Подкатегорија:
                   
132 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Trimer/Trimeri

Novi Trimeri BAIKAL


5.000 МКД
или предлог цена
Вчера 11:05Промовирано

MAKITA STRAFILICA ILTA UBODNA PILA BORMASINA HILTI

PRODAVAM STRAFILICA BORMASINA MAKITA I HILTI MADE IN JAPAN . MAK...


1.800 МКД
или предлог цена
Вчера 22:59Masina za luk sobiranje

Se prodava masina za luk sobiranje nova


1.200 €
или предлог цена
Вчера 20:25Racna pumpa za voda

Na pumpata treba da mu se smenit samo gjonot


2.000 МКД
или предлог цена
09 авг 12:49PRODAVAM STRAFILICA BORMASINA MAKITA I HILTI MADE IN JAPAN

PRODAVAM STRAFILICA BORMASINA MAKITA I HILTI MADE IN JAPAN . MAK...


1.800 МКД
или предлог цена
09 авг 12:01Singer masina

Cena po dogovor


1 €
или предлог цена
08 авг 20:16Stihl 064,065,066 karburator

Nov,neotpakuvan karburator Archer-Australia za Stihl 064,065,066.


2.200 МКД
или предлог цена
07 авг 17:58GASENA VAR

Gasena var na golemo i malo, cena polovna. Za povekje informaci na 0...


120 МКД
или предлог цена
06 авг 02:42Udarna bormasina BOSCH GSB 550

Se prodava udarna dupcalka bosch gsb 550, koristena samo 3 pati seust...


3.000 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
3.200 МКД
05 авг 21:36Elektromotor motor za kosilka kosilica

Ispraven se so bobina. Moze i zamena.


1.000 МКД
или предлог цена
04 авг 12:28Elektromotor sever 1.5kw monofazen

Vo odlicna sostojba 1,5 kw 2890 obrt Ima i kocnica. Moze i zamena daj...


140 €
или предлог цена
01 авг 18:15Osovina osovina za Cirkular moze i zamena

Imam nekolku osovini malata osovina e za Cirkular ili nesto drugo ce...


2.000 МКД
или предлог цена
01 авг 18:14Stolna brusalica

Vo odlicna sostojba moze i zamena za nesto drugo normalno ako mi odgo...


3.000 МКД
или предлог цена
01 авг 18:14Mlin Cirkular kombiniran

Monofazen mlin ima i Cirkular se prodavat bez motor, a moze ii so mot...


4.200 МКД
или предлог цена
01 авг 18:14Bormasina strafilica hitachi

Polovna original hitachi bormasina ispravna ima dve bateri i racna sj...


1.500 МКД
или предлог цена
01 авг 18:13Ултразвучен уред за бркање штетници глувци лебарки комарци

Повеќе информации на линкот: https://www.united-electronics.gr/pr...


300 МКД
или предлог цена
31 јул 20:51Kosacka kosilka

Kosacka za treva za delovi nekoj pat se palit nekoj pat ne a imam i ...


1.000 МКД
или предлог цена
31 јул 18:36Hidrofor pumpa za voda

Za delovi po sto e skrsen vo eden del. Istiot del mojt da se smenit a...


4.000 МКД
или предлог цена
29 јул 17:49Hidrofor pumpa za voda

Za delovi po sto e skrsen vo eden del. Istiot del mojt da se smenit a...


4.000 МКД
или предлог цена
29 јул 17:49Боца за хидрофор 24 л.

Продавам боца за хидрофор 24 л. Kontakt telefoni: 076 913 947 076...


1.200 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
1.500 МКД
28 јул 11:19Gradezna digalka dizalica

Polovna, moze zamena za skuter elektricen trotinet ili nesto drugo


200 €
или предлог цена
27 јул 21:16Potopna pumpa za voda

Polovna ima izgoren namotaj. Moze i zamena.


2.500 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
3.000 МКД
27 јул 16:50Pumpa za voda

Polovna za podetalno moze i zamena pumpa vakumska na benzin ili nesto...


2.000 МКД
или предлог цена
26 јул 18:07Pistol za pur pena

Kako nov


1.000 МКД
или предлог цена
26 јул 18:03Inverter-invertor od 12v na 220v od 500w-3000w - novi.

Invertorite(gi imam so moknost od 500w pa do 3000w-GI IMAM SITE MODEL...


По Договор
или предлог цена
25 јул 11:03Hidrofor

Hidroforot e nov ne e upotreben kupen e pred 4 meseci uste e pod gara...


10.000 МКД
или предлог цена
21 јул 11:39Hevtalica heftalica hevtalici

Hevtalici vazdusni


3.000 МКД
или предлог цена
18 јул 13:04Pumpa za kafemat

Polovna vo odlicna sostojba


3.000 МКД
или предлог цена
16 јул 21:10Boca za hidrofor 300l

Bocata e polovna gumata vnatre uste ima vozduh, moze i zamena za nest...


3.500 МКД
или предлог цена
12 јул 18:53Kompresor delovi polovni

Imam delovi za kompresoro ovie sto se na slika, klipovi cilindri avto...


1 €
или предлог цена
12 јул 18:44Boca za kompresor

Polovna odlicna.


1.800 МКД
или предлог цена
12 јул 18:35Prodavam Nov pistol za silikon EXTOL

Prodavam nov neotpakuvan pistol za silikon EXTOL.Slikite se od pistol...


500 МКД
или предлог цена
04 јул 21:19Hidrofor pumpa za voda

Hidroforot e ovoj na slika. Treba da se smenit monometrot.motor si ra...


5.200 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
5.500 МКД
04 јул 17:34Метален мултифункционален пиштол-млаз за вода

Метален мултифункционален пиштол-млаз за вода * Материјал: ABS + Бака...


399 МКД
или предлог цена
04 јул 13:50Kompreor 25 l za delovi

Kompre. 25 litri za delovi,


1.800 МКД
или предлог цена
01 јул 13:38Elektromotor trofazen 2.2kw

Imam eden trofazen 2.2kw i eden monofazen 2.2kw ,(imam i drugi elektr...


130 €
или предлог цена
01 јул 13:37Tomos za voda delovi

Struja ima i mnogu kompresija ima moze komplet moze na delovi. Isto t...


2.500 МКД
или предлог цена
01 јул 13:34Kompresor 50l

Poloven kompresor 50 li so izgoren motor, a inaku kompresija ima kako...


4.000 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
4.300 МКД
01 јул 13:33Set za sienje

Сет за шиење, идеален за во безброј прилики. Корисен за сите видови н...


199 МКД
или предлог цена
29 јун 15:02Inverter 12v 220v 600 w Nordic power

se prodava inverter Nordic Power 12v 600 w donesen od svajcarija ,pra...


4.000 МКД
или предлог цена
26 јун 00:03Reduktor racën za centrifuga za med

Racen reduktor za vrtenje za centrifuga za med ili nesto drugo. Moze ...


2.000 МКД
или предлог цена
19 јун 20:30Страна 1 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам