Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
37 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

DIJAMANTI ДИЈАМАНТИ

ВИСОКО КВАЛИТЕТНИ ДИЈАМАНТИ! Понудете цена... Количина: 3 Име на...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Накит / Останато / Разно

Вчера 08:40  НОВ ОГЛАС

Ексклузивен аметист со сертификат / ametist so sertifikat

Продавам природен аметист - ексклузивен благороден камен од над 20 ка...


100 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Накит / Останато / Разно

10 авг 10:02srebrena titovka

srebrena moneta tito od edna strana a druga strana jajce 1943-1973. 2...


20 €
или предлог цена
Куманово

Накит / Останато / Разно

02 авг 07:23Otkupuvame Zlato/ Porta Vlae

Единствени во МК за ОТКУП на ЗЛАТО 💍 ВОЛТЕР A&Б Влае ‼️‼️ - Златар...


1.111 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Накит / Останато / Разно

12 јул 14:55кутии за накит

произведуваме кутии за накит во повеќе димензии и бои со ваше лого п...


22 МКД
или предлог цена
10 јул 20:22Natural BLUE SAFİR

Se prodava BLUE SAFİR 2.12CT Neka se javat samo zainteresirani za ku...


1 €
или предлог цена
11 јун 20:44Natural Red RUBİN

Se prodava Rubin 1.3CT neka se javat samo zainteresirani za kupuvanj...


1 €
или предлог цена
11 јун 20:07BLUE TOPAZ

Se prodava Natural BLUE TOPAZ 6.80 CTS Oval neka se javat samo zain...


1 €
или предлог цена
11 јун 18:41Продавам ланче и обетки

Рачна изработка преубави


800 МКД
или предлог цена
06 јун 16:25Komplet alka i prste

Komplet, alka i prsten - 500 denari Za kupuvanje na site 12 kompleta...


500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Накит / Останато / Разно

30 мај 10:25Naocari Ray Ban

Prodavam Ray Ban naocari orginal, edna godina stari, dobieni na poklo...


5.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Накит / Останато / Разно

05 мај 17:59ОТКУП НА СРЕБРЕНИ ПАРИЧКИ МОНЕТИ

Откупувам сребрени монети, парички контакт 070383339


1 МКД
или предлог цена
Чаир / Скопје

Накит / Останато / Разно

10 мар 10:33NARUKVICA KRST

SILIKONSKI REMEN, NERGOSUVACKI METAL


150 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Накит / Останато / Разно

11 фев 09:52ODBERETE UNIKATEN SREBREN NAKIT

PRIMA DONNA silver and pearls od Ohrid Vi nudi prekrasen unikaten sre...


15 МКД
или предлог цена
05 јан 22:35Lance i Obetki novi kompleti nakit (Sterling Silver 925)

Нови кристални комплети, составени од ланче и обетки. Материјал: 925...


499 МКД
или предлог цена
09 дек 12:32Вашето злато кај нас вреди најмногу!!!

Залог на златен накит по најповолни услови. Брзо до пари кога ви се ...


1.000.000 €
или предлог цена
12 ное 14:02ODBERETE UNIKATEN SREBREN NAKIT

"Prima donna" silver and pearls od Ohrid vi nudi prekrasen unikaten s...


15 МКД
или предлог цена
04 окт 17:51CRNI SAFIRI

Crni Safiri na prodazba! Safirite se oval shape i golemina 1 kara...


20 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Накит / Останато / Разно

11 јун 13:06kuticinja кутичиња

изработка на кутичиња за златен и сребрен накит со и без печат на ваш...


22 МКД
или предлог цена
20 мар 09:41Swarovski

Сертификат 1 година гаранција тел 078460096


1 €
или предлог цена
08 мар 13:17Рачно изработен накит

Обетки од епоксидна смола


300 МКД
или предлог цена
Гостивар

Накит / Останато / Разно

08 фев 16:59kuticinja

izrabotka na kutii za prsteni 5 x 5 x 3 sm. kutijata e izrabotena o...


12 МКД
или предлог цена
09 јан 23:00kesicki - кесички

proizvodstvo na kesicki i kutii za nakit ,kutiite moze i da se peca...


12 МКД
или предлог цена
09 јан 22:57Kupuvam zlatnici, zlatnik, liri, lira, moneti, moneta

Kupuvam zlatnici po ekstra cena vo zavisnost od gramazata i godinata ...


1 €
или предлог цена
19 ное 18:38ZLATNI MEDALONCINA SO ISUS I MAJKA MARIJA

KAKO PREVRZOCINA SE. 22 karatiZLATO SE. MALI KAKO PETLICE .


11.111 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Накит / Останато / Разно

03 ное 18:12Prodavam

Prodavam narakvica marka DYRBERG/KERN srebrena i masivna cena 2500den...


2.500 МКД
или предлог цена
Струмица

Накит / Останато / Разно

02 ное 07:30Otkup na Zlato

Otkup na staro zlato, moneti i dr vid na zlato. Isplata vednas po ...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Накит / Останато / Разно

31 мар 10:56kutii za nakit

proizveduvame kutii za nakit prsteni ,belezici , setovi kutiite se...


12 МКД
или предлог цена
14 мар 21:30kutii

proizvodstvo na kutii za nakit so vase logo kontakt na fejzbuk kut...


22 МКД
или предлог цена
20 јун 01:13Otkupuvame zlato,zlatna moneta,zlatnik,lira,nakit,zabno zlat

Доколку се одлучите да продадете или купите злато,кај нас ќе добиете ...


2.200 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Накит / Останато / Разно

23 мај 11:51kuti za nakit

IZRABOTKA na kutii za nakit vo poveke dimenzii i boi so i bez logo (b...


22 МКД
или предлог цена
16 мај 17:02kutii

izrabotka na kutii po poracka izbor na dezen boja i sl. so vasto log...


1 МКД
или предлог цена
14 мај 08:19Nakit od poluskapoceni kamenja

Se prodava racno izraboten nakit od poluskapoceni kamenja,cenata za s...


По Договор
или предлог цена
14 апр 23:05Racno izraboteni so poluskapoceni kamenja

Lancinja ogrlici narakvici racno izraboteni so poluskapoceni kamenja ...


По Договор
или предлог цена
23 мар 12:55СУПЕР ЕФТИНИ И КВАЛИТЕТНИ КРИСТАЛИ

разни видови на драти и полудраги кристали од секаков вид. цена по до...


40 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Накит / Останато / Разно

13 мар 10:20OTKUP I ZALOG NA ZLATO

ЗАЛОЖНА КУЌА ВОЛТЕР Претворете го тоа што не ви треба во брз кеш!!! ...


2.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Накит / Останато / Разно

05 мар 14:48Накит-Часовници

Продавам накит и часовници За информациии На fb-Накит-Часовници ...


По Договор
или предлог цена
19 дек 17:49Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам