
28 мај 21:34Resetka za sporet

Се продава нова решетка за шпорет 400 денара


400 МКД
или предлог цена
24 мај 13:05Pumpa Pumpi za voda 3''

Benzinska pumpa za voda Agromax so 2 godini garancija site mozni reze...


150 €
или предлог цена
21 мај 09:55Страна 1 од 7

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам