Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
240 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Дрвена гарнитура плус клуб масичка за во двор

Се продава гарнитура и клуб масичка за во двор или тераса. Малку кори...


1 €
или предлог цена
02 авг 11:38Промовирано

PUMPA LOWARA 1GSL05+FRANKLIN .55KW 4 ″ MOTOR

NOVA - PUMPA LOWARA 1GSL05 +FRANKLIN .55KW 4 ″ MOTOR Doneseni od Sv...


230 €
или предлог цена
Вчера 20:05ISKOP TAMPONIRANJE HUMUS

ISKOP,TAMPONIRANJE,HUMUS 1.VRSIME - RAZNI MASINSKI ISKOPI NA PODRUMI...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Градина / Останато

Вчера 11:22PRODAZBA.NA.HUMUS ZEMJA ZA PARKOVI I ZELENILA

ZEMJA ZA PARKOVI i ZELENILA PRVOKLASNA ZEMJA PRIPREMA NA TEREN SA...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Градина / Останато

Вчера 11:21HUMUS ZEMJA ZA PARKOVI

ZEMJA za PARKOVI i ZELENILA PRVOKLASNA ZEMJA ( HUMUS ) ISTO VRSIME ...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Градина / Останато

Вчера 11:21ISKOP TAMPONIRANJE HUMUS

ISKOP,TAMPONIRANJE,HUMUS 1.VRSIME -MASINSKI ISKOPI NA PODRUMI SO NAS...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Градина / Останато

Вчера 11:21Ukrasni crkvicki

Se prodavat ukrasni crkvicki Tvrda gradba 075 303 358


5.000 МКД
или предлог цена
Неготино

Градина / Останато

Вчера 11:12SISTEM ZA RAZLADUVANJE SO VODENA MAGLA-PRSKALKI .10/20 metri

SISTEM ZA RAZLADUVANJE SO VODENA MAGLA-PRSKALKI ..10 metri 20 PRODAVA...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Градина / Останато

Вчера 09:53EKOLOSKI SOLAREN URED ZA ZASTITA OD PODZEMNI STETNICI

- PRODAVAM EKOLOSKI SOLARNI ULTRAZVUCNI UREDI ZA ZASTITA OD POVEKE P...


1.000 МКД
или предлог цена
Вчера 07:32KOSENJE NA ZELENI POVRSINI / TREVI

Vrsime kosenje na visoki trevi so profesionalen trimer po povolni cen...


По Договор
или предлог цена
10 авг 12:13Crven Lava Kamen za Fontani,Камен за Фонтани

Црвен Лава Камен, Вулкански Камен, Бигор 10 Денари Килограм.


10 МКД
или предлог цена
Куманово

Градина / Останато

10 авг 12:05Maxpuls wap masina za perenje koli 1600w 135bari novi!!

Maxpuls wap 135bari 1600w 6.8l/1min 12 meseci garancija


4.999 МКД
или предлог цена
10 авг 10:08gradezna kolicka

prodavam ispravna gradezna kolicka cena 1800 den 072 255 660 Ratko


1.800 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
2.000 МКД
Ѓорче Петров / Скопје

Градина / Останато

10 авг 07:31SISTEM ZA RAZLADUVANJE SO VODENA MAGLA-PRSKALKI

- PRODAVAM 10M SISTEM ZA RAZLADUVANJE I NAVODNUVANJE SO VODENA MAGLA ...


800 МКД
или предлог цена
10 авг 06:05Nova okay akku 120v kosilka za treva

Kosalkata e ganc nova donesena od svajcaria.tel za kontakt 076 638 448


23.000 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
25.000 МКД
Гази Баба / Скопје

Градина / Останато

09 авг 23:18Nova okay akku 120v kosilka za treva

Kosalkata e ganc nova bateriska donesena od svajcaria.tel za kontakt ...


23.000 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
25.000 МКД
Гази Баба / Скопје

Градина / Останато

09 авг 23:18PONUDETE VAKVI STOLCINJA 071315639

Ponudete vakvi stolcinja ako se i zdravi i iskinati 071315639


По Договор
или предлог цена
Бутел / Скопје

Градина / Останато

09 авг 16:37Izrabotka na zardinjeri po vasa zelba boja i dimenzii 07131

Izrabotka na zardinjeri po vasa zelba boja i dimenzii 071315639


По Договор
или предлог цена
Бутел / Скопје

Градина / Останато

09 авг 16:37Snesko

Prodavam svetlecki snesko za n.godina.071 212 306


1.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градина / Останато

09 авг 13:39Dedo mras

Prodavam svetlecki dedo mraz za n.godina. 071 212 306


1.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градина / Останато

09 авг 13:39Kanister/Cisterna 1Ton/1000l

Se prodavaa dve parcinja novi cena za edno 5000den.


5.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градина / Останато

09 авг 11:44TENDI KAPII SKALI RESETKI ALUMINSKI OGRADI TROSEDI DVOSEDI

STAKLENI, ALUMINSKI I KOVANI OGRADI TENDA KAPII SKALI SPALNI RESETKI...


36 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Градина / Останато

09 авг 09:39ТЕНДА

Се продава тенда за заштита од сонце и дожд Должина 3м


1 €
или предлог цена
08 авг 21:56Prodavam okrugla masa so 4 stolcinja

Prodavam okrugla staklena masa so 4 stolcinja. Stolicite se sklopuvaa...


4.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градина / Останато

08 авг 20:15Prodavam tenda

Prodavam plastificirana tenda dva na tri metra.


160 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Градина / Останато

08 авг 08:38Plasticen kos

Se prodava plasticen kos (кош) 2 komada Dimenzii 1.1 x 1.1 x 0.6 Ce...


50 €
или предлог цена
Куманово

Градина / Останато

07 авг 15:43SISTEM RAZLADUVANJE SO VODENA MAGLA-PRSKALKI.10m/15m/20metri

SISTEM ZA RAZLADUVANJE SO VODENA MAGLA-PRSKALKI ..10 metri 20 PRODAVA...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Градина / Останато

07 авг 10:17Kosenje so trimer / косење со тример

Kosenje so trimer brzo efikasno i povolno...doagjame na povik T...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градина / Останато

06 авг 17:57KOSAM VISOKA TREVA SO TRIMER (ТРЕВА СО ТРИМЕР)

ТРИМЕРОТ Е ПОГОДЕН ЗА КОСЕЊЕ НЕРАМНИ ПОВРШИНИ И ПОСЛАБИ ДРВЕНЕСТИ РАС...


1 МКД
или предлог цена
06 авг 11:01Prodavam novo armirano debelozidno crevo

Продавам ново црево 1.Дебело ѕидно армирано со многу висок квалите ...


235 МКД
или предлог цена
- 16 % Попуст
280 МКД
Илинден / Скопје

Градина / Останато

05 авг 16:33Сушалка за алишта

Се продава сушалка за алишта


100 €
или предлог цена
05 авг 08:58Totalna likvidacija ‼️‼️‼️‼️ne propustajte ✔️✔️✔️

Stolica lezalka Novi Nosivost nad 100kg Prakam so kargo Ovaa Cena ...


2.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градина / Останато

04 авг 09:12Gradinar freziranje / kultiviranje

Freziranje / kultiviranje na dvor so freza( okopuvanje na dvor) kvali...


15 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Градина / Останато

03 авг 22:12ZASTITA OD KOMARCI--INSEKTI - UV LED LAMBA-SIJALICI

Spremete se na vreme za periodot sto sledi ednostavna upotreba mnogu ...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Градина / Останато

03 авг 18:00SISTEMI ZA NAVODNUVANJE!!!!!!!!!!NAJ EFTINO!!!!!!!!!

Kompletna oprema za navodnuvanje od najrenomiranite svetski proizvodi...


111 МКД
или предлог цена
Илинден / Скопје

Градина / Останато

03 авг 14:54Vodotporni ceradi-церади церада

Водотпорни церади од 125гр 3х4м 700ден 4х5м 900ден 4х6м 1000ден 5...


700 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градина / Останато

02 авг 21:40КОСАМ KOSAM ТРЕВА TREVA И ГРМУШКИ GRMUSKI СО ТРИМЕР TRIMER

ТРИМЕРОТ Е ПРОФЕСИОНАЛЕН.


1 €
или предлог цена
01 авг 05:07zica zelena -pvc

dimenzija 2m x 25m - kotor


85 МКД
или предлог цена
31 јул 13:50MOVCE boja po vas izbor

1m 1.5m 2m 2.5m 3m


1 €
или предлог цена
Неготино

Градина / Останато

31 јул 13:11BONSAI sadovi . saksii. BONSAI

Visoko kvalitetni sadovi za Bonsai drvca Vaznosta na sadot za bonsai...


300 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градина / Останато

30 јул 14:28GRADINARSKI USLUGI-UREDUVANJE DVOROVI

Ureduvanje i odrzuvanje na dvorovi po najniski ceni...


500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градина / Останато

28 јул 22:09Страна 1 од 7

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам