Неготино
                   
1421 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

RENAULT MEGANE III 1.4 TCE TURBO BENZIN PLIN 131KS

KOMANDI NA VOLAN TEMPOMAT PARKING SENZORI NAZAD BANDASI 17KI CON...


5.500 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

Денес 14:42Citroen berlingo

Se prodava Citroën Berlingo 1.6 HDI . Odlicna, napraven celosen serv...


2.500 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

Денес 13:44  НОВ ОГЛАС

Mazda 3 1.6 HDI

Prodavam Mazda 3 Vo Odlicna Sostojba Redovno Servisirana I Odrzhava...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
4.500 €
Неготино

Автомобили

Денес 13:29Man Kiper СЕ ПРОДАВА MAN TGS 41.400 8X4-24м3

Man Kiper СЕ ПРОДАВА MAN TGS 41.400 8X4- ВО ОДЛИЧНА СОСТОЈБА! Годин...


Денес 13:02GOLF 4

Se prodava GOLF IV 1,9 SDI 50KW/68KS, 3 VRATI, 2001 GOD...


2.200 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

Денес 13:00407 SW

Delovi za Peugeot 407 SW 2005 god.


100 €
или предлог цена
Денес 13:00MAN TGX 18.480 Euro 5

Продавам MAN TGX 18.480,2007 година,регистриран до 02.02.2023 година....


15.000 €
или предлог цена
Неготино

Камиони

Денес 11:05  НОВ ОГЛАС

Corsa d 1.2 16v 2010

Plateno e se do reg. Donesena so vozenje od germanija klima ladi mozn...


3.350 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

Денес 09:40Range Rover Sport 2.7 HSE Moze Zamena

Направен голем сервис пред 1000км Сменета цела предница пред 3000км ...


10.900 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
11.400 €
Неготино

Автомобили

Денес 08:05Bandazi orginal za jeep cherokee

5x114.3 Info na br. 075 786 664


150 €
или предлог цена
Вчера 22:53AUDI A5 2.7TDI S-line

Audi A5 2.7 TDI 190ks. 2008god. Reg. Do 06.2023 Full oprema S-Line


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
12.000 €
Неготино

Автомобили

Вчера 22:53Traktor/Трактор Kubota A15 4x4 - увоз од Јапонија

KUBOTA Aste 15” 4x4 Увоз од Јапонија. Цена: Трактор со фреза 4.490 ...


4.490 €
или предлог цена
Вчера 22:45Traktor/Трактор Kubota A195 - увоз од Јапонија

KUBOTA A-195” 4x4, Увоз од Јапонија. Цена:трактор со фреза 4.690 еур....


4.690 €
или предлог цена
Вчера 22:45Traktor/Трактор Yanmar Ke-3 4x4 - увоз од Јапонија

Yanmar Ke-3” Увоз од Јапонија. Цена: трактор со фреза 3.690 еур. Г...


3.690 €
или предлог цена
Вчера 22:44FREZI - uvoz od JAPONIJA - od 390 do 790 eur

ФРЕЗИ - ДИРЕКТЕН УВОЗ ОД ЈАПОНИЈА ИНФОРМАЦИИ НА ТЕЛЕФОН: 075 457 9...


390 €
или предлог цена
Вчера 22:44Motokultivatori KUBOTA , YANMAR - uvoz od JAPONIJA- so freza

РАЧНИ ТРАКТОРИ YANMAR YH80 SS80, KUBOTA K1-85, KUBOTA K7 E7 - . ДИРЕК...


1.190 €
или предлог цена
Вчера 22:44Дизел мотори "YANMAR" - увоз од Јапонија

- Цена 190 EUR со ДДВ - Можност за плаќање на рати со кредитна карти...


190 €
или предлог цена
Вчера 22:44YANMAR FX22D 4x4- uvoz od JAPONIJA-so freza

ДИРЕКТЕН УВОЗ ОД ЈАПОНИЈА НА МАЛОГАБАРИТНИ ТРАКТОРИ - ИДЕАЛНИ ЗА ОБРА...


4.690 €
или предлог цена
Вчера 22:44Дизел мотор”YANMAR” SS90, увоз од Јапонија. Цена 790 еур Тел

Дизел мотор”YANMAR” SS90, увоз од Јапонија. Цена 790 еур Тел 075 457 ...


790 €
или предлог цена
Вчера 22:43Traktor/Трактор Hinomoto N279 4x4 - увоз од Јапонија

HINOMOTO N279 4х4.Увоз од Јапонија. Трактор со фреза 6.490 еур. Гуми...


6.490 €
или предлог цена
Вчера 22:43Виљушкар Утоварач / Viljuskar Utovarac TOYOTA

“TOYOTA” Утоварувач-вилушкар Увоз од Јапонија Тел. 075 457 991. ...


5.490 €
или предлог цена
Вчера 22:43СУПЕР ПРОМОЦИЈА! 1990 еур - Traktor so freza Yanmar YM 2000

СУПЕР СУПЕР ПРОМОЦИЈА до 30 септември: Цена: 1990 еур трактор со фр...


1.990 €
или предлог цена
Вчера 22:42Traktor/Трактор Yanmar F13 4x4 - увоз од Јапонија

“YANMAR F13” 4Х4 само 541 работни часови. Увоз од Јапонија. Цена: ...


3.990 €
или предлог цена
Вчера 22:41Traktor/Трактор “KUBOTA B14 4x4 - увоз од Јапонија

“KUBOTA” B14, 4X4 Увоз од Јапонија. Цена: трактор со фреза 4.390...


4.390 €
или предлог цена
Вчера 22:41Traktor/Трактор Shibaura P155F 4x4 - made in Japan

“SHIBAURA” P155F, 4X4 Увоз од Јапонија. Цена: Трактор со фреза 4.3...


4.390 €
или предлог цена
Вчера 22:41Traktor/Трактор Yanmar 2000B - увоз од Јапонија

“YANMAR 2000B” Увоз од Јапонија. Цена: трактор со фреза 2.890 еур. Г...


2.890 €
или предлог цена
Вчера 22:41Motokultivator KUBOTA K8 dizel - uvoz Japonija

“K U B O T A” K8, мотокултиватор-дизел, супер состојба. Цена 1.590 е...


1.590 €
или предлог цена
Вчера 22:41Трактор/Traktor Yanmar YM1610 - uvoz od Japonija

“YANMAR ym 1610” Цена: трактор со фреза 2.900 еур. Тел 075 457 991 Гу...


2.900 €
или предлог цена
Вчера 22:41Motokultivator KUBOTA K72 dizel - made in Japan

“KUBOTA” K72 мотокултиватор - дизел, Увоз од Јапонија. Супер состо...


1.490 €
или предлог цена
Вчера 22:41Renault Clio

Се продава автомобил Renault Clio 2006 година, исправен.


2.100 €
или предлог цена
- 11 % Попуст
2.350 €
Неготино

Автомобили

Вчера 20:42CHEVROLET CAPTIVA 4×4 2.O CDTI 150 ks

Chevroletot e vo odlicna sostojba Napraven servis Moze da se vidi ...


5.500 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

Вчера 18:21  НОВ ОГЛАС

Citroen C4 Aircross 4x4 1.8 HDI

Voziloto e uvezeno od prv gazda, so servisna kniska koja ja poseduva,...


По Договор
или предлог цена
Неготино

Автомобили

Вчера 17:57Citroen ZX Refleks 1.4 TNG

Citroenot se prodava vo delovi, so atestiran plin. Citroenot ima odl...


1 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

Вчера 17:57Bandazi 13 - Bandasi

Bandazi za vw i seat, R 13 celicni. Bandazite se pravi i neudirani.


По Договор
или предлог цена
Вчера 17:57Ford Fiesta 1.3 TNG za delovi

Se sto vi treba.


По Договор
или предлог цена
Вчера 17:57Ford Fiesta 1.3 TNG za delovi

Se sto vi treba.


По Договор
или предлог цена
Неготино

Автомобили

Вчера 17:5715 Aluminiumski bandazi za Opel

15 Aluminiumski bandazi za Opel. Info samo na ovoj broj: *** 077 802...


По Договор
или предлог цена
Вчера 17:56Amortizeri MONROE za Ford Courier

Amortizerite se novi, za Ford Courier 1.8 dizel.


По Договор
или предлог цена
Вчера 17:56AUDI A6 1.9 tdi 110ks

Vo super sostojba motor menac dobri prednica stegnata zdrava karoseri...


2 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

Вчера 17:38Prskalica atomizer ITNOO

Se prodava krainjska prskalica ekstra sostojba Poveke info 076 659 7...


800 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
850 €
Вчера 17:03Страна 1 од 36

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам