Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
71 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Prodavam aparat za merenje krven pritisok AURON HL-888UA

Prodavam aparat za merenje krven pritisok AURON HL-888UA


1.300 МКД
или предлог цена
10 авг 23:09APARAT ZA KRVEN PRITISOK--NAJKVALITETEN NAJTOCEN

Nov na pazarot aparat za krven pritisok NAJKVALITETEN NAJTOCEN. Novii...


По Договор
или предлог цена
09 авг 17:47Bprodavam zivin apart za pritisok

ZIVIN APARAT ZA PRITISOK GERMANSKI


2 МКД
или предлог цена
08 авг 08:47Aparat za merenje na krven pritisok

Se prodavaat novi aparati za merenje na pritisok. Features: Qui...


1.000 МКД
или предлог цена
07 авг 10:20DIGITALEN----APARAT .ZA .MERENJE .KRVEN. PRITISOK-----noviii

Prodavam novi digitalni aparati za merenje na krven pritisok. Aparat...


По Договор
или предлог цена
06 авг 17:30PRODAVAM DIGITALEN MERAC ZA KRVEN PRITISOK KAKO NOV

PRODAVAM DIGITALEN MERAC ZA KRVEN PRITISOK, RABOTI SUPER, KAKO NOV. M...


600 МКД
или предлог цена
02 авг 09:11PRODAVAM DIGITALEN MERAC ZA KRVEN PRITISOK MARKA SEIKO

PRODAVAM DIGITALEN MERAC ZA KRVEN PRITISOK MARKA SEIKO. MERACOT RABOT...


1.000 МКД
или предлог цена
02 авг 09:10PRODAVAM DIGITALEN MERAC ZA KRVEN PRITISOK

PRODAVAM DIGITALEN MERAC ZA KRVEN PRITISOK SO NOVO PERNICE VOOPSTO NE...


1.500 МКД
или предлог цена
02 авг 09:10Braun ExactFit Aparat za Pritisok / Апарат за притисок

Se prodava aparat za pritisok, koristen nekolku pati, kupen od German...


3.800 МКД
или предлог цена
01 авг 16:46SENDO

Aparat sendo odlicen


31 јул 10:22APARAT ZA MERENJE KRVEN PRITISOK

Компактен дигитален апарат за мерење на крвен притисок и пулс на срце...


1.099 МКД
или предлог цена
30 јул 08:21MICROLIFE

Ispraven,tocen,swiss


1.200 МКД
или предлог цена
29 јул 10:38DIGITALEN APARAT ZA PRITISOK

075-248-405 075-248-405 075-248-405 DIGITALEN APARAT ZA PRITISOK ...


1.400 МКД
или предлог цена
17 јул 15:13EURO DE PRO

Super aparat za pritisok


1.200 МКД
или предлог цена
16 јул 00:13Aparat za pritisok

Aparati za pritisok za nad lakto so memorii koristi 4 baterii AA, moz...


1.500 МКД
или предлог цена
12 јул 07:19Hartmann TENSOVAL

APARAT ZA MERENJE PRITISOK DONESEN OD SVAJCARIJA. NOV NE E OTVARAN. C...


2.000 МКД
или предлог цена
05 јул 07:51Zivin aparat za merenje krven pritisok - MADE IN JAPAN

Prodavan aparat za merenje krven pritisok, postar model no voopsto ne...


50 €
или предлог цена
03 јул 13:49DIGITALEN APARAT ZA MERENJE KEVEN PRITISOK

Nov precizen digitalen aparat za merenje keven pritisok, raboti so ba...


1.200 МКД
или предлог цена
17 јун 09:28ZIVIN APARAT ZA MERENJE PRITISOK

NAJPRECIZEN APARAT SO ZIVA ZA MERENJE KRVEN PRITIOK Tel.070 246 650


1.400 МКД
или предлог цена
17 јун 09:27APARAT ZA KRVEN PRITISOK DIGITALEN

Nov digitalen aparat za merenje na krven pritisok tocen i precizen, o...


1.400 МКД
или предлог цена
17 јун 08:49APARAT ZA KRVEN PRITISOK SO ZIVA

NOV ZIVIN APARAT ZA MERENJE NA KRVEN PRITISOK


1.400 МКД
или предлог цена
17 јун 08:49Digitalen Aparat za merenje na krven pritisok i puls

Апарат за мерење крвен притисок, нов цена 1400 ден.


1.500 МКД
или предлог цена
23 мај 23:16APARAT ZA KRVEN PRITISOK

Nov precizen aparat ENDLER za merenje krven pritisok, raboti so bater...


1.500 МКД
или предлог цена
16 мај 10:39APARAT ZA MERENJE KRVEN PRITISOK

Nov precizen digitalen aparat za merenje krven pritisok 071 264 065


1.200 МКД
или предлог цена
16 мај 10:38PRECIZEN APARAT ZA KRVEN PRITISOK

NOV PRECIZEN APARAT ZA MERENJE KRVEN PRITISOK Tel 071 264 065


800 МКД
или предлог цена
16 мај 10:37DIGITALEN APARAT ZA KRVRN PRITISOK

NOVA DIGITALEN APARAT Tel. 075 248 405


1.200 МКД
или предлог цена
09 мај 11:44Digitalen aparat za merenje krven pritisok

Дигитален апарат за мерење крвен притисок Автоматски монитор за крве...


1.500 МКД
или предлог цена
05 мај 12:38Oksimetar i merenje na puls i kislorod vo krvta

Aparat za merenje na Pulsot i na Kislorod vo krvta.. Ednostavno se s...


350 МКД
или предлог цена
16 апр 21:31NOV APARAT SO ZIVA

NOV APARAT ZA MERENJE NA KRVEN PRITISOK SO ZIVA-TOCEN I PRECIZEN. MO...


1.400 МКД
или предлог цена
06 апр 13:20Nov Aparat za merenje Pritisok

Prodavam Nov germanski aparat za merenje pritisok. Kontakt mobilen i ...


899 МКД
или предлог цена
30 мар 21:03Nadlaktica za aparat za pritisok

Se prodava Nova nadlaktica za aparat za pritisok Zvonete na ovoj b...


22 мар 11:33APARAT ZA MERENJE KRVEN PRITISOK

NOV PRECIZEN APARAT ZA MERENJE KRVEN PRITISOK Tel. 071 264 065 Tel....


800 МКД
или предлог цена
10 мар 11:42APARAT ZA MERENJE PRITISOK SO ZIVA

NOV NAJPRECIZEN APARAT ZA METENJE KRVEN PRITISOK SO ZIVA Tel. 071 26...


1.400 МКД
или предлог цена
10 мар 11:42DIGITALEN APARAT ZA MERENJE KRVEN PRITISOK

NOV PRECIZEN DIGITALEN APARAT ZA MERENJE KRVEN PRITISOK Tel. 071 264...


1.500 МКД
или предлог цена
10 мар 11:41PRECIZEN DIGITALEN APARAT

Nov precizen digitalen aparat ENDLER za merenje krven pritisok Tel. 0...


1.600 МКД
или предлог цена
10 мар 11:30ZIVIN APARAT ZA KRVEN PRITISOK

NOV ZIVIN APARAT ZA MERENJE KRVEN PRITISOK Tel 071 264 065


1.400 МКД
или предлог цена
10 мар 11:28MICROLIFE

Aparat za pritisok svajcarski,perfekt


21 фев 18:36NOV ZIVIN APARAT ZA PRITISOK

NOV ZIVIN APARAT ZA MERENJE NA KRVEN PRITISOK Tel. 071 264 065


1.400 МКД
или предлог цена
13 фев 09:22Холтер за хипертензија SCHILLER BR-102

Малку користен, фабрички набавен, прв сопственик, функционален 070...


11 фев 20:28DIGITALEN APARAT ZA MERENJE KRVEN PRITISOK

NOV PRECIZEN DIGITALEN APARAT ZA MERENJE KRVEN PRITISOK


1.400 МКД
или предлог цена
08 фев 19:02Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам