Подкатегорија:
                   
184 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

tastatura za Microsoft surface Book 2,za 13.5inch.

tastatura za Microsoft surface Book 2,za 13.5inch.socuvana.


100 €
или предлог цена
Денес 15:30  НОВ ОГЛАС

Prodavam nov 8GB ddr3-16000 SO-DIMM

Se prodava 2x8 GB ram memorija za laptop 1 x 8GB 1500den 2 x 8GB 30...


1.800 МКД
или предлог цена
Денес 13:00Hard Disk TOSHIBA 1TB

Se prodava Hard Disk TOSHIBA 1TB


1.200 МКД
или предлог цена
Вчера 15:06Ekrani za laptopi Acer lenovo Dell Asus ekran laptop displej

Ekrani za site vidovi na laptopi. Asus, Acer, Dell, Lenovo HP, To...


2.000 МКД
или предлог цена
01 дек 15:18Ekrani za site vidovi na laptopi displei. Ekran za Acer Dell

Prodazba na Ekrani za laptopi. novi i koristeni ekrani original z...


1.500 МКД
или предлог цена
01 дек 15:18Se prodavaat

Se prodavaat ram memorii vo dobra sostojba


1 МКД
или предлог цена
01 дек 08:27RAM SODIMM ZA NOTEBOOK DDR4

Kingston Fury Impact 8GB DDR4 2666Mhz


1.500 МКД
или предлог цена
30 ное 16:25Dell Docking Station for Laptop k17a

Dell Docking Station for Laptop k17a (future of ALL mobile computi...


3.000 МКД
или предлог цена
- 70 % Попуст
10.000 МКД
30 ное 10:06Polnac za laptop Type C univerzalen Apple 96W i drugi modeli

Polnac za laptop Type C univerzalen Apple 96W i drugi modeli Kabel...


3.500 МКД
или предлог цена
30 ное 09:52Display Laptop 15,6 hd slim 40 pinski

Display Laptop 15,6 hd slim 40 pinski


2.200 МКД
или предлог цена
27 ное 20:27Ram memorija 8GB/4GB ddr3, 2GB ddr2

KLLISRE 8GB PC3L 12800 (1600MHz) - 2000den 8GB PC3 12800 (1600MHz)...


800 МКД
или предлог цена
- 60 % Попуст
2.000 МКД
27 ное 17:36Nov SSD

Prodavam nov ssd: 120GB - 1100den 180GB - 1700den 240GB - 1800den ...


1 МКД
или предлог цена
- 100 % Попуст
1.200 МКД
25 ное 12:30Ram memorija ddr 3

Se prodavaat ram memorija po 2 gb KINGSTON ddr3 Ram memorija dd2 ...


600 МКД
или предлог цена
24 ное 18:10LENOVO polnjac (punjac-adapter) za laptoo

Se prodava polnjac za laptop Lenovo 20v_4.5a Polnjacot e Ispraven Moz...


1.000 МКД
или предлог цена
24 ное 18:09Sodimm ram memorija

Prodavam SODIMM memorii 2 parcinja od 4gb vo odlicna sostojba. Cena ...


1.111.111.111 €
или предлог цена
22 ное 17:22Otkluchuvanje MacBook iCloud

iMac Pro Mac Mini MacBook Air MacBook Pro


120 €
или предлог цена
19 ное 12:01Dock za Lenovo Thinkpad laptopi

Ispraven, socuvan kako nov, komplet so 2 kluca. Kompatibilen so preku...


50 €
или предлог цена
18 ное 13:44HDD Hard disk za laptop лаптоп хдд хард диск

Се продаваат 3 хард дискови SATA за лаптоп - 500GB - 800 den Сите ком...


800 МКД
или предлог цена
16 ное 14:36SSD 1TB 500GB 120GB

2.5inch Solid State Drive SATA III 6Gb/s Novi SSD diskovi (Netac, To...


1 МКД
или предлог цена
15 ное 08:16MATICNA ZA DELL LATITUDE 7480 i5 7300

Uste e na laptop moze dase proba


4.990 МКД
или предлог цена
11 ное 18:28DELL ADAPTER 130W 7/4 pin PA-1131-28D1

19.5 6.7A MOZE ZAMENA ZA DEll 19.5v 3,34A 7.4/5 pin 65Wati ili 90W mo...


1.490 МКД
или предлог цена
11 ное 18:27Macbook Top Case so ili bez tastatura

💻Macbook Top Case za “Macbook Pro 15” early 2011 model A1286 Unibody...


2.000 МКД
или предлог цена
11 ное 14:44Intel Core 2 Duo T5250 2 x 1.5 GHz i kuler

Prodavam procesor Intel Core 2 Duo T5250 + kuler. Kontaktirajte me...


15 €
или предлог цена
11 ное 09:43Ekrani

Polovni odlicni ekrani! Imam 40 pinski slim 15.6' I drugi modeli ka...


1 МКД
или предлог цена
10 ное 16:58Delovi za laptop Asus X551M

Prodavam asus x551m na delovi, odlicno socuvano kukiste bez tragi na ...


30 €
или предлог цена
09 ное 08:58hp polnac za laptop orginal

orginal polnac 100% ispraven


1.200 МКД
или предлог цена
09 ное 08:22Nov SSD 120GB

Prodavam nov, neotpakuvan 2.5inch SATA III SSD: 120GB - 1100den 180...


1.100 МКД
или предлог цена
08 ное 12:59Торби за лаптоп екстра квалитенти 15.6"

Нови торби за лаптоп - погодни за 15.6" големина на лаптоп - мека ...


400 МКД
или предлог цена
07 ное 20:43adapter za Asus 19v.6,31amp. originalen

adapter za Asus 19v.6,31amp. originalen,so igla vo sredina.mnogu socu...


1.800 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
2.000 МКД
07 ное 18:38tastatura za Lenovo Ideapad Z580 V580 G580

Lenovo Ideapad Z580 V580 G580


1.000 МКД
или предлог цена
05 ное 11:09Tastatura HP Pavilion 250 G2 G3 255 G2 G3 256 G3

HP Pavilion 15 15-n 15-e 15-g 15-r 15-r000 15-r030wm 15-r035TX 15-r03...


1.000 МКД
или предлог цена
05 ное 10:4815.6 led slim hd 40 pina so mala fleka

15.6 led slim hd 40 pina so mala fleka


1.000 МКД
или предлог цена
04 ное 19:15HP 250 G6 i3 6100

Prodavam ispravna maticna ploca od HP 250 G6 so i3 6006U gresen e nas...


3.000 МКД
или предлог цена
04 ное 11:06RAM меморија — 2x8 GB (3200 MHz)

Продавам RAM меморија (2x8 GB) — 16 GB. Неколку дена користена, на н...


2.500 МКД
или предлог цена
02 ное 14:22Ranez za Laptop 16" РАНЕЦ - EKSTRA KVALITET

Rancite se novi, neotpakuvani. Vrven kvalitet, patentot iso taka odli...


1.250 МКД
или предлог цена
31 окт 18:11Nova tasna za 17.3'' laptopi

Tasnata e nova, neotpakuvana.Slikite se od nea.


800 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Делови и опрема за Лаптопи

31 окт 12:46RAM memorii ddr 3 od 2 gb razni

Laptop RAM memorii ddr 3 od 2 gb razni parce 150 denari


150 МКД
или предлог цена
30 окт 10:30Asus p8b75-m procesor i3 3220 so kuler

Extra ploca lga1155 so procesor i kuler


5.000 МКД
или предлог цена
30 окт 10:05Adapteri za ACER i ASUS laptop

Prodavam 2 adapteri za Acer i asus laptop Karakteristiki na slikite ...


1.200 €
или предлог цена
25 окт 21:47HP Adapter _polnjac_punjac

Se prodava polnjac HP 32v __2500mA Dva polnjaci ,jacinata e ista ...


800 МКД
или предлог цена
23 окт 16:42Страна 1 од 5

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам