Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
206 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Polnac/полнач/charger za lap top ACER.

Prodavam polnac za lap top model Acer. Ispraven 100% skoro nekoristen...


Денес 01:12Polnac HP

Polnacot e ispraven i originalen za HP. 18.5V - 3.5A


1.000 МКД
или предлог цена
Денес 00:1690W 19.5V 4.7A Ac Adapter Laptop Charger for SONY Vaio

90W 19.5V 4.7A Ac Adapter Laptop Charger for SONY Vaio


700 МКД
или предлог цена
Вчера 09:29ORIGINALNI ADAPTERI POLNACI ZA SITE LAPTOPI

ORIGINALNI POLNACI ZA SITE VIDOVI LAPTOPI,ACER,ASUS,TOSHIBA,LENOVO,DE...


1 МКД
или предлог цена
10 авг 11:21HP Adapter Type-C 65w

Se prodava adapter hp type c 65w, poloven i ispraven no so prethodna ...


09 авг 19:28Lenovo polnac za doma i za vo avtomobil-originalen

voopsto ne e koristen polnacot. nov e.


2.000 МКД
или предлог цена
09 авг 13:06ADAPTERI 12V/1A 12V/1.5A АДАПТЕРИ

Adapteri za poveke nameni, za video nadzor, switcovi, ruteri...... 12...


100 МКД
или предлог цена
09 авг 11:58TYPE C ORIGINALNI ADAPTERI ZA SITE VIDOVI LAPTOPI

TYPE C ORIGINALNI ADAPTERI ZA SITE VIDOVI NA LAPTOPI .


1 МКД
или предлог цена
09 авг 11:39Original polnac za Fujitsu 20V, 3.25A (Toshiba, Asus ,Msi)

Se prodava Original polnac za Fujitsu Laptop 20V, 3.25A ( odgovara i ...


07 авг 10:02ASUS ADAPTER 20V 180W

Се продава половен, исправен адаптер за асус гаминг лаптоп. Се претхо...


06 авг 14:42HP polnac za laptop /HP полнач за лаптоп

Продавам полнач за лаптоп HP со излез од 19V, 4,74A и 90W. Полначот ...


800 МКД
или предлог цена
06 авг 11:30Polnac (adapter) za laptop Lenovo ADP-40NH B 20V, 2A

Продавам половен полнач за лаптоп - Lenovo output: 20V, 2A Цена:800...


800 МКД
или предлог цена
06 авг 11:29Polnac (adapter) za laptop HP

Продавам половен полнач за лаптоп - HP output: 18,5V 1.6A, 65W Цена...


750 МКД
или предлог цена
06 авг 11:29Apple USB-C Power Adapter - 61W

Prodavam Apple USB-C Power Adapter - 61W orginal od MacBook Pro 13...


80 €
или предлог цена
05 авг 17:16Nov originalen polnac za ASUS

Nov originalen polnac za Asus lap top, 19v - 3,42 A, dzekot e so di...


05 авг 16:57ORIGINALEN Adapter za Sony laptop 19.5V 3.3A

Продавам оригинален адаптер 19.5V 3.3A за Sony лаптоп.Тестиран во 10...


1.200 МКД
или предлог цена
04 авг 10:36NOV ORIGINALEN LENOVO ADAPTER 20V 4.5A

Продавам нов оригинален адаптер 20V 4.5A за Lenovo лаптоп.


1.200 МКД
или предлог цена
04 авг 10:36NOVI ZAMENSKI ADAPTERI/POLNACI ZA SITE VIDOVI LAPTOPI

Продавам нови заменски адаптери/полначи за сите видови лаптопи Тести...


1.200 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
1.500 МКД
04 авг 10:35HP Polnac 19.5V 45W Adapter

Продавам користен полнач за ХП лаптоп, со син конектор со иглица. Цен...


1.000 МКД
или предлог цена
03 авг 20:20Original polnac za HP Laptop 18.5V, 3.5A, priklucok4.8x1.7mm

Se prodava Original polnac za HP Laptop 18.5V, 3.5A, priklucok 4.8x1....


02 авг 09:37Polnac za laptop_nov

Nov zemen po greska


1.000 МКД
или предлог цена
02 авг 07:24Nov Polnac / adapter 12V , 5A

*** Za informacii posle 16:00 casot na telefon ili Viber !!! *** ***...


350 МКД
или предлог цена
31 јул 00:57POLNACH ZA LAP/TOP --UNIVERZALEN

Vlez na 12 v prku upajlach vo kamion --kola + na 220 v izlez od 15 ...


30 јул 07:45Adapter

Prodavam nov i neupotrwben adapter za mac book lap top kupen po gresk...


29 јул 11:53Prodavam originalni adapteri, polnaci za lap top kompjuteri

Prodavam origini polnaci za laptopi -Sony 19.5v, 4.7A, 90W konekt...


29 јул 06:51ASUS ADAPTER POLNAC 19V 6.32A ZA GAMER gejmer

Polnac za laptop Asus Gamer, napon 19V i struja 6.32A.


28 јул 11:20Polnach za Lenovo (original)......R

prodavam poloven polnach za Lenovo


700 МКД
или предлог цена
27 јул 21:00orginal adapter lenovo

orginal adapter lenovo


700 МКД
или предлог цена
27 јул 18:02Origin AC Adapter 19.5V 4.35A 85W Power Supply for Sony

Origin AC Adapter 19.5V 4.35A 85W Power Supply for Sony


800 МКД
или предлог цена
27 јул 18:01Apple USB-C Power Adapter 61W

Se prodava apple USB C adapter za macbook… 61W ( imam i kopija so poe...


27 јул 01:50Type C & MaGSafe aDaPTeri za MacBooK Pro-Air

Type C - Magsafe 1&2 adapter za Macbook Pro i Macbook Air. Snaga 4...


27 јул 01:49Polnac za Asus Laptop

Poveke info na Viber


26 јул 23:19Adapter 19V 7.1A 135W za laptop

Adapter 19V 7.1A 135W za laptop


1.200 МКД
или предлог цена
26 јул 20:10IBM Polnac 16V (adapter адаптер полнач)

Продавам користен и целосно исправен полнач за лаптоп IBM/Lenovo. Цен...


650 МКД
или предлог цена
26 јул 17:14Полначи / Адаптери за сите Лаптопи

Нови и половни полначи / адаптери за Лаптопи но и за други уреди. Ист...


26 јул 07:26Polnac adapter za lenovo 20V 2.25A

Polnac za lenovo Vo ispravna sostojba Prakjam i po kargo


500 МКД
или предлог цена
24 јул 13:19Polnac (adapter) za laptop FUJITSU

Продавам половен полнач за лаптоп - FUJITSU output: 19V, 3.42A Цена...


800 МКД
или предлог цена
23 јул 14:39Polnac (adapter) za laptop Lenovo ADLX45NDC3A

Продавам половен полнач за лаптоп - Lenovo output: 20V, 2.25A Цена:...


800 МКД
или предлог цена
23 јул 14:38TOSHIBA polnac (adapter) za laptop 19V, 3,95A

Продавам половен TOSHIBA полнач во одлична работна состојба output: ...


800 МКД
или предлог цена
23 јул 14:37Polnac (adapter) za laptop TOSHIBA

Продавам половен полнач за лаптоп - TOSHIBA output: 19V, 3.42A Нема н...


800 МКД
или предлог цена
23 јул 14:37Страна 1 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам