Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
15 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Најнов Android 11 tv box 4/32 со IPTV

✔ Еден од најдобрите боксови на пазарот со вклучен најнов Андроид 11 ...


3.400 МКД
или предлог цена
09 авг 18:02Промовирано

TV Nadvoresna Antena

ТВ надворешна антена. ◾️ Брз и лесен начин на монтажа. ◾️ Опсег на ...


750 МКД
или предлог цена
01 авг 14:06Antena nadvoresna

Raboti so kabel se prodava


500 МКД
или предлог цена
31 јул 01:14Anteni

Prodavam dve anteni kako na slikata vo odlicna sostojba Golemata e 2....


30 €
или предлог цена
28 јун 08:14Леплива антена за телевизор

Телевизиска антена која може да се лепи.


490 МКД
или предлог цена
12 мај 14:26Леплива антена за телевизор

Features: 1. Support 1080p HD mode. 2. Can receive all "free" chan...


490 МКД
или предлог цена
10 апр 13:09ISKRA SOBNA ANTENA (NOVA)

ISKRA SOBNA ANTENA NOVA 074/205-005


900 МКД
или предлог цена
08 мар 16:24Antena za digitalni kanali DVB-T antena

Sobna antena so koja moze da gi dobiete slobodnite kanali Ni-Com Tre...


350 МКД
или предлог цена
07 мар 15:54Antena za tv/resiver

Antenata e ispravna Se prodava zatoa sto vkluciv kablovska televizija...


600 МКД
или предлог цена
14 фев 19:208dBi Fiberglass Antena LoRaWAN Helium + drzaci + kabel

Prodavam novi neotpakuvani RAK Anteni za kopanje na Helium. Kompatabi...


170 €
или предлог цена
16 јан 20:16Продавам 4g lte антена

Продавам 4g lte антена за места со слаб сигнал Нова


2.200 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Сателитски антени и IPTV / Антени

02 окт 11:47NOVA Digitalna TV Antena/АнтенаAnteni PHILIPS i VIVANCO

Nova digitalalna TV Antena Philips SDV 5100/12 model Mnogu kvalitetn...


600 МКД
или предлог цена
27 сеп 16:27Купувам радио FM антена (FM antena)

Купувам половна FM радио антена слична како на сликата, или од старит...


1.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Сателитски антени и IPTV / Антени

20 јул 21:18ANTENA - DVB - Q25

🔴 ANTENA - DVB - Q25 🔴 ______________________ Arena Kompjuteri B...


399 МКД
или предлог цена
01 апр 12:59Sobna TV antena

Sobna Tv antena so odlicno pojacalo.


500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Сателитски антени и IPTV / Антени

06 мар 08:22PRODAVAM ANTENA SO POJACALO

Prodavam sobna antena so pojacalo


1.100 МКД
или предлог цена
13 сеп 00:47Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам