Цела Македонија
                   
1344 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Orginal patiki NIKE ZOOM

Orginal NIKE ZOOM Broj 42/43 UNIKATEN MODEL 2019/20 PATIKITE SE NOV...


69 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Машки обувки

Денес 01:16Caterpillar cizmi 45

Prodavam caterpillar cizmi vo dobra sostojba


1.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Машки обувки

Вчера 18:13Converse chuck taylor black 46

Prodavam Converse chuck taylor black 46 vo dobra sostojba


1.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Машки обувки

Вчера 18:13Продавам нови чевли

Чевлите не се воопшто користени, се продаваат поради погрешен број (м...


1.200 МКД
или предлог цена
Вчера 16:26Adidas Terex Gortex br.42ka Glanc Novi Orginal Top Patika

Patiki Adidas Terex Gortex Vodootporni br.42ka..Glanc Novi Orginal Ma...


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Машки обувки

Вчера 16:11  НОВ ОГЛАС

Letni konduri

Prevrtena koža, model u pm lepota za na noga .sum gi obul samo ednas....


1.900 МКД
или предлог цена
Куманово

Машки обувки

Вчера 14:41Puma patiki

- Ednas se noseni - Gi prodavam poradi toa sto brojot e zgresen - V...


2.500 МКД
или предлог цена
- 14 % Попуст
2.900 МКД
Карпош / Скопје

Машки обувки

Вчера 12:18akcija akcija adidas patiki 1290 den

se prodava adidas ,naik patiki broevi od 36 do 47 broj dostava po ka...


1.190 МКД
или предлог цена
Свети Николе

Машки обувки

Вчера 12:09Patiki NIKE

Se prodavaat patiki Nike, Kupeni od Sportisimo. Noseni se nekolku pa...


2.300 МКД
или предлог цена
Вчера 11:24NOVI KOZNI CIZMI br 41

Cizmite se cista koza broj 41 Ova se pilotski cizmi Moze zamena za s...


5.999 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Машки обувки

Вчера 10:45Jordanki Air Flight orginal socuvani broj 42

Orginal Jordanki socuvani idealni za basket


2.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Машки обувки

Вчера 10:33CIZMI PUSTINSKI od 41 do 45 -boja (krem-crni)

novi pustinski cizmi🥾🥾🥾🥾 broevi od 41 do 45 exstra modeli za ...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Машки обувки

Вчера 09:54Sandali

Нови сандали не користени, купени од ZARA. Не се користат затоа што б...


1.200 МКД
или предлог цена
Вчера 09:20Original Calvin Klein patiki

Patikite se kako novi i mn udobni


2.200 МКД
или предлог цена
Вчера 02:12Original lacoste patiki

Patikite se novi nenoseni.Cista koza i mn udobni.Se prodavaat poradi ...


2.600 МКД
или предлог цена
Вчера 02:11Kozeni kondur-patika

Cista koza vnatre i nadvor.Kako novi.


1.100 МКД
или предлог цена
Вчера 02:11Odlicni Nike Air Max patiki

Prodavam original Nike Air Max patiki maksimalno socuvani. Patikite s...


1.899 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
1.999 МКД
Кисела Вода / Скопје

Машки обувки

10 авг 23:37Prekrasni Puma Patiki 43 broj

Prodavam Puma patiki 43 broj maksimalno socuvani. Patikite se od sops...


1.799 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Машки обувки

10 авг 23:37Patiki

Se prodavaat patiki , vo odlicna sostijba original. 1 kafeni timdrle...


1.300 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Машки обувки

10 авг 21:02Шведски кломпи бр 46

Шведски кломпи, Поради погрешен број


1.300 €
или предлог цена
10 авг 18:48CEVLI RABOTNICKI NOVI

Cevlote se samo ednas obleceni Crna boja - broj 41 Odlicni JAVUV...


800 МКД
или предлог цена
10 авг 15:31Novi chizmi DERMAL

Novi poluvisoki chizmi Original DERMAL, golemina na stapalo broj 44. ...


3.300 МКД
или предлог цена
10 авг 14:29Prodavam originalni Starki br.45 od Arturs

Prodavam originalni All Star patiki kipeni od Arturs GTC br 45 isto k...


1.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Машки обувки

10 авг 14:13Original Dr.Martens бр.38 со челик

Преубави, кожни, во одлична состојба, како нови се. Преку 200 евра с...


4.500 МКД
или предлог цена
10 авг 12:58Adidas патики за футсал

Број 44


2.000 МКД
или предлог цена
10 авг 10:40ADIDAS CLIMA COLL ADIPRENE

079205200


3.600 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
4.000 МКД
Струмица

Машки обувки

10 авг 08:51Assics patiki 42 broj odlicni za pesacenje i trcanje.

Se prodavaat bidekji se malce mali, ne se mnogu noseni i se odlicni !...


30 €
или предлог цена
10 авг 06:38Timberland Cizmi

Novi Timberland Cizmi br.42, gi prodavam poradi sto ne mi se soodvet...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Машки обувки

09 авг 23:09POLO PATIKI BROJ 51

POLO PATIKI BROJ 51 NOVI


2.000 МКД
или предлог цена
Неготино

Машки обувки

09 авг 19:11NIKE Presto Fly - Original !!!

Se prodavaat original patiki NIKE Presto Fly so golemina br. 47,5 (3...


1.300 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Машки обувки

09 авг 18:40CRANE Patiki - Original !!!

Se prodavaat original patiki CRANE so golemina br. 44. Patikite se o...


1.200 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Машки обувки

09 авг 18:40ADIDAS ZX800 - Original !!!

Se prodavaat original patiki ADIDAS ZX800, so golemiba br. 41 Patikit...


900 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Машки обувки

09 авг 18:39LI NING - Original !!!

Se prodavaat original patiki Li-Ning so water shell zastita so golem...


1.200 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Машки обувки

09 авг 18:39PUMA Leader VT Fresh - Original !!!

Se prodavaat original patiki PUMA Leader VT Fresh" , so golemina br. ...


1.200 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Машки обувки

09 авг 18:39ADIDAS Crazy Explosive - Original !!!

Se prodavaat original patiki ADIDAS Crazy Explosive so golemina br. 4...


990 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Машки обувки

09 авг 18:39PUMA FERARI L.I.F.T. Original !!!

Se prodavaat original patiki PUMA FERARI L.I.F.T so golemina 47 (31cm...


990 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Машки обувки

09 авг 18:39NIKE FLYSTEPPER 2K3 - Original !!!

Se prodavaat original patiki NIKE FLYSTEPPER 2K3 so golemina br. 43 (...


900 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Машки обувки

09 авг 18:39Addidas Tubular(kozni) dva pati noseni

Se prodavaat addidas tubular kako novi samo dvapati noseni.Kozni neno...


2.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Машки обувки

09 авг 15:59Patiki Jordan Flight br.37,5

Прекрасни, убави патики 23,5 см. Многу здрав и квалитетен модел. Ка...


20 €
или предлог цена
- 43 % Попуст
35 €
09 авг 08:37Кожни чевли

Чевлите не се воопшто користени, се продаваат поради погрешен број (м...


1.250 МКД
или предлог цена
08 авг 15:50Страна 1 од 34

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам