Цела Македонија
                   
1047 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

TV LED TELEVIZORI -SUPER SOSTOJBA =EXTRA CENA

Se prodavaat socuvani TVC LED TELEVIZORI so ORIGINALNI dalecinski....


6.300 МКД
или предлог цена
- 52 % Попуст
13.000 МКД
Вчера 15:56Промовирано

Televizor 1500denari

Ispraven


1.500 МКД
или предлог цена
Вчера 21:424К Телевизор LG 50UN73003LA со Magic Remote - гар. до 2026

Се продава 50-инчен (127cm) SMART 4К Ultra HD телевизор LG 50UN73003L...


19.500 МКД
или предлог цена
- 2 % Попуст
20.000 МКД
Вчера 20:45Lg tv 19 inc

Televizorceto e koristeno kako monitor no si raboti sve napomena sam...


35 €
или предлог цена
Вчера 17:41  НОВ ОГЛАС

SERVIS ZA LCD I LED TV TELEVIZORI - SONY LG SAMSUNG FUEGO

VRSIME PROFESIONALEN SERVIS ZA SITE TIPOVI LCD I LED TELEVIZORI... B...


По Договор
или предлог цена
Вчера 17:10Philips TV 65' 4K

Се продава Philips TV 65' 4K Model 65PSU6121 Оргинлна Амбалажа ...


37.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

Вчера 16:04TV LED TELEVIZORI -SUPER SOSTOJBA =EXTRA CENA

Se prodavaat socuvani TVC LED TELEVIZORI so ORIGINALNI dalecinski....


6.300 МКД
или предлог цена
- 52 % Попуст
13.000 МКД
Вчера 15:56Prodavam Aiwa tv so dalinsko

Prodavam Aiwa tv so dalinsko ima skart moze resiver da se ukluci


600 МКД
или предлог цена
Вчера 15:51  НОВ ОГЛАС

Se prodava Philips 28'' televizor

Televizorot e 70cm ili 28'' Cenata ne e fiksna moze da se dogovorime...


2.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

Вчера 15:35ТВ PHILIPS FHD 240Hz 46PFL8008S/12 SMART TV 3D

Се продава одлично зачуван без грепка , стакло слика , ТВ PHILIPS FHD...


240 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

Вчера 14:14Junost 402 BE

црно бело телевизорче во исправна состојба може да работи и на 12 вол...


2.000 МКД
или предлог цена
Вчера 13:11Junost 402 BE

portabel crnobel ispraven Main principle Super-Heterodyne (Super in ...


По Договор
или предлог цена
Дебарца / Охрид

Телевизори / LCD / Плазма

Вчера 13:11Junost 402 BE

crno bel portabl televizor - ispraven raboti na 220v i 12v ednonasocn...


По Договор
или предлог цена
Вчера 13:07Продавам Телевизор LG со рамен екран

Продавам Телевизор LG со рамен екран 26''(66cm) Телевизорот е купе...


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

Вчера 12:31Samsung UE43TU7092UXXH so garancija

Samsung UE43TU7092UXXH smart 4k kako nov,koristen vo prostorija vo k...


18.000 МКД
или предлог цена
- 3 % Попуст
18.500 МКД
Вчера 12:20Toshiba 55UA2063DG

Prodavam nov neotpakuvan Toshiba 55UA2063DG ANDROID TV so 2 godini ga...


23.000 МКД
или предлог цена
- 4 % Попуст
24.000 МКД
Вчера 12:17TV Xiaomi P1 ELA4590EU 55 AN

Prodavam nov neotpakuvan TV Xiaomi P1 ELA4590EU 55AN ANDROID TV so 1 ...


500 €
или предлог цена
Вчера 12:17Televizor Panasonic

Panasonic TX55HX580E 55″ NOV, proizveden za evropski Pazar. ...


500 €
или предлог цена
Вчера 11:28Otkup na neispravni led televizori

Otkup na neispravni led televizori koj ne uklucuvaat nemaat slika i s...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

Вчера 10:11Televizor

Televizorot e vo odlicna sostojba


10.000 МКД
или предлог цена
Вчера 09:31Prefrluvam 630 HD Filmovi i 100 HD Animirani

Prefrluvam 600 giga super kolekcija novi i postari filmovi od 630 hd ...


1.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

Вчера 09:24ОLED TV LG 55GX

Poloven i ispraven


1.000 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

Вчера 08:43LG 65" NANO913PA UHD

Poloven i ispraven


950 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

Вчера 08:43Prodavam LG OLED77CX6la

Poloven


1.900 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

Вчера 08:43LG - 23 " TV-MONITOR Ful HD

Prodavam monitor-TV M237WDP . Slika kristal so golema rezolucija komp...


3.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

Вчера 08:33Se prodava TELEVIZOR NEO

Televizorot e ispraven


1 €
или предлог цена
Вчера 01:43LCD Televizor MP Man 24'

Televizor MP Man 24... Kako Nov... Full HD rezolucija... Vgraden DVD ...


5.000 МКД
или предлог цена
10 авг 22:42SAMSUNG FHD 48H6400 SMART YOUTUBE NETFLIX 3D IPTV

Се продава одлично зачуван без грепка, со заштитна фолија уште , ста...


260 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

10 авг 17:464k ultra HD smart TV Lg fabrika 55 inci

Lg 55 inci 4k uhd smart go ima vo prodszba Nov model slika FANTAZIJA...


21.000 МКД
или предлог цена
10 авг 15:08Ogromen Samsung 4 k ultra HD 55 inci Nov model

Televizorot e Kako od fabrika 4K rezolucija ultra HD ultra slim 55 i...


21.000 МКД
или предлог цена
10 авг 15:08TV COLOR AUDIO/VIDEO GENERATOR PAL/SECAM->LEBAND<-PG301

PRODAVAM PROFESIONALEN TV COLOR AUDIO/VIDEO GENERATOR PAL/SECAM-> LE...


7.600 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

10 авг 14:18Prodavam TV Samsung Plano prv sopstvenik, kako nov.

Prodavam odlicen televizor Samsung Plano 55cm od prv sopstvenik, odli...


2.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

10 авг 14:15SE PRODAVA SAMSUNG TV 32 INCI

TELEVIZOROT E SUPER RABOTI SVE


5.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

10 авг 13:36LG TV

TV LG vo odlichna rabotna sostojba, so daljinsko, 071 806 912


4.500 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
5.000 МКД
Гази Баба / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

10 авг 13:27POSTOLJE MOTORIZIRANO ZA BANG OLUFSEN.

POSTOLJE. KAKO NOVO.


65 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
70 €
Аеродром / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

10 авг 13:15LCD EKRAN 40 INCHI OD BANG OLUFSEN. ISPRAVEN.

LCD EKRAN 40 INCHI. IZVADEN OD BANG OLUFSEN. ISPRAVEN PROVEREN.


33 €
или предлог цена
- 18 % Попуст
40 €
Аеродром / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

10 авг 13:14TV video foto i myltimedija

FUEGO 14. (37) cm. Cena. 1500 den. Te 075987889


1.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

10 авг 11:43SONY TRINITRON

TELEVIZOROD GO IMAMO OD NOV KUPEN VO GERMANIJA I DONESEN TUKA IPRAVE...


4.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

10 авг 11:15Televizor tv LG uhd, kako nov! So kutija! EKSTRA!

Prodavam odlicno zacuvan kako nov 100% ispraven TV UHD LG49UN71003LB ...


18.000 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
20.000 МКД
Аеродром / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

10 авг 09:29HYUNDAI TV

ODLICNA SLIKA NOVO DALECINSKO POSTOLJE ORIGINALNO


5.000 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
6.000 МКД
Аеродром / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

10 авг 07:48SERVIS NA LED I LCD

SERVIS NA LCD I LED


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

10 авг 07:48Страна 1 од 27

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам