Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
52 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Bosch Susara Maxx 7 Sensitive 7kg

Malku koristena masina za susenje Bosch Maxx Sensitive 7kg. Energetsk...


230 €
или предлог цена
31 јул 14:48Промовирано

Masina za sushenje alista

Prodavam polovna mashina za sushenje marka Gorenje model WT 641, 3 g...


5.000 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
6.000 МКД
Вчера 22:25Beko 8kg susara

Prodavam masina za susenje alista Beko DCU7430 8kg so senzor za vlazn...


8.000 МКД
или предлог цена
- 11 % Попуст
9.000 МКД
Вчера 22:00Балконска сушара за алишта Balkonska susara za alista

👉Балконска сушара за алишта која не зафаќа простор, се монтира на по...


7 €
или предлог цена
Вчера 21:06SE PRODAVA MASINA ZA SUSENJE ALISTA

Masinata e kako nova Cena 5000 den Tel 078293935


5.000 МКД
или предлог цена
08 авг 19:42Kombinirana mašina za Perenje i Sušenje

Samsung, posledna generacija, so 2+3 godini garancija. Touch sistem, ...


48.000 МКД
или предлог цена
05 авг 15:32Masina za susenje alista Beko kondeziracka

Samo na ovoj broj drug e nedostapen: 078305130 078305130 078305130...


6.500 МКД
или предлог цена
05 авг 08:00Profesionalna susara Mijele

Prodavam susara MIELE profesionalna 6kg zatvoren sistem na susenje m...


449 €
или предлог цена
05 авг 07:11Masina za susenje BEKO

Se prodava masina za susenje BEKO 7kg mnogu malku kotistena. Cenata ...


7.000 МКД
или предлог цена
02 авг 10:24Машина за сушење БЕКО

Се продава машина за сушење алишта, многу малку користена Беко 7кг. ...


7.000 МКД
или предлог цена
02 авг 09:56Mashina za sushenje

gorenje


4.000 МКД
или предлог цена
01 авг 19:02Bosch Susara Maxx 7 Sensitive 7kg

Malku koristena masina za susenje Bosch Maxx Sensitive 7kg. Energetsk...


230 €
или предлог цена
31 јул 14:48Masina za susenje Beko 7kg - Машина за сушење Беко 7кг

Beko DC7110 !!! Kontakt broj: 075324342 !!! >>>Moze da se isp...


9.900 МКД
или предлог цена
29 јул 15:35Машина за сушење алишта Ариѕтон

Потполно исправна веднаш употреблива


7.000 €
или предлог цена
26 јул 22:23Се продава машина за сушење алишта

Се продава машина за сушење алишта favorit MSU8002 8kg.цената не е фи...


9.000 МКД
или предлог цена
24 јул 17:10Балконска сушара за алишта Balkonska susara za alista

👉Балконска сушара за алишта која не зафаќа простор, се монтира на по...


7 €
или предлог цена
22 јул 21:15Машина за сушење алишта индесит

Машина за сушење алишта индесит исправна


1 €
или предлог цена
12 јул 16:19SUSARA CANDY 8kg

susrata e kondezaciska nema potreba od odvod raboti besprekorno 8kg g...


8.000 €
или предлог цена
10 јул 23:48Masina za sushenje Candy

Se prodava nova ne koristena masina za sushenje Candy so garancija. ...


10.000 МКД
или предлог цена
04 јул 19:45Servis za masini za susenje alista.....servisiranje

servis za masina za susenje na alista servisiranje na masini za ...


7 €
или предлог цена
29 јун 21:59Сушара

Се продава машина за сушење алишта Beko некористена инфо на 075 289 3...


11.000 МКД
или предлог цена
29 јун 20:26Masina za susenje alista BEKO

Masinata e kako nova koristena e 5, 6 pati kapacitet 6 kg.


6.500 МКД
или предлог цена
29 јун 07:17Susharaza alista

Favorit....odlicna, socuvana maksimalno so nadvoresen izduv na parea....


4.500 МКД
или предлог цена
28 јун 14:03Продавам машина за сушење алишта

Продавам машина за сушење алишта “Беко DV 7110”, вентилациона, со кап...


6.000 МКД
или предлог цена
23 јун 16:39Prodavam masina za susenje BEKO

Prodavam masina za susenje BEKO


1.000 МКД
или предлог цена
05 јун 22:55Се продава машина за сушење алишта БЕКО(неупотребувана)

Машина за сушење алишта Беко со црево излез како што се гледа на слик...


5.499 МКД
или предлог цена
16 мај 08:40Машина за сушење

Се продава кондезациона машина за сушење марка Hotpoint, цена 6500 де...


1 €
или предлог цена
08 мај 10:27Postolje za Susara / Сушара

Postolje za montiranje na susara nad masina za perenje Meliconi, pod ...


1.900 МКД
или предлог цена
29 апр 21:28SUSARA CANDY

susrata rabiti koristena 3-4 god


8.000 МКД
или предлог цена
08 апр 09:46Машина за сушење алишта CANDY

Се продава Candy машина за сушење алишта. Стара е 3 години, а корист...


6.000 МКД
или предлог цена
07 апр 23:37Beko DC7110

Nekolku pati koristena i ja kupiv na poklon na majka mi megutoa ne ja...


8.900 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
9.490 МКД
03 апр 18:20Prodavam masina za susenje Whirlpool

Prodavam masina za susenje alista Whirlpool.Cena po dogovor


1 €
или предлог цена
20 мар 13:14Masina za susenje susara masina za perenje

Prodavam masina za susenje IPSO DR50 21kg raboti so struja masinata...


1 €
или предлог цена
17 мар 17:28Masina za susenje

Vo odlicna sostojba Toni 070234999


250 €
или предлог цена
20 јан 20:13Mašina za sušenje ališta

Se prodava mašina za sušenje ališta Beko malku koristena..


10.000 €
или предлог цена
17 јан 14:08Masina za susenje

Se prodava celosno funkcionalna masina za susenje alista.


3.500 МКД
или предлог цена
13 дек 16:42Masina za sushenje INDESIT tel kontrakt 075335734

Masina za sushenje INDESIT tel kontakt 075335734


8.500 МКД
или предлог цена
12 дек 13:29Сушара / Машина за сушење / Susara / Dryer

Сушара / машина за сушење НОВА Speed Queen - 2 x 8 kg Двое...


1.700 €
или предлог цена
12 ное 09:22Masina za susenje BEKO

Masinata e so kondenzator za parea ,skoro nova odlicno funkcionira.


6.500 МКД
или предлог цена
27 окт 10:26MASHINA ZA SUSHENJE ALISHTA

MASHINA ZA SUSHENJE NA ALISHTA SKORO NOVI 10 kg


200 €
или предлог цена
06 окт 13:40Ariston Hotpoint

Prodavam masina za susenje , 8 kg, so 5 god garancija Koristena e 5 ...


20.000 МКД
или предлог цена
08 јун 11:08Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам