Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
43 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Kotel na drva

..


По Договор
или предлог цена
Вчера 11:59



НОВ ОГЛАС
Промовирано

Тајфун

Се продава тајфун (калорифер) не е исправен не сака да уклучи .


3.900 МКД
или предлог цена
10 авг 07:02



Kalorifer konvektor fenhojler

Se prodava konvektor fenhojler za parno greenje ispraven. Informacii ...


1 МКД
или предлог цена
09 авг 20:23



Kalorifer, tajfun za 100 m2

Kalorifer, tajfun za 100 m2


5.000 МКД
или предлог цена
07 авг 10:12



Греалка Калорифер Grealka Kalorifer ISKRA

Se prodavat novi grealki- kaloriferi Iskra 2000w,Slovenski kvalitet. ...


1.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Греење и климатизација / Калорифери

30 јул 13:22



Grealka Iskra

Nekoristena 075490108


500 МКД
или предлог цена
30 јул 09:28



Kvarcna grealka

Kvarcna grealka koper negotini so 3 greaci vo odlicna sostojba


950 МКД
или предлог цена
29 јул 22:58



Grealka Max

Mnogu malce koristena keramicki greaci 2 stepena 750w i 1500w sigurn...


800 МКД
или предлог цена
25 јул 08:06



Elektricen kalorifer

Ispravna


600 МКД
или предлог цена
- 25 % Попуст
800 МКД
23 јул 17:32



Tajfun 9kw

Nov voopshto ne koristen tajfun so jachina od 9 kw


200 €
или предлог цена
06 јул 14:02



Termo pecka 6 - Ohrid

Prodavam tremo pecka 6 vo Ohrid vo solidna sostojba.


2.900 МКД
или предлог цена
05 јул 04:17



Roventa Duolio grealka

Roventa duolio 1000 1000w. Kako nova koristena 2 meseci. https://set...


4.800 МКД
или предлог цена
19 јун 17:12



Grealka mala

Se prodava mala grealka ispravna. Tel za kontakt 072/273-761


500 МКД
или предлог цена
24 мај 12:04



Tajfun - kalorifer

Prodavam dva tajfun - kaloriferi kupeni od Bane Air 2018 godina, kori...


8.000 МКД
или предлог цена
18 мај 19:20



KALORIFER GREALKA BN-944 T

Olichno gree ------ i ladi 1500 W - ventilator so potenciometar ...


1.500 МКД
или предлог цена
29 апр 08:17



GREALKA ekonomicna podvizna

Grealka podvizna Lesna za upotreba Se uklucuva na bilo koj steker...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Греење и климатизација / Калорифери

22 апр 09:37



KALORIFER //GREALKA DYNAMIK TG-200 B5

Ispravna kako nova - 2 x 1000 w + 2000 w voopshto ne koristena o...


1.400 МКД
или предлог цена
20 апр 21:45



Prodavam Kalorifer Tajfun 5 KW

Prodavam Kalorifer Tajfun 5 KW, trofazen priklucok, Rade Koncar proiz...


140 €
или предлог цена
19 апр 08:06



Fenkoiler x18 industriski za greenje i ladenje

Opremata e od jugoslovensko poteklo So izmenuvaci so sitni lameli so...


10.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Греење и климатизација / Калорифери

06 апр 12:26



Kalorifer Калорифер

Нов, не е Турки или Кинески, него Германски


1.500 МКД
или предлог цена
31 мар 19:08



KERAMICHKA GREALKA NEO WCH- 1550 IX

Ispravna so daljinsko-- se montrira bilo kade odlichno gree 2 x 1...


2.000 МКД
или предлог цена
17 мар 13:48



Industriski Kalorifer na PELETI

prodavam industriski kalorifer so topol vozduh za zagrevanje na hali ...


1.550 €
или предлог цена
27 фев 16:57



Тајфун Хаваи

Тајфун Хаваи со подесива јачина од 10,8 и 6 kW, погоден за загревање ...


По Договор
или предлог цена
23 фев 22:14



DIMPLEX KALORIFER GREALKA,KUPATILO,SOBA I TN

DIMPLEX FX20V KALORIFER E GLAVNO ZA GREENJE NA BANJA-KUPATILO,A MOZE ...


2.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Греење и климатизација / Калорифери

07 фев 13:45



Led grealka kalorifer 750w novi!!

Redovna cena:2650 den 🔥🔥🔥🔥 xena na popust:2199🔥🔥🔥🔥 Подд...


2.190 МКД
или предлог цена
03 фев 09:58



Elektricna grealka zidna 2000w novi!

Redovna cena:2.950 den 🔥🔥🔥🔥 cena na popust:2.299 den🔥🔥🔥🔥 ...


2.299 МКД
или предлог цена
03 фев 09:54



Grijalica Fuego

Nov, nekoristen.


5.000 МКД
или предлог цена
27 јан 21:57



Kalorifer grealka kvarcna elektricna novi !!

800w elektricna grealka Redovna cena 1950 den 🔥🔥🔥Cena na po...


1.650 МКД
или предлог цена
25 јан 15:50



Fen grealka DYNAMIC

Redovna cena:2650 den 🔥🔥🔥 cena na popust:1699 den 🔥🔥🔥 Моќно...


1.699 МКД
или предлог цена
25 јан 10:36



Се продава калорифер

Се продава калорифер, цена поволна добро зачуван! Телефон за конта...


1 €
или предлог цена
21 дек 14:47



TAJFUN KALORIFER ТАФУН КАЛОРИФЕР

Нови тајфуни/калорифер на нафта со голема топлотна моќност 20kw -80...


30.000 МКД
или предлог цена
13 дек 17:24



Flame Heater 900W - Aparat za zatopluvanje

🏠 Ослободете се од големите греалки кои зафаќаат многу простор. Ви г...


1.100 МКД
или предлог цена
01 дек 10:42



Ефтино, ГРЕАЛИЦА Tesy 2400 W

Продавам греалица греалица Tesy 2400 W - снага 2400 W - со термоста...


1 €
или предлог цена
24 сеп 08:07



Калорифер

Продавам трофазен калорифер 6KW со термостат користен една сезона. Ин...


100 €
или предлог цена
06 сеп 19:09



Kalorifer kvarcen

kvarcen so tri greaci, ispraven


1.000 МКД
или предлог цена
20 авг 21:22



Kalorifer KUMTEL-KS2035

kvarcen so tri greaci


1.000 МКД
или предлог цена
20 авг 21:21



Handy Heater MINI kalorifer

✅Најбараната Handy Heater мини греалка која троши само 2 ден. на час ...


599 МКД
или предлог цена
22 дек 19:33



Калорифер, нов, 3Кw монофазен, техноин

Се продава сосема нов некористен калорифер техноин. Калориферот е со...


5.500 МКД
или предлог цена
18 дек 22:14



Индустриски калорифер на нафта

Калориферот е на нафта за затоплување на простории до 500 М2


700 €
или предлог цена
17 дек 17:51



Grejni tela Cimex

Se prodavaat grejni tela na struja od 3-15 kw. Marka Cimex, Poteklo...


3.990 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Греење и климатизација / Калорифери

24 ное 11:43



Grealka kalolifer

3 kw, monofazen, odlicna sostojba, so termostat. 078 444 895


100 €
или предлог цена
15 ное 19:13



Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам