Подкатегорија:
                   
45 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Boss mt-2

Boss mt-2


10 МКД
или предлог цена
Вчера 09:11Stalci za mikrofoni Stalki сталки

Сталки за микрофони. Супер состојба. 2 комада. Со gooseneck оп...


3.000 МКД
или предлог цена
08 авг 19:20Led Par DMX 54 led

Led Par DMX 54 led RGB W . https://www.facebook.com/profile.php?id=1...


1.500 МКД
или предлог цена
03 авг 14:26Presonus Digimax LT 8Ch ADAT made in USA

Prodavam odlicno socuvan 8 channel ADAT interface.Perfekten za extens...


03 авг 03:45Banana kabli novi

Prodavam novi visoko kvalitetni banana kabli. Dolzina 6m. 2komada ...


05 јул 19:03Stalki so cineli

Dve stalki Fame so cineli crash I ride Ekstra sostojba I timpan s...


10.000 МКД
или предлог цена
25 јун 13:31M Audio trigger

Funkcionalen, vo se ispraven, malku koristen


8.900 МКД
или предлог цена
01 јун 16:01Nov nekoristen kabel Shure 5m xlr

Nov nekoristen kabel Shure 5 METRA DOLZINA


1.000 МКД
или предлог цена
19 мај 09:11Line 6 Toneport UX1

*bez zameni 44.1/48 kHz 16-/24-bit recording One 1/4-inch guitar ...


4.200 МКД
или предлог цена
16 мај 11:01DRZACI ZA MIKROFON ZA NA TAPANI

NOVI DRZACI ZA MIKROFON ZA NA TAPANI CENA ZA EDNO PARCE


600 МКД
или предлог цена
06 мај 10:02DRZAC ZA MOBILEN TELEFON ZA NA STALKA

NOVI DRZACI ZA MOBILNI TELEFONI ZA NA STALKA


600 €
или предлог цена
28 апр 21:03BOSS digital recorder MICRO BR...prodavam!

https://www.boss.info/global/products/micro_br/


100 €
или предлог цена
12 апр 19:10Продавам Fishman AFX Chorus

Chorus, za akusticna i elektricna gitara.


12.000 МКД
или предлог цена
12 фев 21:55Rockman sustainor(preamp)

Rockman sustainor e analogen gitarski processor.Gain,Noise gate,susta...


16 јан 07:46Boss BR-1600

Boss BR-1600 Digital recorder u odlicnom stanju, potpuno ispravan sa ...


250 €
или предлог цена
11 дек 14:24ДИСКО СКЕНЕРИ / DISCO SCANNERS

СКЕНЕРИ 2 x Dynamo by ACME 1 x The Winner Комплет исправни со нови...


03 ное 13:21Studiska oprema

Prodavam mnogu malku koristeni potocno vkluceni samo 2-3 pati studisk...


32.000 МКД
или предлог цена
20 окт 21:56Lexicon Alex Digital Effects Processor REVERB

Lexicon Alex Digital Effects Processor reverb effects odlicna sosto...


30 сеп 16:54Roland SDE-1000 DIGITAL DELAY RACK MOUNT

Roland SDE-1000 DIGITAL DELAY RACK MOUNT Odlicna sostojba rack mou...


30 сеп 16:47ANALOGNA PRO 40 KANALNA MIKSETA (MACKIE SR-40.8)

Miksetata e maksimalno socuvana i e rabotena isklucivo vo studio , po...


1 €
или предлог цена
26 сеп 14:04ДВА ШТИМЕРИ ЗА ГИТАРА

STAGG, Автоматски дигитален штимер за гитара и бас, сребрена металик ...


500 МКД
или предлог цена
08 сеп 18:09DOEPFER POCKET DIAL MIDI CONTROLLER

Prodavam DOEPFER POCKET DIAL MIDI CONTROLLER.Vo sosyojba ne različen ...


13.000 МКД
или предлог цена
01 сеп 10:34Audio tehnica m40x

Слушалките се скроз нови не користени ни 30 минути,доаѓаат со оригина...


5.000 МКД
или предлог цена
23 авг 14:11Stalki notarici profesionalni hevi duti

prodavam prfesionalni notarici - robusni so mat boja farbani, skrac p...


1.500 МКД
или предлог цена
19 мај 08:01M-AUDIO AIR 192|4

USB audio interface. За повеќе информации посетете го Skymusic Цен...


8.000 МКД
или предлог цена
23 мар 13:04ALESIS SRP100

STUDIO REFERENCE HEADPHONES. За повеќе информации посетете го Skym...


3.450 МКД
или предлог цена
20 фев 00:20M-AUDIO MIDISPORT 4X4

USB midi interface. Anniversary edition. За повеќе информации п...


5.900 МКД
или предлог цена
15 фев 08:49M-AUDIO AIR 192|8

Audio MIDI interface. За повеќе информации посетете го Skymusic Це...


13.600 МКД
или предлог цена
15 фев 07:06M-AUDIO AIR 192|14

USB audio interface. За повеќе информации посетете го Skymusic Цен...


19.800 МКД
или предлог цена
15 фев 07:04RME BABYFACE - ZVUCNA KARTA

Prodavam Zvcuna Karta - RME BABYFACE ITNO!!!


390 €
или предлог цена
28 јан 23:28Roland MC50

Legendarnio sequencer 16 kanalen zacuvan raboten samo vo studio.


18.000 МКД
или предлог цена
13 дек 21:03NOVI STUDISKI MONITORI KURZWEIL KS-40A

NOVI STUDISKI MONITORI KURZWEIL KS-40A


120 €
или предлог цена
29 ное 14:28STALACI ZA NOTNA KNIGA

NOVI STALACI ZA NOTNA KNIGA


1.200 МКД
или предлог цена
02 окт 19:05YAMAHA CH - 100 stereo chorus Japan

Prodavam Yamaha CH - 100 stereo chorus MIJ.


4.000 МКД
или предлог цена
01 окт 16:23KORG EC5 PEDALA NOV

Korg ec5 pedali nova nekoristena , nikogas ne e stapnata so kondura. ...


3.000 МКД
или предлог цена
23 мај 13:37Studiski akusticni apsorberi

Mnogu kvalitetni apsorberi za akusticki tretman vo studio, dimenzii 1...


1.800 €
или предлог цена
04 мај 08:03Prodavam procesor Yamaha EMP100

Yamaha EMP 100 multi effects processor. Superb unit in first rate co...


6.000 МКД
или предлог цена
03 дек 11:07Prodavam Behringer Edison EX-1

Stereo 3D Processor with Phase Correlation Meter EDISON EX1 The BEH...


6.000 МКД
или предлог цена
25 окт 14:02Focusrite saffire 10 i/o

Zvučna karta so 8 vleza i 8 izleza. Zvučnata karta e vo perfektna sos...


250 €
или предлог цена
25 сеп 14:17trejs eliot pedalo

trejs eliot duplo pedalo so ekvilajzer ispravno i ne koristeno


150 €
или предлог цена
18 сеп 08:52Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам